autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Чи можна подорожувати зараз Україною? (2/2)

Michelle | старый писатель ***
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: Aeneas] 28 июня 2023 в 19:13
Aeneas 28.06.2023 18:57 пишет:

Так це все стосується місцевих і ВПО по Франківську, а хто проїздом якщо зупинять то документи подивляться і їдеш дальше.



Минулого року у березні я з подругою їхала по Івано-Франківську машиною на київських номерах на цвинтар. Зупиняє поліцейська. Перевірила все: коли заїхали, де мешкаю у Фр., куди їдемо, що веземо, перевірила все у багажнику і салоні, документи пасажирки. В бардачку лежав великий ніж ручної роботи з однобічним лезом, про який я давно забула. Поліцейська подивилась на мене так, ніби я пушку везу: А що це? Подружка: так ми на цвинтар їдемо. Що це була за перевірка, я так і не зрозуміла. Можливо, показова Але ніхто від цього не застрахований.
Змінено Michelle (19:15 28/06/2023)
sly_fox | опытный писатель **
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: Michelle] 28 июня 2023 в 22:18
Michelle 28.06.2023 19:13 пишет:

Aeneas 28.06.2023 18:57 пишет:

Так це все стосується місцевих і ВПО по Франківську, а хто проїздом якщо зупинять то документи подивляться і їдеш дальше.



Минулого року у березні я з подругою їхала по Івано-Франківську машиною на київських номерах на цвинтар. Зупиняє поліцейська. Перевірила все: коли заїхали, де мешкаю у Фр., куди їдемо, що веземо, перевірила все у багажнику і салоні, документи пасажирки. В бардачку лежав великий ніж ручної роботи з однобічним лезом, про який я давно забула. Поліцейська подивилась на мене так, ніби я пушку везу: А що це? Подружка: так ми на цвинтар їдемо. Що це була за перевірка, я так і не зрозуміла. Можливо, показова Але ніхто від цього не застрахований.




нажаль, "нормальна" реакція на не місцевих.
Коли минулого року дивилися у паспорт і виявляли прописку іншого регіону (Одеса) - починався цирк. Дурні запитання, а покажіть бардачок (довбні ж не розуміють, що в мене їх 4 шт та ще дві ніши в полу), а у вас запаска ззовні кузову? ооо тоді показуйте що під ковриком багажника. Демонструю 7 ряд сидінь, складений у пол. Воно ж не розуміє, що перед ними ще ніша є, куди навіть гранатомет влізе. Але треба ж показати свою значимість. Коронний номер - на всіх блокпостах "а скажіть свою прописку", держучи мій паспорт у руках. Показуха ще та...
І якщо кожного дня таке робили ті ж самі люди, що вже чудово мене знали, то на "незнайомих" блокпостах ще й у лице стволами тикали... Наче я з донецьку напряму зараз їду.

А ота поліція, що зараз так старанно все перевіряє - її тоді взагалі ніде не було - сховалися всі.
Змінено sly_fox (22:22 28/06/2023)
Smap | Достоевский ***
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: AIM] 28 июня 2023 в 22:52
AIM 27.06.2023 12:14 пишет:

Товариш вчора з Києва на Буковель їхав, жодного разу не зупинили



минулого тижня на автівці катался у відрядження до Кракова. Маршрут Київ-Трускавець- Смільниця-Краків. І зворотно таким саме маршрутом. Жодного БП і перевірки документів - лише на кордоні.
AIM | приверженец ***
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: airmax00] 10 июля 2023 в 14:11
Їхав з Києва в Микуличин, по дорозі зустрілось два блок-поста лише. Мене не зупиняли.
В районі Буковелю-Яремче і далі до Ворохти-Верховини купа туристів без жодних перевірок по дорогах. Так що подорожувати можна)
Змінено AIM (14:11 10/07/2023)
serzyk | старый писатель ***
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: AIM] 11 июля 2023 в 21:51
+1 Блокпосты или убраны, или в основном пустуют, по крайней мере уже не останавливают для проверки документов. З.Ы. только Вернулся из Буковели
Gosh1 | Супер писатель! *
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: airmax00] 3 августа 2023 в 13:33
Вот, по теме, опыт камрада в соседней ветке -
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=12547973&page=0&fpart=495&vc=1

DLA 02.08.2023 15:47 пишет:

товарищ поехал в Черновцы на прошлой неделе, в кафе зашло несколько вооруженных военных и начали выписывать повестки
Брать не отказался, сказал что стоит на учете. Попросили пройти в автобус и поехать на медкомиссию, в случае отказа из кафе не будут выпускать (прямая речь).
Ну поехал: годен)) предложили сразу остаться на месте или во Львов отправить
13/08 на три месяца едет во Львов на учебку

пс: сказали что люди нужны и много, в день так человек 100-120 привозят


mik | Супер писатель! **
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: sly_fox] 3 августа 2023 в 15:34
sly_fox 28.06.2023 22:18 пишет:

на всіх блокпостах "а скажіть свою прописку", держучи мій паспорт у руках.



це їх так навчили перевіряти паспорт, а раптом він підробний а ти не вивчив все шо там записано...
egorka | продавець прохолоди **
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: Gosh1] 4 августа 2023 в 11:53
Gosh1 03.08.2023 13:33 пишет:

Вот, по теме, опыт камрада в соседней ветке -
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=12547973&page=0&fpart=495&vc=1

DLA 02.08.2023 15:47 пишет:

товарищ поехал в Черновцы на прошлой неделе, в кафе зашло несколько вооруженных военных и начали выписывать повестки
Брать не отказался, сказал что стоит на учете. Попросили пройти в автобус и поехать на медкомиссию, в случае отказа из кафе не будут выпускать (прямая речь).
Ну поехал: годен)) предложили сразу остаться на месте или во Львов отправить
13/08 на три месяца едет во Львов на учебку

пс: сказали что люди нужны и много, в день так человек 100-120 привозят





а скільки років товаришу?
svized | member *****
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: airmax00] 10 августа 2023 в 18:03
проїхав, крім військової поліції нікого не бачив
garlic_ua | приверженец
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: airmax00] 26 сентября 2023 в 12:31
А что с постами на перевалах в сторону Закарпатья (Ужок, Верхние ворота, Соймы), есть свежая инфо?
Tarasoff | СуперСтар **
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: garlic_ua] 12 октября 2023 в 12:37
garlic_ua 26.09.2023 12:31 пишет:

А что с постами на перевалах в сторону Закарпатья (Ужок, Верхние ворота, Соймы), есть свежая инфо?




Пости є, їдьте
Slavik-d | сталкер закарпатья ***
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: mik] 12 октября 2023 в 17:41
mik 03.08.2023 15:34 пишет:

sly_fox 28.06.2023 22:18 пишет:

на всіх блокпостах "а скажіть свою прописку", держучи мій паспорт у руках.



це їх так навчили перевіряти паспорт, а раптом він підробний а ти не вивчив все шо там записано...



прикол в тому, що зараз не ставлять штамп про виписку і у мене в паспорті одна прописка, а в реальності інша
AIM | приверженец ***
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: garlic_ua] 12 октября 2023 в 21:28
garlic_ua 26.09.2023 12:31 пишет:

А что с постами на перевалах в сторону Закарпатья (Ужок, Верхние ворота, Соймы), есть свежая инфо?




на Ужоцькому перевалі і до війни перервіряли документи, чого б це зараз вони перестали це робити)
Змінено AIM (21:29 12/10/2023)
tamuk | важничающий писатель *
Re: Чи можна подорожувати зараз Україною?
[Re: garlic_ua] 19 января 2024 в 00:11
garlic_ua 26.09.2023 12:31 пишет:

А что с постами на перевалах в сторону Закарпатья (Ужок, Верхние ворота, Соймы), есть свежая инфо?


Стоять як і до війни, як туди їхав запитали куди, назад взагалі не зупиняли.
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Чи можна подорожувати зараз Україною? (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 10953