autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Банки України зміна умов(+)

ZLOY | пользователь *
Банки України зміна умов(+)
31 мая 2023 в 10:23
Корисна добірка про зміни умов
Нажертися неможуть.. Часи з кешом повертаються
opexkiev | СуперСтар **
Re: Банки України зміна умов(+)
[Re: ZLOY] 31 мая 2023 в 10:33
Це бізнес, а не благодійні фонди, що вдієш.
Нафаня | Достоевский **
Re: Банки України зміна умов(+)
[Re: ZLOY] 31 мая 2023 в 10:58
Не все в статті відповідає дійсності (перше що зустрілося - Кредобанк зменшив під час війну суму мб переказу без комісії до 10к гривень - воно так і було за декілька років до війни). А загалом так, умови змінюються і не завжди в кращу сторону, але головне добре їх розуміти, а у разі якихось не типових операцій - витратити 2-3 хвилини і запитати підтримку щоб не було неочікуваних комісій
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Банки України зміна умов(+)
[Re: ZLOY] 3 июня 2023 в 17:46
Трршки не по темі.
Останнім часом ніяк не моєу зняти готівку на касах магазинів з Візи Укрсиббанку. Банк прямо не каже, але натякає, що є проблема по Візах. Виглядає дивно ситуація...
Alex2064 | V.I.P ***
Re: Банки України зміна умов(+)
[Re: hugo-smk] 5 июня 2023 в 08:19
А что за прикол с сегодняшнего дня, что банки будут стучать в НБУ про все транзакции по карточкам, независимо от сумм?
Сорри, не могу ссылку на планшете вставить((
harald67 | подсевший на форум **
Re: Банки України зміна умов(+)
[Re: ZLOY] 5 июня 2023 в 10:10
ZLOY 31.05.2023 10:23 пишет:

Корисна добірка про зміни умов
Нажертися неможуть.. Часи з кешом повертаються




Як варіант уникнення цих комісій - відкрити якусь справді преміальну картку типу Mastercard World Black (принагідно отримати якийсь віп-статус клієнта і персонального менеджера), робити купівель на 10 К гривень щомісяця з цієї картки і не мати практично жодних комісій або платежів. Ще й кешбек налаштувати.
Змінено harald67 (10:19 05/06/2023)
Daugava | V.I.P ***
Re: Банки України зміна умов(+)
[Re: Alex2064] 5 июня 2023 в 11:05
Alex2064 05.06.2023 08:19 пишет:

А что за прикол с сегодняшнего дня, что банки будут стучать в НБУ про все транзакции по карточкам, независимо от сумм?
Сорри, не могу ссылку на планшете вставить((



Це тупо "вброс" як і попередня стаття з мінфіну від топік стартера. З сьогоднішнього дня НБУ додав уточнення до щотижневого звіту, який вже подається вже півроку як. В цьому звіті в розрізі мерчантів (торговців) вказується кількість та сума отриманих ними коштів за типами операцій. Суть уточнення, деталізовані типи транзакцій, зокрема P2P платежі з використанням ЕПЗ мають враховуватися. Тобто мова виключно про мерчантів, жодного "все транзакції по карточкам" (с) або "перекидання з картки на картку між приватними особами" тут нема.

Щодо статті, вказаної ТС, в ній порівнюють тепле з м'яким. Я навіть коментувати не буду.
ZLOY | пользователь *
Re: Банки України зміна умов(+)
[Re: Daugava] 5 июня 2023 в 11:39
Поперше це форум, тут зазвичай спілкуються.
Тому якщо "не хочу навіть коментувати" то це просто флуд від вас.
Мене цікавить що не так в порівнянні? Якщо немає що сказати, то краще сидіти на не писати взагалі.
UPD Зрозуміло що пішла боротьба з власниками хто має 2,3,4 дотаткові картки, та стимулюють користуватися їми , або закривати. Та топік був спрямований для інформування кому це цікаво. Не всі мають можливість та бажання слідкування нововведень. Отримуючи тільки по факту в деталізації списані кошти на користь банку.
Змінено ZLOY (11:48 05/06/2023)
Daugava | V.I.P ***
Re: Банки України зміна умов(+)
[Re: ZLOY] 5 июня 2023 в 14:31
Вибачаюсь, якщо "вбросом" зачепив. Тиждень тому я списав це на непрофесійність журналіста, але коли за тиждень бачу той самий мінфін приймає участь в розповсюдженні нісенітниць, стає зрозумілим, що це система.
Я написав, що думаю по цій статті ще тиждень тому, але відправити забув, а повторно писати полінувався, тому поясню про "тепле з м'яким".
Банки мають кілька карткових продуктів, які клієнт обирає під свої потреби. На якій підставі обрані продукти в порівняння в статті не говориться нічого. Райффайзену, яким я користуюся досить активно приділено більше уваги, більш того з інформації про нього починається стаття. Тому спробую розібрати інформацію по ньому.

В ответ на:

Райффайзен Банк: запроваджено комісію за зняття готівки у банкоматах інших банків при знятті 10−20 тис. грн (залежно від виду картки). На 3 грн підвищено комісію за обслуговування карткового рахунку, збільшено комісію за смс-інформування клієнтів.




Комісія на зняття готівки в чужих банкоматах була прибрана (якщо не рахувати окремі преміальні пакети) з початком повномасштабного вторгнення та під час проблем з енергопостачанням. Зараз я не бачу чогось життєво необхідного для зняття готівки в першому найближчому банкоматі, та чому банк має субсидувати клієнта на це в обсягах більших 10 тисяч гривен.
Комісії за обслуговування карткового рахунку та смс-інформування клієнтів, що дійсно користуються послугами банку, взагалі не знімаються. Якщо картка лежить "про запас" на ній нуль і комісія теж нуль.

P.S.
Я тривалий користуюся від Райффу Фішкою яка перетворилася на Райфф+, але перед вторгненням Райф за своєю ініціативою надав мені кредитний ліміт і я отримав "2 кешбеки". В результаті, Райфф+ використовує виключно для СЕП та тримаю 5000 гривен (виконання умов пакету).
Жодних комісій банку за цей рік не платив. Більш того, він платить мені максимальні 500 гривен кешбеку на місяць.
Змінено Daugava (15:17 05/06/2023)
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Банки України зміна умов(+)

Додаткова інформація
Модератор:

 Рубан, moderator 

0 користувачів і 39 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2440