autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Alexandr | RTW ** Модератор
РЛС Памир
8 июня 2023 в 20:21
Есть необходимость, которая совпала с желанием. Хочу съездить на РЛС Памир. Нет ли сейчас каких-то ограничений т.к. объект прям под границей?

И может сразу кто в тех краях посоветует чан и приличный отельчик на пару ночевок?
gleb71 | Достоевский *
Re: РЛС Памир
[Re: Alexandr] 8 июня 2023 в 22:13
2 км от Румынии? Думаю без шансов....
Researcher | СуперСтар ***
Re: РЛС Памир
[Re: Alexandr] 8 июня 2023 в 22:59
Alexandr 08.06.2023 20:21 пишет:

Есть необходимость, которая совпала с желанием. Хочу съездить на РЛС Памир. Нет ли сейчас каких-то ограничений т.к. объект прям под границей?

И может сразу кто в тех краях посоветует чан и приличный отельчик на пару ночевок?




Я в прошлом году доезжал до Долишнього шепота, дальше не поехал, там грунтовка горная начинается, не было цели. Если останавливаться, то Мигово из проверенного. Дальше глушь.
Khimik | Супер писатель! **
Re: РЛС Памир
[Re: Alexandr] 9 июня 2023 в 10:54
В Голошині є непогані варіанти, я чув. А там і до Ялівця недалеко, звідки і підніматися, якщо не буде перекрито погранцями. Бо з півдня попри паркан, як вже тут резонно зауважили, не варіант напевно ні разу....
c-cam | старый писатель **
Re: РЛС Памир
[Re: Khimik] 10 июня 2023 в 22:54
А в Голошині в цьому місці міст є?
AIM | приверженец ***
Re: РЛС Памир
[Re: gleb71] 11 июня 2023 в 12:55
gleb71 08.06.2023 22:13 пишет:

2 км от Румынии? Думаю без шансов....




та які там два км, там є ділянка де Румунією з вікна автомобіля видно через через річку, це вже після Селятина в сторону Шепіта.
Змінено AIM (13:08 11/06/2023)
Скаут | СуперСтар *
Re: РЛС Памир
[Re: Alexandr] 11 июня 2023 в 13:01
на Піп Іван Мармароський не пускають нікого, навіть місцевих.
думаю, там може бути схожа ситуація.
AIM | приверженец ***
Re: РЛС Памир
[Re: gleb71] 11 июня 2023 в 13:07
gleb71 08.06.2023 22:13 пишет:

2 км от Румынии? Думаю без шансов....




Два роки тому назад замовляли машину з водієм у цих хлопців https://steep-travel.business.site/ Можете їм подзвонити і спитати, що там за ситуація. Якщо машина з профілю, то не раджу їхати, дорога там не для паркетника) Хоча на горі паркетники бачив, але воно того не варте, в сенсі так вбивати авто)


Але думаю шанси у вас мінімальані. Якщо в Буркут не пускають нікого ( десь була така інфа), а там до кордону ще топати, то тут до Румунії реально рукою подати.
AIM | приверженец ***
Re: РЛС Памир
[Re: Khimik] 11 июня 2023 в 13:10
Khimik 09.06.2023 10:54 пишет:

В Голошині є непогані варіанти, я чув. А там і до Ялівця недалеко, звідки і підніматися, якщо не буде перекрито погранцями. Бо з півдня попри паркан, як вже тут резонно зауважили, не варіант напевно ні разу....




Таки ви не з тієї сторони заїжджали, той перевал взагалі на зиму закривають) Дорога чрез Путилу набагато простіша
Змінено AIM (13:10 11/06/2023)
Khimik | Супер писатель! **
Re: РЛС Памир
[Re: AIM] 11 июня 2023 в 14:30
Я заїжджав з усіх боків, і з Сарати в т.ч. Тому і кажу, що в теперішніх реаліях з Ялівця таки найбільше шансів.
Alexandr | RTW ** Модератор
Re: РЛС Памир
[Re: Alexandr] 18 июня 2023 в 22:47
Спасибо за мнения. От идеи поездки отказался, поменял на южное направление
balagan | патриарх *
Re: РЛС Памир
[Re: Alexandr] 22 июня 2023 в 17:33
Alexandr 18.06.2023 22:47 пишет:

Спасибо за мнения. От идеи поездки отказался, поменял на южное направление



розкрий таємницю, що обрав
бо дають аж 10 днів відпочинку, хочу з сім'єю десь побути не в домашніх умовах, дивився буковель, прикарпаття / закарпаття, то там або місць нема або ціни неможуть скласти, 7-10 т. грн за добу - це занадто, дивлюся а чи не махнути до Дунаю, відстань такаж, та може навіть і ближче з Києва, і вийде десь днів 5-6 реального відпочинку
Alexandr | RTW ** Модератор
Re: РЛС Памир
[Re: balagan] 22 сентября 2023 в 00:29
сори, только увидел. Ничего не выбрал по итогу, занимался Джипами на фронт как и планировал)) А ты куда сгонял?
Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

0 користувачів і 14 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 3627