cliv 15.06.2023 10:53 пишет: згідно ПДД той що спускається, поступається тому що їде в гору. "
Отак от просто бере і поступається? Де там таке прописано?
ПДР:
28.1. На гірських дорогах і крутих спусках, де зустрічний роз'їзд утруднено, водій транспортного засобу, що рухається на спуск, повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються вгору.
Amateur 15.06.2023 14:17 пишет: С початку виконувати, а потім бути ввічливим.
Філолог
Amateur 14.06.2023 17:43 пишет: Маємо п.10.2: Виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки, автозаправних станцій та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з’їжджаючи з дороги — велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає.
Дорогу треба дати ПЕРЕД ПЧ, тобто тим, що по ній (ПЧ) рухаються. Уже на заїзді у двір, не на ПЧ, цієї переваги немає.
В ответ на: Я завжди вважав, що у данном увипадку перевага на стороні заїзджаючего, бо по-перше "і транспортним засобам, що рухаються по ній", а по-друге логічно з початку звільнити дорогу, а не придомову теріторію.
Неправильно вважав. По-перше, ти вже по ній (ПЧ) не рухаєшся. По-друге, нелогічно - на цій придомовій території може просто не бути для тебе місця, якщо зустрічник туди повернеться.
Правила написані назагал, а не для твоєї конкретної заморочки. До речі, незрозуміло по сателіту - де саме зустрілися дві самотності...
П.С. У мене 30-40м заїзд у двір. Жодного разу(!) за 30+ років проблем не було. Завжди здає назад той, кому простіше.
Amateur 15.06.2023 12:55 пишет: Про гавань, ліфти, місце лише для одного - то вже вигадки, до цбого випадку дожного відношення не мають.
жодного відношення до цього випадку не має натягувааня пунктів ПДР. Не прописано це, чому - вище. А в цитаті - логіка ввічливої поведінки
Stor 15.06.2023 10:02 пишет:
Але якщо він вже заліз в вузьку частину виїзду і стоїть там, то тоді ти туди вже не влазиш:
В ответ на: 13.4 Якщо зустрічний роз’їзд утруднений, водій, на смузі руху якого є перешкода чи габарити транспортного засобу, яким він керує, заважають зустрічному руху, повинен дати дорогу.
Тобто твої габарити не дадуть йому проїхати, тож ти його випускаєш.
Теж не підходить - немає там смуги руху. Візаві правий - ти вже не на дорозі, але це нічого не означає по ПДР.
Amateur 14.06.2023 17:43 пишет: Маємо п.10.2: Виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки, автозаправних станцій та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з’їжджаючи з дороги — велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає.
Дорогу треба дати ПЕРЕД ПЧ, тобто тим, що по ній (ПЧ) рухаються.
Тобто, треба вміти читатм - водій повинен перед тротуаром дати дорогу пішоходам - і розуміти про що сабж!
Заніматєльная філологія, скажи? Перед тротуаром обговорюваний пункт ПДД вимагає, раптово, дати дорогу не всім і будь-яким пішоходам. А лише тим, цитую, "що рухаються по ній". Хто саме така ця загадкова "вона"? Тротуар точно не підходить, за статевими ознаками, так шо варіанта рівно два - дорога, чи проїзна частина. І чи може та сама "вона" бути різною для пішоходів і транспортних засобів?
Drunkard 15.06.2023 16:53 пишет: Заніматєльная філологія, скажи? Перед тротуаром обговорюваний пункт ПДД вимагає, раптово, дати дорогу не всім і будь-яким пішоходам. А лише тим, цитую, "що рухаються по ній". Хто саме така ця загадкова "вона"? Тротуар точно не підходить, за статевими ознаками, так шо варіанта рівно два - дорога, чи проїзна частина. І чи може та сама "вона" бути різною для пішоходів і транспортних засобів?
Не скажу, бо нічого цікавого у філології не бачу.
Вона - це дорога, пункт про виїзд на НЕЇ. ТЗ і пішики рухаються по НІЙ (дорозі) - ТЗ по ПЧ (елемент дороги), пішики по тротуару (ділянка проїзної частини). У любому букварі є картинка з ПЧ і тротуарами, як складових дороги. У чому проблема? І яким боком це усе до сабжу? У ТСа з пішиками проблем не було!
VovkZ 14.06.2023 20:55 пишет: +1, логічно випустити людей з вузького місця, а потім заїжджати самому. Якщо місця для двох авто не вистачає - то цей пункт ПДР не допоможе вільному місцю з'явитися.
Це те ж саме, що з громадського транспорту, чи ліфта - спочатку усі виходять, звільняючи салон - а вже потім - заходять нові пасажири.
+1 здоровий глузд каже що той хто заїзжає повинен дивитись куди він їде описана ситуація можлива тільки коли дуже обмежений огляд і заїзжаючий просто не мав змоги побачити зустрічне авто, в іншому випадку заїзжаючий просто олень, без образ
Amateur 15.06.2023 07:01 пишет: Тобто саме як повинно бути згідно до ПДР ніхто обгрунтувати не може? Бо зараз мі дійдемо до того що - Вранці треба випускати з двору, а ввечері до двору. - За старшинством. - Па панятіям. - ...?
все іде за домовленістю коли обидві автівки знаходяться на одній полосі та не мають змоги розїхатись, але заїзжати на зайняту вже дорогу це апріорі тупо