autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Виїзд до Польщі з твариною.

Volk_kiev | member ***
Виїзд до Польщі з твариною.
28 июня 2023 в 17:51
Добрий день!

Хто має практичний досвід виїзду до Польщі з домашнім улюбленцем на авто? Кішка чипована, вакцинована, є вет паспорт міжнародного зразку, є титри антитіл. Судячи з інформації в мережі ще необхідно отримати мед. сертифікат здоров’я тварини (видається начебто тільки в державних ветклініках не раніше за 90 діб від забору крові на антитіла) та обміняти його на нашому кордоні у ветеринара на міжнародний сертифікат. Чи справді все так і є? Чи більш спрощена процедура? Дякую!
Манита71 | СуперСтар *
Re: Виїзд до Польщі з твариною.
[Re: Volk_kiev] 28 июня 2023 в 19:28
Прикріплені файли (0 завантажити)
Volk_kiev 28.06.2023 17:51 пишет:

Добрий день!

Хто має практичний досвід виїзду до Польщі з домашнім улюбленцем на авто? Кішка чипована, вакцинована, є вет паспорт міжнародного зразку, є титри антитіл. Судячи з інформації в мережі ще необхідно отримати мед. сертифікат здоров’я тварини (видається начебто тільки в державних ветклініках не раніше за 90 діб від забору крові на антитіла) та обміняти його на нашому кордоні у ветеринара на міжнародний сертифікат. Чи справді все так і є? Чи більш спрощена процедура? Дякую!



Все майже так. В державній ветклініці показуєш паспорт і титри і вони тобі виписують довідку по формі №1 (коштує 250 грн. принаймі на Жмеринській 5а). Вона дійсна 5 днів. Протягом цих п'яти днів ти маєш обміняти її на міжнародний сертифікат здоров'я на МИТНОМУ ПОСТІ, де є ветеринарний лікар. Він дійсний десять днів, але мені в веткліниці сказали, що потрібно протягом 72 годин перетнути кордон (точно не знаю наскільки правда). Можна цю процедуру зробити на кордоні, але тоді ти прив'язаний лише до тих переходів, де є ветеринар, тому краще це зробити за місцем проживання, як варіант, за день до виїзду. Сьогодні якраз отримав Ф1. Завтра їдемо на митницю. В Києві це можна зробити тут:

Все майже так. В державній ветклініці  показуєш паспорт і титри і вони тобі виписують довідку по формі №1 (коштує 250 грн
Volk_kiev | member ***
Re: Виїзд до Польщі з твариною.
[Re: Манита71] 28 июня 2023 в 21:01
Дякую за відповідь!
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Виїзд до Польщі з твариною.

Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

0 користувачів і 17 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1948