autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумШахраї

Нечесний продаван з ОЛХ

upss | Тимуровец **
Нечесний продаван з ОЛХ
9 августа 2023 в 22:20
Прикріплені файли (0 завантажити)
Хочу попередити форумчан про нечистоплотну продаваншу побутовою технікою: з ОЛХ, Інстаграм, Фейсбук з м. Боярка, вул. Полярна, 29.
Торгує б/у побутовою технікою з Європи.
Контакти для Гугла: телефон +380689612071 Олена Цихмістро. Продаж техніки посилання <a href="" target="_blank">https://m.olx.ua/uk/list/user/nfbB6/</a>
Фейсбук
Інста : Інста
Замовив у неї пральну машину, в описі "стан нової", все в ідеалі по фото, гарантія 3 місяці.
Домовилися по ціні, не хотіла поступатися, ну, думаю- стан нової...візьму. Ага.
Забирали в Боярці.
По факту- на поверхні з'явилися якісь дві наклеєчки з квіточками, яких не було в оголошенні. Ну, мало лі, думав...каже: ми проганяли її, стояла трохи в нас. Шкода, що не глянув зразу. Це моя помилка була... критична.
Заплатив кошти, забрав. Привезли, розпакували, підключили...думаю, а здеру я той колхоз-наклеєчки. Здираю- а там ТРІЩИНИ на поверхні! І здуття від води... Капєц. От і "стан нової"! На мій телефонний дзвінок з логічним питанням що то за "прикол"- пані зразу в істериці, на підвищених тонах, кидає слухавку, "я хвора людина", "що ви від мене хочете", "самі винні, що не спитали", "я юрист- мені пофіг", "я так всю техніку заклеюю", "йдіть в поліцію, я не боюся" і т.п. пєрли.
На мої зауваження, що ні в опису пралки, ні на фотках, ні при спілкуванні ці "приколи" не вказані були- тупий мороз і "я хвора людина".
На мої претензії по проблемі і як варіант вирішити невеликою скидкою в ціні, як компенсацію- наїзди і тупий гон На моє прохання повернути кошти назад, з поверненням цієї пралки - "я завтра в лікарню лягаю, мене не буде". Тупа кідала!
Коротше кажучи - НЕ КУПУЙТЕ НІ В ЯКОМУ РАЗІ ТЕХНІКУ У Олени Цихмістро, телефон +380689612071 - бо вас кинуть з великою вірогідністю. Ніякої гарантії там немає, вас просто обдурять.

Хочу попередити форумчан про нечистоплотну продаваншу побутовою технікою: з ОЛХ, Інстаграм, Фейсбук з м. Боярка, вул
Змінено upss (23:05 09/08/2023)
upss | Тимуровец **
Re: Нечесний продаван з ОЛХ
[Re: upss] 9 августа 2023 в 22:21
Прикріплені файли (0 завантажити)
2

2
Змінено upss (22:23 09/08/2023)
upss | Тимуровец **
Re: Нечесний продаван з ОЛХ
[Re: upss] 9 августа 2023 в 22:25
Прикріплені файли (0 завантажити)
3

3
VOVALDI | Достоевский *
Re: Нечесний продаван з ОЛХ
[Re: upss] 9 августа 2023 в 22:54
Як то кажуть бачили очі, а тепер...
Ви не хочете заморачуватися з полицією та доказом своє правоти, а продавчиня чим і користується.
upss | Тимуровец **
Re: Нечесний продаван з ОЛХ
[Re: VOVALDI] 9 августа 2023 в 22:57
Ну, я "наколовся", так... Просто попереджаю інших, щоб не попалися, як я
VOVALDI | Достоевский *
Re: Нечесний продаван з ОЛХ
[Re: upss] 9 августа 2023 в 23:04
Ну Ви б хоча б написали у підтримки усіх сервісів де є оголошення та номери телефонів, щоб у гуглі тегалось.


upss 09.08.2023 22:57 пишет:

Ну, я "наколовся", так... Просто попереджаю інших, щоб не попалися, як я


upss | Тимуровец **
Re: Нечесний продаван з ОЛХ
[Re: VOVALDI] 9 августа 2023 в 23:07
Зранку зроблю.
upss | Тимуровец **
Re: Нечесний продаван з ОЛХ
[Re: upss] 10 августа 2023 в 13:29
Посилання на ОЛХ
https://www.olx.ua/uk/list/user/nfbB6/
Autoua.netФорумШахраї

Нечесний продаван з ОЛХ

Додаткова інформація
Модератор:

 Рубан, moderator 

0 користувачів і 4 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1904