autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Чому на оф.сервісі не лиють оригінал. оливу?? (2/2)

opexkiev | СуперСтар **
Re: Чому на оф.сервісі не лиють оригінал. оливу??
[Re: maksym] 16 августа 2023 в 10:11
maksym 16.08.2023 09:22 пишет:

І гарантія зберігалась?
Бо без гарантії у оф.сервісу взагалі немає сенсу щось там вимагати. Більше ремонтів з вини клієнта - тим краще.




Ні, машина була давно вже постгарантійна. Але і Кіа вже не на гарантії, але - ніззя.
opexkiev | СуперСтар **
Re: Чому на оф.сервісі не лиють оригінал. оливу??
[Re: igg] 16 августа 2023 в 10:14
igg 16.08.2023 08:35 пишет:


цікаво, що це за оф.дилер?



на Здолбунівській. І моя машина була вже давно НЕ на гарантій.
RiderUA | Самурай ***
Re: Чому на оф.сервісі не лиють оригінал. оливу??
[Re: vladd] 16 августа 2023 в 10:15
vladd 15.08.2023 17:19 пишет:

opexkiev 15.08.2023 14:35 пишет:

Мені на ділері Кіа сказали шо зі своїм - ніззя. Навіть на післягарантійні.



Логічно.
Для чого підігрівати конкурентів, якщо ти можеш сам заробляти ці гроші?
У тебе виникають взаємини з СТО, ти на щось погоджуєшся або ні.
Ви з СТО або домовляєтесь, або ні. Це комерційна складова.

Другий фактор: коли СТО (чи окремий майстер) не хоче ризиків. Тому підбирає деталі, матеріали ті які знає, яким довіряє.
Бо потенційний клієнт може принести навіть "оригінальні деталі Toyota", які при детальному вивченні виявляться підробкою з якісно підробленими стікерами.


Якась дивна логіка)
Відмова зі своїми з/ч на післягарантійне авто - це стовідсоткова відправка до конкурентів.

Тойота приймала з власними запчастинами для ремонтних робіт після гарантії, якщо в тебе був сертифікат відповідності від постачальника цих запчастин. При цьому оф.СТО несе відповідальність за проведені роботи, а не за з/ч.
igg | V.I.P **
Re: Чому на оф.сервісі не лиють оригінал. оливу??
[Re: WalkmandT] 16 августа 2023 в 10:22
WalkmandT 16.08.2023 08:41 пишет:

Ну якщо бути більш точним, то по-перше, це стосується виключно використання офіційного мастила, про зпч мова не йде, тобто кулансу не буде у разі використання мастила придбаного не у офсервіса...



ну так, можливо, це більше про оливу/фільтри та ін. розхідники...хоча, згадую, в мене була покупка оригінальної оливи не у офів то запросили надати чек з місця придбання, прокатило...по запчастинах, могли теоретично придовбатися до будь-якої зч, що не є оригіналом/не в них встановленої...

WalkmandT 16.08.2023 08:41 пишет:

По-друге, ці зміни, якщо я пам'ятаю, відбулись 2019 році, а до цього таких обмежень (окрім обслуговування на оф сервісі) не було.



щось з вашою пам'ятю не те ...бо, я маю практичний досвід із такими обмеженнями від 2013-2014 рр.
WalkmandT | СуперСтар **
Re: Чому на оф.сервісі не лиють оригінал. оливу??
[Re: igg] 16 августа 2023 в 11:51
igg 16.08.2023 10:22 пишет:


щось з вашою пам'ятю не те ...бо, я маю практичний досвід із такими обмеженнями від 2013-2014 рр.




Змоєю пам'ятю як раз все ок. Я безпосередньо співпрацював з Порше Україна, коли вони прийняли це рішення стосовно мастила та куланса. До цього моменту головним було тільки обслуговування виключно на оф сервісі.

P. S. Практичний досвід спілкування з ОД, не є обмеженнями з боку імпортера, який цей куланс і підтримує.
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Чому на оф.сервісі не лиють оригінал. оливу?? (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 53 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1987