autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
zverevsl | энтузиаст *
Помилка Р064А
18 августа 2023 в 11:09
Всі фахівці руками розводять і посилають один до одного.
Що може викликати цю помилку?
Недостатній тиск перед запуском двигуна прочитали сканером.
При роботі двигуна тиск у магістралі близький до нормального.
Якщо перед запуском тиск нижче норми, чи можливо це через низький заряд акумулятора?
Чи справа у ТНВД? Вже втомився?
Автомобіль заводиться і суб'єктивно їде нормально.
Авто профільне.
zverevsl | энтузиаст *
Re: Помилка Р064А
[Re: zverevsl] 5 октября 2023 в 10:39
вчора був на діагностиці і майстер висловив цікаву думку.
оскільки автомобіль був у прокатній конторі в Іспанії перед тим як заїхати в Україну, то ця контора могла встановити якесь блокування на паливний насос, щоб дистанційно його блокувати (через невеликий час після покупки авто я виявив в районі ОБД роз'єму під кермом ГПС трекер і влаштував "Слідство ведуть Колобки".
Де на вашу думку може бути розташована це блокування крім паливного насоса під заднім сидінням?
Djohny | V.I.P **
Re: Помилка Р064А
[Re: zverevsl] 5 октября 2023 в 10:59
zverevsl 05.10.2023 10:39 пишет:

вчора був на діагностиці і майстер висловив цікаву думку.
оскільки автомобіль був у прокатній конторі в Іспанії перед тим як заїхати в Україну, то ця контора могла встановити якесь блокування на паливний насос, щоб дистанційно його блокувати (через невеликий час після покупки авто я виявив в районі ОБД роз'єму під кермом ГПС трекер і влаштував "Слідство ведуть Колобки".
Де на вашу думку може бути розташована це блокування крім паливного насоса під заднім сидінням?



де завгодно на усій довжині проводки до паливного насоса, але скоріш за все у блоці запобіжників чи біля лявої ноги за обшивкою.
zverevsl | энтузиаст *
Re: Помилка Р064А
[Re: Djohny] 5 октября 2023 в 11:05
Djohny 05.10.2023 10:59 пишет:

де завгодно на усій довжині проводки до паливного насоса, але скоріш за все у блоці запобіжників чи біля лявої ноги за обшивкою.



Дякую за вашу думку.
буду дивитися.
Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 17 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 682