autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумШахраї

Зламали Telegram акк

yan2k | старый писатель *
Зламали Telegram акк
15 сентября 2023 в 13:46
Прикріплені файли (0 завантажити)
Зламали Telegram акк, трішки вчора ввечері гіркоти від такого отримав.
Акк був зламаний із 10,09,23, а 14,09,23 ввечері біля 23 години написали всім моїм контактам "Привіт, у тебе випадково не буде 8000 гривень на карті, до завтра?"

Де хто із моїх контактів тупо проспав, дехто хотів дозвонитися до мене, але я теж тупо все проспав.

Лише донька дозвонилася о 23:30 і запитала чи у мене все ок, а я сплю, значить мене зламали.

Я в телеграм, а акк знесений, залогінився через смс на сімку, навіть встиг побачити відповіді деяких контактів, що вони не переведуть мені нічого і одразу ж знову мене викинуло із акку.

На другий раз вже викидання припинилося. Всі чати моїх контактів із шахраєм зникли. Замінив пароль двохетапної перевірки, замінив електронну пошту і пароль до неї. Впродовж 24 годин закрити ліву сесію телеграм не дозволяє, тобто я бачу IP шахрая із Німеччини. Навіть знаю номер карти українського банку. Але толку ніякого вже мабуть.

Просто я так любив телеграм порівняно із нелюбимим вайбером, а тут такий взлом.

Зламали Telegram акк, трішки вчора ввечері гіркоти від такого отримав. Акк був зламаний із 10,09,23, а 14,09,23 ввечері біля 23 години написали всім моїм контактам "Привіт, у тебе випадково не буде 8000 гривень на карті, до завтра
yan2k | старый писатель *
Re: Зламали Telegram акк
[Re: yan2k] 15 сентября 2023 в 13:48
Прикріплені файли (0 завантажити)
ще скрін переписки колеги із шахраєм, ну і вся історія переписки десь о 23:30 знищена була.

ще скрін переписки колеги із шахраєм, ну і вся історія переписки десь о 23:30 знищена була.
yan2k | старый писатель *
Re: Зламали Telegram акк
[Re: yan2k] 15 сентября 2023 в 13:50
Прикріплені файли (0 завантажити)
інфо про IP іншого входу в мій акк, яка нічого мені не дає. Кум написав заяву в кіберполіцію, але як вони знайдуть зловмисників.

інфо про IP іншого входу в мій акк, яка нічого мені не дає. Кум написав заяву в кіберполіцію, але як вони знайдуть зловмисників
yan2k | старый писатель *
Re: Зламали Telegram акк
[Re: yan2k] 15 сентября 2023 в 14:02
пост створив чисто для інформування, що ще й такі зараз разводи трапляються.

Це як мама, я в міліції, тільки тонко. Чи грубо, бо мама одразу б розпереживалася, а друзі ще й перезвонюють.
Змінено yan2k (14:20 15/09/2023)
Smap | Достоевский ***
Re: Зламали Telegram акк
[Re: yan2k] 15 сентября 2023 в 14:16
Ця ваша Ольга - дуже умна! Взяв собі на озброєння варіант відповіді з проханням передзвонити, а не писати

Ще питання: я вірно зрозумів, що двофакторна авторизація у вас була і не допомогло? Тобто сімка вже було клонована?
yan2k | старый писатель *
Re: Зламали Telegram акк
[Re: Smap] 15 сентября 2023 в 14:26
Думаю, що вони якось в неділю зламали домашній комп, якраз наче я його відкривав, а там той телеграм і стоїть. Двухфакторний захист стояв, при чужому вході ніяких меседжів не було, що вхід із нового пристрою. Бо зараз я акк відновив, але як тільки зайшов на компі, то одразу пише, що новий вхід.

Клонована сімка ж все одно ті смс повинні і мені були прийти, не тільки їм.

Жорсткий хак.
SARS | Супер писатель! **
Re: Зламали Telegram акк
[Re: Smap] 15 сентября 2023 в 15:42
Smap 15.09.2023 14:16 пишет:

Ця ваша Ольга - дуже умна! Взяв собі на озброєння варіант відповіді з проханням передзвонити, а не писати

Ще питання: я вірно зрозумів, що двофакторна авторизація у вас була і не допомогло? Тобто сімка вже було клонована?




Це не Ольга вумна, а шахрай тупий. Як зараз вже iснують сервiси клонування голосу конкретної людини, то не дуже складно саме таким чином ввести в оману.
holstenberg | member **
Re: Зламали Telegram акк
[Re: SARS] 15 сентября 2023 в 17:52
SARS 15.09.2023 15:42 пишет:

Smap 15.09.2023 14:16 пишет:

Ця ваша Ольга - дуже умна! Взяв собі на озброєння варіант відповіді з проханням передзвонити, а не писати

Ще питання: я вірно зрозумів, що двофакторна авторизація у вас була і не допомогло? Тобто сімка вже було клонована?




Це не Ольга вумна, а шахрай тупий. Як зараз вже iснують сервiси клонування голосу конкретної людини, то не дуже складно саме таким чином ввести в оману.



Ну добре, голос клонуєш, а от на питання, в якому барі ми сиділи останнього разу сервіс не скаже. Саме на це і розраховувала Ольга, типу уточнити, навіщо кошти, почути манеру спілкування (типу якщо ця людина розмовляє як поет з красивими епітетами, а телефонує якийсь чурбан який каже, "ку, дай гроші", то клонування голосу ніяк не допоможе), запитати, як там сестра (коли у нього насправді брат ) і т.д.
Tvshop | Супер писатель! ***
Re: Зламали Telegram акк
[Re: yan2k] 15 сентября 2023 в 18:21
Звідки шахрай знає який у людини голос ?
SARS | Супер писатель! **
Re: Зламали Telegram акк
[Re: Tvshop] 15 сентября 2023 в 20:21
Tvshop 15.09.2023 18:21 пишет:

Звідки шахрай знає який у людини голос?



Можливо людина публiчна, то й голос вiдомий широкому загалу. Але якщо комп пiдломили, як йдеться, то мали можливiсть поцупити будь-якi бiометричнi данi.
robocop | СуперСтар ***
Re: Зламали Telegram акк
[Re: Smap] 15 сентября 2023 в 20:55
Smap 15.09.2023 14:16 пишет:

Ця ваша Ольга - дуже умна! Взяв собі на озброєння варіант відповіді з проханням передзвонити, а не писати

Ще питання: я вірно зрозумів, що двофакторна авторизація у вас була і не допомогло? Тобто сімка вже було клонована?



Плюсану за Ольгу. Найкраща реакція на подібне повідомлення!
Atalanta | энтузиаст *
Re: Зламали Telegram акк
[Re: yan2k] 15 сентября 2023 в 21:53
yan2k 15.09.2023 14:26 пишет:


Клонована сімка ж все одно ті смс повинні і мені були прийти, не тільки їм.

Жорсткий хак.



А що значить клонована сімка
Якщо сімка основна на вас, то ви можете клоновану блокувати через оператора?
kym | V.I.P *
Re: Зламали Telegram акк
[Re: Atalanta] 15 сентября 2023 в 22:53
так вроде декларировали, что если номер на контракте, то клона получить нельзя...
Veltem | Супер писатель! ***
Re: Зламали Telegram акк
[Re: yan2k] 16 сентября 2023 в 08:15
Оставьте сообщение с описанием здесь https://ticket.cyberpolice.gov.ua/
И напишите в банк Клиринговый дом info@clhs.com.ua
Карта мошенников принадлежит по бину этому банку.
SLON | *
Re: Зламали Telegram акк
[Re: yan2k] 17 сентября 2023 в 22:14
Если стоит второй пинкод на вход, как зашли? Не понимаю
Autoua.netФорумШахраї

Зламали Telegram акк

Додаткова інформація
Модератор:

 Рубан, moderator 

0 користувачів і 7 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2932