autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

ДУЖЕ великий розхід електроєнергії (3/3)

мелкий-2 | СуперСтар **
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: Aleks777.] 25 сентября 2023 в 13:02
Тобто 80 кВт за місяць при отих усіх електроспоживачах є нормальним.
"ню-ню".
Моя думка - ніхто не передавав покази лічильника (або вони не попадали до постачальника), постачальник проводив нарахування від стелі (по середньому). Потім зняли контрольні показники та провели нарахування по фактичному споживанню.
Aleks777. | Супер писатель! *
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: мелкий-2] 25 сентября 2023 в 13:33
мелкий-2 25.09.2023 13:02 пишет:

Тобто 80 кВт за місяць при отих усіх електроспоживачах є нормальним.
"ню-ню".
Моя думка - ніхто не передавав покази лічильника (або вони не попадали до постачальника), постачальник проводив нарахування від стелі (по середньому). Потім зняли контрольні показники та провели нарахування по фактичному споживанню.



Я же предложил заменить счётчик. Но похоже начисления за предыдущие месяцы были условные, а потом внесены реальные показания.
До больших показаний потребление рисовалось каждый месяц абсолютно одинаково 9,35кВт в день, что дополнительно намекает, что реальные показания не передавались.
Змінено Aleks777. (13:38 25/09/2023)
мелкий-2 | СуперСтар **
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: Aleks777.] 25 сентября 2023 в 13:43
Якщо лічильник без передачі даних, а споживач не передає то як показники попадуть до постачальника? Яка підстава міняти лічильник?
Aleks777. | Супер писатель! *
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: мелкий-2] 25 сентября 2023 в 14:03
мелкий-2 25.09.2023 13:43 пишет:

Якщо лічильник без передачі даних, а споживач не передає то як показники попадуть до постачальника? Яка підстава міняти лічильник?



А если счётчик с передачей данных (стоят ~ на 1000 грн. 4450 ( характеристики )
дороже)?

Змінено Aleks777. (14:20 25/09/2023)
AlexAudiCoupe | V.I.P. ***
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: мелкий-2] 25 сентября 2023 в 14:04
мелкий-2 25.09.2023 13:43 пишет:

Якщо лічильник без передачі даних, а споживач не передає то як показники попадуть до постачальника? Яка підстава міняти лічильник?




В них в кабінеті Ясно є "Контрольні". Ну типу ходить тітка по під'їздах і знимає показники. Насправді жодного разу не бачив. Пишуть зі стелі.
Rucha | Достоевский *
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: AlexAudiCoupe] 25 сентября 2023 в 14:12
AlexAudiCoupe 25.09.2023 14:04 пишет:

В них в кабінеті Ясно є "Контрольні". Ну типу ходить тітка по під'їздах і знимає показники. Насправді жодного разу не бачив. Пишуть зі стелі.


Ходять, бачив особисто і не одноразово.
Jugashvili | СуперСтар **
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: мелкий-2] 25 сентября 2023 в 14:31
мелкий-2 23.09.2023 08:46 пишет:

Vane4ka 22.09.2023 21:54 пишет:

Djohny 22.09.2023 21:26 пишет:


Приладів багато?



Холодильник
Плита ендукційна
Духовий шкаф
Кондиціонер - 3 шт
Тепловий насос (зараз гріє суто воду, в зимку гріє і теплу підлогу)
Фільтр басейна
Підігрів басейна (ніколи не вмикав)
Ну і побутові розетки + освітлення (все ЛЄД)+ дрібнота (компи, монітори, проектор)



Тобто мающи цей парад техніки ти вважаєте що покази за минулі місяці вірними?
80 кВт в місяць по денному тарифу це значить що ти кондиціонер ні разу не вмикав, а індукційну плитка вмикалась 1-2 раза.




Згоден. В мене приблизно такий же перелік в приватному будинку. Тепловий насос зараз взагалі відпочиває, бо гарячу воду гріє сонячний колектор.
І по ітогу менше 500 квт в місяць я не бачив. А так 600+ квт.
Скоріше за все Ясно зняли показники і прислали перерахунок. Треба самосц до кабінета подавати показники, тоді не буде таких сюрпризів.
Змінено Jugashvili (14:36 25/09/2023)
Daugava | V.I.P ***
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: Rucha] 25 сентября 2023 в 14:48
Rucha 25.09.2023 14:12 пишет:

Ходять, бачив особисто і не одноразово.



Теж бачив. Також мав змогу упевнитися, що реально перевіряють, не пишуть "отбалду". Через війну вони це роблять не всюди. Наприклад, на ПОХ-е у мене 4 рази були в цьому році, а в центрі жодного, довелося відправляти їм свіже фото на пошту. Хоча у мого сусіда по ПОХу теж фото попросили, мабутт тому, шо я йому автомата 1.5 роки як вимкнув, і вони не повірили своєму перевіряльщіку.
мелкий-2 | СуперСтар **
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: Aleks777.] 25 сентября 2023 в 14:53
Якщо грошей не шкода то чому б не поміняти... Але все ж таки дешевше кожного місяця вносити показники на сайт постачальника.
Завжди стараюсь вносити 1-2 числа. Пару разів завтикав, то отримував середні.
Вперше за 4 роки, на початку цього місяця, прийшла контролер на дачу та зняла контрольні показники. В квартирі стоїть з передачею даних років 6.
Таку ж саму проблему можна отримати і по водоканалу. Недалеко розташований сусід покази лічильника не передавав, сплачував по виставленим рахункам виходячи з середнього, а весною зняли контрольні показники + майже 30 тис грн.
Desmond132 | патриарх **
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: Vane4ka] 25 сентября 2023 в 16:53
ТС, а ти платив раніше по квитанції чи по лічильнику? Бо якщо по квитанції, то там пишуть можуть писати якусь фігню, ми завжди платимо по факту і передаємо показники, а в квитанціях періодично вирівнюється.
zyoma | важничающий писатель ***
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: мелкий-2] 26 сентября 2023 в 11:40
мелкий-2 25.09.2023 14:53 пишет:

Якщо грошей не шкода то чому б не поміняти... Але все ж таки дешевше кожного місяця вносити показники на сайт постачальника.
Завжди стараюсь вносити 1-2 числа.




На жаль, і з автоматичною передачею все одно доводиться вносити вручну. Вони можуть внєзапно не в ті числа зняти або взагалі відвалитися може ця функція. Це те, що тільки у мене було, лічильник з диспетчерізацією від забудовника. Може ще якість глюки є:)
Vane4ka | патриарх **
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: Desmond132] 26 сентября 2023 в 12:33
Desmond132 25.09.2023 16:53 пишет:

ТС, а ти платив раніше по квитанції чи по лічильнику? Бо якщо по квитанції, то там пишуть можуть писати якусь фігню, ми завжди платимо по факту і передаємо показники, а в квитанціях періодично вирівнюється.



Я завжди плачу по каитанції.
У мене двотарифний електроний лічильник.
Провів деяки спостереження:
- тепловий насос працює - 29,6 кВт/добу
- тепловий насос відключений - 10,4 кВт/добу

поки чекаю на підрядчика, нехай дивляться на насос, може там якесь реле накрилось і він не вимикається по температурі, а потім буду розбиратись з лічильником.
LeonBuhgalter | V.I.P *
Re: ДУЖЕ великий розхід електроєнергії
[Re: Vane4ka] 26 сентября 2023 в 13:12
В ответ на:

Я завжди плачу по каитанції.
У мене двотарифний електроний лічильник.
Провів деяки спостереження:
- тепловий насос працює - 29,6 кВт/добу
- тепловий насос відключений - 10,4 кВт/добу

поки чекаю на підрядчика, нехай дивляться на насос, може там якесь реле накрилось і він не вимикається по температурі, а потім буду розбиратись з лічильником.



+1 за трабл в насосі/кондиціонерах
І схоже на трабл з наявністю хладогенту в системі.
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

ДУЖЕ великий розхід електроєнергії (3/3)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 98 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 3673