DimonDSV 05.11.2023 11:00 пишет: Затори утворюються через те, що кількість автомобілів збільшується. Щоб зменшити кількість машин, потрібно робити їх використання незручним, а іншим транспортом - комфортним. Тому майбутнє відоме (вже розвинені країни це пережили): збільшення полос громадського транспорту, збільшення велодоріжок, більше наземних пішохідних переходів, підняття вартості паркування, обмеження вʼїзду особистого транспорту.
Гарний приклад - поділ з кейсом пішохідної зони. Пробок стало меньше. Відпочиваючим та бізнесу - краще. Памʼятаю як тут писали, що «помруть», якщо не зможуть там проїхати.
PS. Стосовно прогулянки: ви ж задумувались як прокласти маршрут? От вже незручності.
Оцю дурню типу "зробимо місто незручним доя авто" вигадали оті європейскі урбанізди. Але це швидко мине. Коли людей і авто стане ще більше, що вже відбувається у азійських мегаполісах, від усього цього все одно відмовляться. ГТ - згоден, але оті ісі велосипєдіки, моноколеса, електросамокати ( прокат яких вже заборонили у Лондоні та Парижі - інші міста у черзі) це не є засобом переміщення населення у мегаполісах. Це просто чиісь забавки, які утворюють проблеми набагато більшій кількості людей і мають бути скасовані. У Києві є лише одна нормальна смуга ГТ - на мосту на Оболонь. Вони чинна лише у часи пікового трафіку. Усі інші теж доцільно зробити такими ж. І звісно прибрати непотрібні наземні переходи (над підземними або там, де немає нагальноі потреби типу порід з ЦВК, або навколо Бесарабки.
DimonDSV 05.11.2023 11:00 пишет: Затори утворюються через те, що кількість автомобілів збільшується.
А пропускна спроможність часто зменшується
В ответ на: Щоб зменшити кількість машин, потрібно робити їх використання незручним,
Геніально. Ти це точно для автофоруму беріг? А може треба планувати щільність забудови, і повну забезпеченість будь-яких об'єктів паркомісцями в такій мірі, щоб кожне авто яке прямує туди, ні на секунду не задумувалось куди йому дітися з проїжджої частини?
В ответ на: а іншим транспортом - комфортним.
Не бачу жодних протиріч
В ответ на: Тому майбутнє відоме (вже розвинені країни це пережили)
: Обов'язково пройтися по відомих граблях? Чи он як камрад вище запропонував вивчити більш ефективний досвід?
В ответ на: Гарний приклад - поділ з кейсом пішохідної зони.
Там де це доречно - без питань. Але часто у пориві імітації діяльності народжуються абсолютно ідіотичні проекти, напр. щодо Бесарабки.
В ответ на: Стосовно прогулянки: ви ж задумувались як прокласти маршрут? От вже незручності.
Невеличкий приклад невеличкої розв'язки: жодного разу не почував найменших незручностей як пішоход на розв'язці ст.м.Арсенальна. (Доречі, з перспективами довгої війни, подібне розведення автомобільного та пішоходного потоків мало б стати стандартом).
Одним словом - більше позитивної фантазії, і менше отого "загнати всіх"
Геніально. Ти це точно для автофоруму беріг? А може треба планувати щільність забудови, і повну забезпеченість будь-яких об'єктів паркомісцями в такій мірі, щоб кожне авто яке прямує туди, ні на секунду не задумувалось куди йому дітися з проїжджої частини?
Було б ну прям дуже цікаво взнати назву великого міста в світі, в якому це вдалось реалізувати.
Ось міст з найрізноманітнішими обмеженнями використання автомобілів, в першу чергу - платною і обмеженою в часі парковкою, - в світі тьма, власне, трохи менш ніж всі.