autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
WarFox | СуперСтар ****
бумц
17 октября 2023 в 22:05

http://youtu.be/RcQGpyNap88
Tibor | Достоевский **
Re: бумц
[Re: WarFox] 17 октября 2023 в 23:51
Тоже Милова слушают
sarbkiev | Достоевский *
Re: бумц
[Re: Tibor] 18 октября 2023 в 10:29
Це в нього несправні гальма? дорога під сильним кутом?
WarFox | СуперСтар ****
Re: бумц
[Re: sarbkiev] 18 октября 2023 в 13:05
sarbkiev 18.10.2023 10:29 пишет:

Це в нього несправні гальма? дорога під сильним кутом?



большим, михновского подьем
Vovan_na_Astre | важничающий писатель *
Re: бумц
[Re: WarFox] 18 октября 2023 в 16:40
Задній роззява, я бна його місці вже обсигналився
R.Karp | СуперСтар **
Re: бумц
[Re: WarFox] 18 октября 2023 в 18:33
А от цікаво, яке продовження цієї історії. Наприклад, приїздить поліція і передній вмикає "дурника" і каже, що це в мене вїхали. Оскільки, судячи з відео, там швидкість зовсім незначно, то і визначити хто кого не вдасться. Добре якщо є відеорегістратор.
hugo-smk | СуперСтар **
Re: бумц
[Re: R.Karp] 18 октября 2023 в 20:20
А як він із працюючими стопами покатився?
www050 | Супер писатель! *
Re: бумц
[Re: R.Karp] 18 октября 2023 в 20:42
Гадаю там нема ушкоджень, значить нема ДТП.
VovkZ | V.I.P **
Re: бумц
[Re: WarFox] 18 октября 2023 в 21:09
Оце так розвалюха! Це ж що мало статися з гальмами, щоб усі колеса не гальмували, обидва контури? Тим більше цікаво - як він зупинився на світлофорі?
Можливо, він за чимось потягнувся на задньому сидінні, і майже відпустив педаль гальм (лишився натиснутим лише датчик стоп-сигналу)?
APro | энтузиаст **
Re: бумц
[Re: sarbkiev] 18 октября 2023 в 21:32
Коли пересідаю з нового авто з автоматом і всілякими брейкасістами на старенький опель на механіці, то теж ловлю себе на тому, що на невеличких підйомах запросто можна відкотитися назад. При цьому тримаючи ногу на педалі гальм.
Цуг | IesuiT **
Re: бумц
[Re: Vovan_na_Astre] 19 октября 2023 в 10:48
Vovan_na_Astre 18.10.2023 16:40 пишет:

Задній роззява, я бна його місці вже обсигналився




Зазвичай, той, хто котиться задом, і сигнал не чує взагалі, бо чимось "важливим" зайнятий
Tibor | Достоевский **
Re: бумц
[Re: VovkZ] 19 октября 2023 в 10:51
VovkZ 18.10.2023 21:09 пишет:

Оце так розвалюха! Це ж що мало статися з гальмами, щоб усі колеса не гальмували, обидва контури? Тим більше цікаво - як він зупинився на світлофорі?
Можливо, він за чимось потягнувся на задньому сидінні, і майже відпустив педаль гальм (лишився натиснутим лише датчик стоп-сигналу)?



У меня на Славке такое было. Если долго держать тормоз, то ослабевает давление в системе. Вакуумный усилитель тормоза качает на ХХ, но недостаточно. Усилие на педаль не меняется, а сумма усилий меньше. Ногой не чувствуется. Особенно если при этом рыться в бардачке одной рукой и ковыряться в носу другой.
Змінено Tibor (10:56 19/10/2023)
GreenMile | V.I.P ***
Re: бумц
[Re: hugo-smk] 19 октября 2023 в 13:05
hugo-smk 18.10.2023 20:20 пишет:

А як він із працюючими стопами покатився?


Стопы загораются как только ты педаль на условный миллиметр нажимаешь, тормозного усилия еще нет, а стопы уже горят. Скорее всего, в носу колупался или в телефоне, завтыкал момент ослабления нажатия на тормоз.
GreenMile | V.I.P ***
Re: бумц
[Re: VovkZ] 19 октября 2023 в 13:07
VovkZ 18.10.2023 21:09 пишет:

Можливо, він за чимось потягнувся на задньому сидінні, і майже відпустив педаль гальм (лишився натиснутим лише датчик стоп-сигналу)?


Это. Я так когда-то что-то искал в сумке на заднем сидении и тоже покатился, но вперед, правда отловил этот момент практически сразу и больше так не делал никогда
hugo-smk | СуперСтар **
Re: бумц
[Re: GreenMile] 19 октября 2023 в 15:38
GreenMile 19.10.2023 13:05 пишет:

hugo-smk 18.10.2023 20:20 пишет:

А як він із працюючими стопами покатився?


Стопы загораются как только ты педаль на условный миллиметр нажимаешь, тормозного усилия еще нет, а стопы уже горят. Скорее всего, в носу колупался или в телефоне, завтыкал момент ослабления нажатия на тормоз.



Ну в мене трохи таки треба зусилля, щоб стопи загорілись.
Важко сказати чи його достатньо було б для такої горки, але це не Шовковична же
VovkZ | V.I.P **
Re: бумц
[Re: GreenMile] 19 октября 2023 в 17:00
GreenMile 19.10.2023 13:07 пишет:

Я так когда-то что-то искал в сумке на заднем сидении и тоже покатился, но вперед, правда отловил этот момент практически сразу и больше так не делал никогда



І в мене. Якось я їхав у середній смузі з трьох, я ще вчився їздити, і спочатку кілька разів увесь потік зліва і справа одночасно реально їхав і спинявся. Як на зло - вікна запотіли в цей момент (Ланос), я став їх протирати. І через секунди - теж справа і зліва "поїхали" - але вже тому, що я відволікся, трішки відпустив гальма, і вперся в авто ззаду. Мабуть, це виглядало точно як на відео.
Це було під Індустріальним шляхопроводом, у бік Кардач. Нахил там не сильний, але його досить.
В той момент я зрозумів, що завжди треба тримати авто на гальмах (чи ручне гальмо).

Але нікому цього не кажіть (бо я, як будь-який автоюашник - ще з коляски їздив вже як професіонал).
Змінено VovkZ (17:04 19/10/2023)
Disnake | Достоевский *
Re: бумц
[Re: GreenMile] 19 октября 2023 в 17:32
GreenMile 19.10.2023 13:05 пишет:

hugo-smk 18.10.2023 20:20 пишет:

А як він із працюючими стопами покатився?


Стопы загораются как только ты педаль на условный миллиметр нажимаешь, тормозного усилия еще нет, а стопы уже горят. Скорее всего, в носу колупался или в телефоне, завтыкал момент ослабления нажатия на тормоз.




ні! в кожному авто по-своєму, в деяких тільки ногу переніс на гальма вже стопи горять, в деяких треба таки трохи натиснути щоб загорілись
S0L | Супер писатель! *
Re: бумц
[Re: APro] 29 октября 2023 в 11:50
APro 18.10.2023 21:32 пишет:

Коли пересідаю з нового авто з автоматом і всілякими брейкасістами на старенький опель на механіці, то теж ловлю себе на тому, що на невеличких підйомах запросто можна відкотитися назад. При цьому тримаючи ногу на педалі гальм.




Навчите? Бо так само пересідаю, але не відкочуюсь... Відчуваю що щось в житті пропускаю....
APro | энтузиаст **
Re: бумц
[Re: S0L] 30 октября 2023 в 00:20
Ні, цьому вчити не стану, та й вчитися не потрібно.
Треба просто бути уважнішим (це мені) і не полягатися тільки на "мишечную память".
Мо це в мене старече Все-таки права з 76 року
juiT | подсевший на форум *
Re: бумц
[Re: GreenMile] 31 октября 2023 в 23:34
GreenMile 19.10.2023 13:07 пишет:

VovkZ 18.10.2023 21:09 пишет:

Можливо, він за чимось потягнувся на задньому сидінні, і майже відпустив педаль гальм (лишився натиснутим лише датчик стоп-сигналу)?


Это. Я так когда-то что-то искал в сумке на заднем сидении и тоже покатился, но вперед, правда отловил этот момент практически сразу и больше так не делал никогда



Якщо потрібно щось дістати, то ставлю на ручне гальмо.
Вірніше почав ставити, після того як приїхав в МЛ на бульварі Т.Шевченка.
Змінено juiT (23:36 31/10/2023)
Додаткова інформація
Модератор:

 LordAmid, AlMat, BorisB, moderator 

0 користувачів і 16 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 4251