autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
zizudm | опытный писатель *
Шукаю всесезонку
18 октября 2023 в 09:56
На Гранд Чероки 4х4 хочу придбати всесезонну гуму.
Від минулого власника дісталась GOODYEAR WRANGLER ALL-TERRAIN, залишом +-4мм, на зиму вже не то. Да і літом з акваплауванням в неї проблеми, як виявилось
Потреби - 90% Київ, + з десяток поїздок в різні пори року Одеса, Львів, Закарпаття (все трасово). Офроуду 50метрів непрочищенної від снігу дороги від додму до Кільцевої дороги



З варіантів, що розглядаю:
Lassa Competus A/T2
FALKEN WILDPEAK A/T AT3WA
DUNLOP GRANDTREK AT20

Інфи якось не багато, але більше схиляюсь до DUNLOPу або Lassa.
Дякую!
Що порадите
Tolberti | Достоевский ***
Re: Шукаю всесезонку
[Re: zizudm] 9 ноября 2023 в 10:07
zizudm 18.10.2023 09:56 пишет:

На Гранд Чероки 4х4 хочу придбати всесезонну гуму.
Від минулого власника дісталась GOODYEAR WRANGLER ALL-TERRAIN, залишом +-4мм, на зиму вже не то. Да і літом з акваплауванням в неї проблеми, як виявилось
Потреби - 90% Київ, + з десяток поїздок в різні пори року Одеса, Львів, Закарпаття (все трасово). Офроуду 50метрів непрочищенної від снігу дороги від додму до Кільцевої дороги



З варіантів, що розглядаю:
Lassa Competus A/T2
FALKEN WILDPEAK A/T AT3WA
DUNLOP GRANDTREK AT20

Інфи якось не багато, але більше схиляюсь до DUNLOPу або Lassa.
Дякую!
Що порадите




Я на таком данлопе езжу исключительно летом. Зимой на зимней.

Тоже хочу на следующую лето какую-то АТ подобрать.
Taras ST | Супер писатель! ***
Re: Шукаю всесезонку
[Re: zizudm] 9 ноября 2023 в 13:34
DUNLOP це літня шина, з Фалкеном не допаруєте колесо якщо трапиться халепа, бо немає офіційного представника у нас, а возять по 4-8 шт.
juiT | подсевший на форум *
Re: Шукаю всесезонку
[Re: zizudm] 10 ноября 2023 в 00:25
Всесезонку взагалі не раджу. Також думав самий розумний. Якщо зимою не віїджати і в дощ більше 40 не їздити. То можна брати.
AlexAudiCoupe | V.I.P. ***
Re: Шукаю всесезонку
[Re: juiT] 17 ноября 2023 в 12:23
juiT 10.11.2023 00:25 пишет:

Всесезонку взагалі не раджу. Також думав самий розумний. Якщо зимою не віїджати і в дощ більше 40 не їздити. То можна брати.




Жінка у Польщі. Половина авто на всесезонці.

В нас теж бували зими, коли снегу не було зовсім. Чим погана всесезонка?

Ну якщо насипле снігу, то так, пару днів почекати. Потім розчистять\розїздять.

ЗІ. Колись була Субару ВРХ на зимовій Нокіан з шипами. Дивився зпочатку на всіх як король. Потім пару раз попадав на Червонозоряному на підйомі на шеренгу Ланосів таксі на літній гумі, і їхав так, як вони. Тобто нияк. І толку?

Гранд Чероки 4х4 поїде і на всесезонці. Якщо не ганяти і в повороти входити не швидко.
Змінено AlexAudiCoupe (12:24 17/11/2023)
Krolikovod | Супер писатель! **
Re: Шукаю всесезонку
[Re: zizudm] 17 ноября 2023 в 18:03
Доброго дня.

Моя порада Роадмач ПрайМакс АТ ІІ
Собі взяв на Соренто 2008, по мокрому асфальту - ідеально. Аквапланірованія взагалі немає. Сніг - шкребе шо дурне. Пісок - мінус цієї резини. Грязь, їде, але тугенько. Якщо на повному приводі, то і пісок і грязь взагалі не відчувається. Якщо що, брав 245/65/17 по 3500 за колесо

https://autoshini.com/shop/roadmarch-primemax-at-ii
Dimiyar | member
Re: Шукаю всесезонку
[Re: zizudm] 20 ноября 2023 в 09:19
якщо честно ще не бачив нормальну всесезонку яка б гарно працювала взимку так краще чимм на літі але не набагато...
vvvolf | Супер писатель! *
Re: Шукаю всесезонку
[Re: Dimiyar] 20 ноября 2023 в 10:50
Dimiyar 20.11.2023 09:19 пишет:

якщо честно ще не бачив нормальну всесезонку яка б гарно працювала взимку так краще чимм на літі але не набагато...



А на яких всесезонках вже встигли поїздити?
Сергёга | V.I.P ***
Re: Шукаю всесезонку
[Re: Dimiyar] 18 декабря 2023 в 13:21
Dimiyar 20.11.2023 09:19 пишет:

якщо честно ще не бачив нормальну всесезонку яка б гарно працювала взимку так краще чимм на літі але не набагато...




краще-краще. я на літо купляв мішелін крослімейт...дуже непогано взимку працювала
просто в мене на зиму шип, і якщо зима така, що то плюс то мінус, бувало і на цій всесезонці весь рік катав (головне не забувати переставляти, що зазвичай робиш при перевзуванні, бо я забув і передні зточив, а задні ще ок ).
звісно до шипа або нордичної їй як до луни раком. Але ж і брав її саме щоб без питань перевзуватися в шип трошки пізніше за всіх - без черг і щоб вже зима так зима по повній, бо по сухому асфальту шипами гудіти не ок. звісно GY ICE Arctic гребе так, що в жахливих умовах натягував кросоки на єврозимах...але чи часто то потрібно? а шум постійно.

зрозумів, що шип той потрібен не так вже часто (як вище тут писали - такий крутий будеш стояти з усіма ланосами на літній ). Де дійсно високі швидкості (траси) зазвичай розмітає дороги і шип потрібен виключно коли просто скло з льоду на дорозі (а в такі дні краще взагалі нікуди не їхати на дальняки ...бо мене раз на доджі передньоприводному на такому льду поставило поперек дороги перед фурою ...ледь вивів машину з заносу і то хвостом тіліпав з боку в бік двічі чи тричи доки таки погасив занос)

в решті решт на крайслера повнопривідного таки поставив не дуже злу "нордичну" зиму GY UltraGrip Ice SUV Gen1 (а на випадок повної дупи коплект шикарних ланцюгів з автотматичної затяжкою...і користувався ними тільки щоб перевірити як воно...по полю в снігу як трактор на пузтерці, хоч і повноприводній. А от саме потреби не виникало ). А на літо в мене звичайне літо. Це не тому що всесезонка погана - є хороші всесезонки . Кросклімейт просто шикарний. Але все одно він гірший і за зиму зимою, і за літо літом. Звісно якщо зима і літо з топчиків, а не якийсь фуфел китайський (тоді вже краще всесезонка хороша).

PS бачу всесезон лише як літо до комплекту шипів на зиму. в іншому випадку не бачу сенсу, бо все одно що літо, що зиму, що всесезон зітреш,ппросто всесезон в два рази швидше по часу. А якщо перерахувати (всесезон стирається влітку швидше, ніж літо), то виявиться, що економія не така вже ї велика (всесезон стирається швидше, а літо/зима перевзувати треба...тут вже рахувати треба)
Змінено Сергёга (13:26 18/12/2023)
Dimiyar | member
Re: Шукаю всесезонку
[Re: zizudm] 23 января 2024 в 00:03
Так в нас зима звісно коротка у нас стала, але все одно, краще все ж таки окремо зиму і окремо літо.. ефективніше.
Змінено Dimiyar (00:04 23/01/2024)
bildyaev | подмастерье *
Re: Шукаю всесезонку
[Re: zizudm] 11 марта 2024 в 10:45
Я пробував всесезонку.. в самий критичний момент підвела коли було багато снігу прийшлось їхати на таксі.. так що я не рекомендую...
vvvolf | Супер писатель! *
Re: Шукаю всесезонку
[Re: bildyaev] 11 марта 2024 в 11:22
bildyaev 11.03.2024 10:45 пишет:

Я пробував всесезонку.. в самий критичний момент підвела коли було багато снігу прийшлось їхати на таксі.. так що я не рекомендую...



А яка саме модель підвела? Бо якось дивно - такий снігопад, що не всесезонці не поїдеш, але в той же час таксі приїхало...
Додаткова інформація
Модератор:

 LordAmid, AVB, moderator 

0 користувачів і 12 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2821