autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
vladd | V.I.P **
Re: Netflix. Потестить.
[Re: LoveLas] 21 июля 2024 в 19:16
А що, 5-7 (чи скільки там) доларів на місяць, то такі суттєві кошти, щоб за них вдавитися?
Платити повну плату за чийсь інтелектуальний продукт - принизливо?
ТруКиевлянин | старожил **
Re: Netflix. Потестить.
[Re: Проходивший мимо] 21 июля 2024 в 22:34
В ответ на:

Он как то вычисляет насколько далеко друг от друга те кто пользуется аккаунтом. Если близко то можно пользоваться одновремено, если далеко то нет. В пределах квартиры работает, например. В другом районе города уже нет. Хотя раньше можно было раздавать доступ кому угодно.



США и Украина вот работает.
egorka | продавець прохолоди **
Re: Netflix. Потестить.
[Re: LoveLas] 22 июля 2024 в 11:50
LoveLas 21.07.2024 09:58 пишет:

Хто підписаний на нетфлікс без посередників з олх?
Підскажіть,якщо я оформлю підписку,то я можу додати 4-х друзів і розділити на 5 ціну підписки?
Тобто зникає зовсім необхідність в допомозі чужих людей.
Останнім часом трохи підз….ло постійні перевірки аккаунту,а посередник довго відповідає.


а скільки це буде в місяць якщо купити у вас 1 місце, дякую
LoveLas | Супер писатель! *
Re: Netflix. Потестить.
[Re: vladd] 22 июля 2024 в 12:56
vladd 21.07.2024 19:16 пишет:

А що, 5-7 (чи скільки там) доларів на місяць, то такі суттєві кошти, щоб за них вдавитися?
Платити повну плату за чийсь інтелектуальний продукт - принизливо?




Netflix коштує 10 евро в Україні.
Дивиться його тількі дружина,бо ій зручний профіль меню,ну і подобається їй наповнення .
Я дивлюсь Deeplex(2€),Edem(1$),Apple(4.99),також плачу за музичні сервіси YouTube Premium(Spotify,Apple Music)це десь разом біля 8$.
Ну і нетфлікс цей через посередника 100 гривень,але реально підз…в,реально хочеться оформити нормально,тількі би поділити з друзями,з людьми яких знаю,треба зайнятись цім питанням.
Ось і рахуй.
Скількі ти платиш?
LoveLas | Супер писатель! *
Re: Netflix. Потестить.
[Re: egorka] 22 июля 2024 в 12:59
egorka 22.07.2024 11:50 пишет:

LoveLas 21.07.2024 09:58 пишет:

Хто підписаний на нетфлікс без посередників з олх?
Підскажіть,якщо я оформлю підписку,то я можу додати 4-х друзів і розділити на 5 ціну підписки?
Тобто зникає зовсім необхідність в допомозі чужих людей.
Останнім часом трохи підз….ло постійні перевірки аккаунту,а посередник довго відповідає.


а скільки це буде в місяць якщо купити у вас 1 місце, дякую




Ну якщо офомити норм і знайти 4 людини,то близько 80-100 гривень з людини,в залежності від курсу,але ж я ще оформлював нічого на себе,в мене оплачений через посередника,але він повторюю трошки тормознутий.
Reject | старый писатель **
Re: Netflix. Потестить.
[Re: LoveLas] 22 июля 2024 в 15:24
Прикріплені файли (0 завантажити)
LoveLas 22.07.2024 12:56 пишет:

vladd 21.07.2024 19:16 пишет:

А що, 5-7 (чи скільки там) доларів на місяць, то такі суттєві кошти, щоб за них вдавитися?
Платити повну плату за чийсь інтелектуальний продукт - принизливо?




Netflix коштує 10 евро в Україні.
Дивиться його тількі дружина,бо ій зручний профіль меню,ну і подобається їй наповнення .
Я дивлюсь Deeplex(2€),Edem(1$),Apple(4.99),також плачу за музичні сервіси YouTube Premium(Spotify,Apple Music)це десь разом біля 8$.
Ну і нетфлікс цей через посередника 100 гривень,але реально підз…в,реально хочеться оформити нормально,тількі би поділити з друзями,з людьми яких знаю,треба зайнятись цім питанням.
Ось і рахуй.
Скількі ти платиш?




В нетфліксі є таке, на додачу до 10€ за підписку

В нетфліксі є таке, на додачу до 10€ за підписку
egorka | продавець прохолоди **
Re: Netflix. Потестить.
[Re: LoveLas] 22 июля 2024 в 15:38
Прикріплені файли (0 завантажити)
LoveLas 22.07.2024 12:56 пишет:

vladd 21.07.2024 19:16 пишет:

А що, 5-7 (чи скільки там) доларів на місяць, то такі суттєві кошти, щоб за них вдавитися?
Платити повну плату за чийсь інтелектуальний продукт - принизливо?




Netflix коштує 10 евро в Україні.
Дивиться його тількі дружина,бо ій зручний профіль меню,ну і подобається їй наповнення .
Я дивлюсь Deeplex(2€),Edem(1$),Apple(4.99),також плачу за музичні сервіси YouTube Premium(Spotify,Apple Music)це десь разом біля 8$.
Ну і нетфлікс цей через посередника 100 гривень,але реально підз…в,реально хочеться оформити нормально,тількі би поділити з друзями,з людьми яких знаю,треба зайнятись цім питанням.
Ось і рахуй.
Скількі ти платиш?


у мене нема нетфлікса ось таке прибило фейсбуком

у мене нема нетфлікса ось таке прибило фейсбуком
vladd | V.I.P **
Re: Netflix. Потестить.
[Re: LoveLas] 22 июля 2024 в 17:38
LoveLas 22.07.2024 12:56 пишет:

Netflix коштує 10 евро в Україні.
Дивиться його тількі дружина,бо ій зручний профіль меню,ну і подобається їй наповнення .
Я дивлюсь Deeplex(2€),Edem(1$),Apple(4.99),також плачу за музичні сервіси YouTube Premium(Spotify,Apple Music)це десь разом біля 8$.



Ну і? Грубо по 10 USD на кожного члена родини який працює це що, космічна сума? Навіть якщо заробляєш в Україні?

LoveLas 22.07.2024 12:56 пишет:

Ну і нетфлікс цей через посередника 100 гривень,але реально підз…в,реально хочеться оформити нормально,тількі би поділити з друзями,з людьми яких знаю,треба зайнятись цім питанням.



Ну так це те ж саме, що і дешеві китайські запчастини для авто, біг по колу.
Я колись так бензопилку купив підробку під Stihl.
Напиляв 7 кубів дров і колінвал зігнувся. Щоправда купляв її усвідомлено, за 100 доларів, спробувати як воно пиляти, яку шину треба брати по-серйозному, набити руку.
Ніяких образ, претензій, то була плата за навчання.

Пізніше купив оригінальну Husqvarna та й все. Працюй в задоволення.


LoveLas 22.07.2024 12:56 пишет:

Скількі ти платиш?



Щось менше 7 доларів знімають щомісяця (6.70-6.80 приблизно).
H2O | Достоевский ***
Re: Netflix. Потестить.
[Re: vladd] 22 июля 2024 в 23:17
А чи можна там змінювати мови? Ну тобто дивитися американський серіал, наприклад, німецькою чи іспанською?
fanatHD | Супер писатель! *
Re: Netflix. Потестить.
[Re: H2O] 22 июля 2024 в 23:24
H2O 22.07.2024 23:17 пишет:

А чи можна там змінювати мови? Ну тобто дивитися американський серіал, наприклад, німецькою чи іспанською?




Можно звичайно.
Мова меню змінюється на компі,а ось вибір мови телешоу чи субтитри можно обирати під час перегляду,в любий зручний період.
vladd | V.I.P **
Re: Netflix. Потестить.
[Re: H2O] 29 августа 2024 в 16:13
H2O 22.07.2024 23:17 пишет:

А чи можна там змінювати мови? Ну тобто дивитися американський серіал, наприклад, німецькою чи іспанською?



Можна. Якщо така передбачена.

Мене більше титри українські цікавлять, але...
...буває бачиш якусь замануху про фільм, тицькаєш - а там англійська, іспанська, французька...
Що роблю? Дивлюся в оригіналі та й все. Так ще краще мова заходить.
Додаткова інформація
Модератор:

 BorisB, moderator 

0 користувачів і 31 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 4168