autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумКурилка

Допомога в шпиталь

Smith80 | энтузиаст *
Допомога в шпиталь
3 декабря 2023 в 12:20
Усім привіт. Мене звуть Олег, нік Аеросміт, старожили пам'ятають. Від початку війни я допомагаю армії, у лютому 2022 року силами ресторанного комплексу де працював організували волонтерську кухню, годували до 10 тисяч осіб на день. Після деокупації почали завозити техніку для армії - ноутбуки, плазми, планшети, принтери. Так само допомагаємо центральному військовому госпіталю. Тому й пишу) Є постійна потреба в чистій білизні, спортивному одязі, взутті, предметах гігієни (туалетний папір, серветки, приладдя для гоління). Якщо у когось є бажання допомогти, пишіть у приват, або вотсап 0503103928, звіти можна бачити на сторінці ФБ
https://www.facebook.com/profile.php?id=100087157684443
Пишу в Курилку, тут завжди більше людей тусить)
Smith80 | энтузиаст *
Re: Допомога в шпиталь
[Re: Smith80] 10 декабря 2023 в 13:56
Прикріплені файли (0 завантажити)
Також, Силам оборони в безлімітній кількості потрібні гаджети. Телевізори на КСП(виводити картинку з дронів), планшети(для встановлення Кропиви), мобільні телефони на андроїді(для зв'язку з БПЛА), ноутбуки це взагалі щастя. Якщо ви готові відправити свої гаждеты служити в Сили Оборони, пишіть мені в приват. З мене фотозвіт і шеврон підрозділу.
Один на 5 танкову сьогодні вже знайшов через ФБ)
Єсли шо сразу скажу кому куди відправляти через НП



approved

Також, Силам оборони в безлімітній кількості потрібні гаджети. Телевізори на КСП(виводити картинку з дронів), планшети(для встановлення Кропиви), мобільні телефони на андроїді(для зв
Змінено Рубан (15:51 10/12/2023)
Autoua.netФорумКурилка

Допомога в шпиталь

Додаткова інформація
Модератор:

 Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

1 користувачів і 33 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 531