autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

чи є позитивні відгуки про клініку від тих кому вона (2/2)

DimonDSV | Достоевский **
Re: чи є позитивні відгуки про клініку від тих кому вона
[Re: Alister] 8 декабря 2023 в 10:51
для колін гарно велосипед підійде. мені ортопед рекомендувала ролики.
Djohny | V.I.P **
Re: чи є позитивні відгуки про клініку від тих кому вона
[Re: DimonDSV] 8 декабря 2023 в 11:16
DimonDSV 08.12.2023 10:51 пишет:

для колін гарно велосипед підійде. мені ортопед рекомендувала ролики.



Саме про велік вже плани є. Поки підбираю такий щоб не склався піді мною та не коштував як [*****] боїнга дістаю сусідів до ікоти - бо самотужки поміняти двері на поверсі щоб було де той велік лишати воно то й можна, але трохи дістало робити щось для всіх за свій рахунок. (ще думка про тренажер пробігала, але досвіду з ними нема, та й ціни в них... різні, д того ж десь місце під нього треба теж). Роліки є, але останнім часом не катаюсь, бо мало знову не відірвав руку коли не врахував що до ролледрома доріжкам столиці дуже далеко.
Researcher | СуперСтар ***
Re: чи є позитивні відгуки про клініку від тих кому вона
[Re: Djohny] 8 декабря 2023 в 11:29
Чесно кажучи бачу тільки ниття, так справи не буде. Хочеш щось зробити, треба ї**ти. Я зчитав тільки, що дайте таблів щоб можна було жерти, бо сильно хочеться.

Ви ж враховуйте, що там окрім тих проблем з цукром, ще й серце ніяке - просто ходіть не менше 10км в день, забудьте про ліфт і нічого більше не потрібно. Але думаю, зараз погода та взуття не те буде.

Пиво по п"ятницях є?
SARS | Супер писатель! **
Re: чи є позитивні відгуки про клініку від тих кому вона
[Re: Djohny] 8 декабря 2023 в 11:44
Djohny 08.12.2023 11:16 пишет:

DimonDSV 08.12.2023 10:51 пишет:

для колін гарно велосипед підійде. мені ортопед рекомендувала ролики.



Саме про велік вже плани є. Поки підбираю такий щоб не склався піді мною та не коштував як [*****] боїнга дістаю сусідів до ікоти - бо самотужки поміняти двері на поверсі щоб було де той велік лишати воно то й можна, але трохи дістало робити щось для всіх за свій рахунок.



З дверима краще не ризикувати, навiть якщо все пiд камерами. Краще вдома зберiгати, але якщо коти, то теж лячно.
Djohny | V.I.P **
Re: чи є позитивні відгуки про клініку від тих кому вона
[Re: Researcher] 8 декабря 2023 в 14:04
Researcher 08.12.2023 11:29 пишет:

Чесно кажучи бачу тільки ниття, так справи не буде. Хочеш щось зробити, треба ї**ти. Я зчитав тільки, що дайте таблів щоб можна було жерти, бо сильно хочеться.

Ви ж враховуйте, що там окрім тих проблем з цукром, ще й серце ніяке - просто ходіть не менше 10км в день, забудьте про ліфт і нічого більше не потрібно. Але думаю, зараз погода та взуття не те буде.

Пиво по п"ятницях є?



пиво? Як цю гидоту взагалі можна пити? А рахуючи постєффект з метформіном то краще вже 150 смачного коньяку вип'ю чим пива, от тільки постефект вбиває бажання це робити (можеш почитати про поєднання метформіну з алкоголем та прикинути чи варто воно того) Жерти? Особливо рахуючи інулін який відбиває апетит? Можу тобі скидати в месенджер щро та скільки їм, будеш повторювати та здивуєшся Ім тому що хочется якось рідко останнім часом, скоріш тому що треба, бо ще й шлунок лікувати вже не хочеться. Взуття - норм, з погодою - ну сьогодні вже пройшовся, а скоріше прокрався на Мінську по сир(от сьогодні на вечерю нежирний сир з 15% сметаною буде) , по тому що в нас називають дорогами, але 10 км? Поки не придумаю навіть куди стільки йти в день. Хіба-що сідати на метро не на Мінській а на Почайні а ввечері до неї ж їхати.
Тема з клінікою закрита - окрім кардіолога яка рекламувала та дала координати до кого звертатись (!) доброго про неї, а головне кейсу з реальними результатами або немає, або не знайшов.
Навздогін - перечитай будь-ласка передостанню фразу у першому повідомленні теми.
Змінено Djohny (14:18 08/12/2023)
Djohny | V.I.P **
Re: чи є позитивні відгуки про клініку від тих кому вона
[Re: Researcher] 4 января 2024 в 07:33
Researcher 08.12.2023 11:29 пишет:

Чесно кажучи бачу тільки ниття, так справи не буде. Хочеш щось зробити, треба ї**ти. Я зчитав тільки, що дайте таблів щоб можна було жерти, бо сильно хочеться.

Ви ж враховуйте, що там окрім тих проблем з цукром, ще й серце ніяке - просто ходіть не менше 10км в день, забудьте про ліфт і нічого більше не потрібно. Але думаю, зараз погода та взуття не те буде.

Пиво по п"ятницях є?



Навздогін, на ВЛК вчора знайшли артроз колін 2 ступеня. Таки спроби бігати дарма не пройшли та зрозумів що важко ходити то в мене не від ліні. Велосипед або велотренажер мабуть таки буде кращий варіант, бо не буде коліна перегружати.
До речі, вчора з окулістом зачепились язиками , так от вона каже що їй схуднути при аналогічному діабеті з гіперінсуліномією допоміг коензим ц. Правду каже чи в неї ефект плацебо спрацював? До того ж я його не знаходжу - коензим q10 є, коензима С не бачу
Djohny | V.I.P **
Re: чи є позитивні відгуки про клініку від тих кому вона
[Re: Djohny] 4 января 2024 в 14:40
відповів сам собі - ендокрінолог позитивно відізвалась, але уточнила що окремо коензим не дуже ефективний для того щоб допомогти знизити вагу, цукор у крові та резистентність, порекомендувала за можливості https://compendium.com.ua/dec/559547/ бо в суммі вже величенька сумма виходить
spd | IesuiT **
Re: чи є позитивні відгуки про клініку від тих кому вона
[Re: Djohny] 4 января 2024 в 17:24
Сидів на жорсткій дієті, ходив багато пішки. У результаті -50 кг. Серцю та ногам набагато легше. Супертаблеток не призначали. Ендокринолог періодично відправляє на аналізи та коригує якісь конкретні результати, що їй не подобаються, це допомогає. Кардіолог з районної сама не ризикувала діагностувати щось складне, направила в Амосова. Якщо без направлення - там навесні минулого року була платна (900 грн) діагностика та консультація.
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

чи є позитивні відгуки про клініку від тих кому вона (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 92 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2709