Абрвалг 29.12.2023 23:11 пишет: Можешь взять взять все , что есть зміни щодо енергоефективності и попробовать в "Новопечерские липки" привезти стекло пакеты не со стеклом "титан"
Регламентувати кольори фасаду, скла - то є нормальним, й має бути взагалі у проекті будинку, звичайно якщо в міста є генплан й саме місто (влада) цього генплану притримується
Sashok_Accent 28.12.2023 20:59 пишет: З навісним ще гірше - там іде ненормативне навантаження на стіну, тому до карної справи генії добудови можуть дострибатися.
Тому проект треба (у обох випадках до речі, навісний / не навісний). Але до проекта на дійде, отримати 50+% згоди на це малоймовірно. Гадаю що є ті, хто робить під ключ (із проектом, погодженнями й т.ін.), але дозвіл від сусідів - то проблема замовника.
думаю що не треба бігати по всім підїздам для збору підписів. Є у кожному осбб свій виборний представницький орган який може вирішувати такі питання.
Евгений1968 01.01.2024 09:36 пишет: думаю що не треба бігати по всім підїздам для збору підписів. Є у кожному осбб свій виборний представницький орган який може вирішувати такі питання.
З ОСББ ще важче - збори треба проводити
В ответ на: Стаття 10. Статутні органи об'єднання Органами управління об'єднання є загальні збори об’єднання, правління, ревізійна комісія об'єднання. Вищим органом управління об'єднання є загальні збори. .... До виключної компетенції загальних зборів об’єднання відноситься: ... питання про використання спільного майна;
Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Цивільному кодексі України, законах України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" та "Про житлово-комунальні послуги".
6) спільне майно багатоквартирного будинку - приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення, а також будівлі і споруди, які призначені для задоволення потреб співвласників багатоквартирного будинку та розташовані на прибудинковій території, а також права на земельну ділянку, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди і його прибудинкова територія;
Евгений1968 01.01.2024 09:36 пишет: Є у кожному осбб свій виборний представницький орган який може вирішувати такі питання.
Якщо статут ОСББ дозволяє правлінню без проведення зборів вирішувати питання типу прибудування балконів, у мене дуже погані новини для співвласників:)
Статут ОСББ не може порушувати ЗУ, в цій частині він просто діяти не буде. Єдине що може бути - загальні збори можуть прийняти "рамкове" рішення, яке діє не на конкретний випадок, а на певний клас. Це дасть можливість скоротити один з багатьох етапів отримання всіх дозволів, але їх залишиться ще багато