autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Wave | Супер писатель! ***
Re: траса Київ -Львів
[Re: THOR] 24 апреля 2024 в 11:30
THOR 24.04.2024 08:54 пишет:

Wave 23.04.2024 17:15 пишет:

DimonDSV 23.04.2024 13:18 пишет:


навігатор малює від 6 годин



Ок, нехай навіть 6, хоч у мене завжди виходить швидше навіть у спокійному темпі, але інтерсіті все одно довше, бо рахуйте час від моменту виходу з дому до прибуття в кінцеву точку у Львові, а не час руху поїзда Бо саме так рахується ваш час на авто.
Я колись так порахував і дійшов висновку, що нема сенсу пхатись в ті аеропорти.




А я навпаки згадую часи до 24.02.22 - 2-3 рази щомісяця у Львів літаком протягом декількох років (50-70 хв і на місці), а не авто/інтерсіті/91й потяг зараз



То ж наче пояснив, як рахувати.
В Бориспіль з офісу біля Шулявки на літак близько 20 я завжди виїжджав десь о 17, бо пробки, а пізніше південний не переїдеш вчасно. В готель у Львові в середньому приїжджав хай буде в 22, це за умови, що не було затримки рейсу, яка частіше якраз була, ніж навпаки.
Поїхавши о 17 на машині не у Бориспіль, а на Львів, в готелі я буду в 22.30-23, а як дуже треба, то й швидше, і це без ризиків переносу рейсу на ранок, відміни рейсу і купи зайвих рухів - припаркуйся в аеропорту, дійди\доїдь від парковки, пройди безпеку, пройди в автобус, пройди з автобуса, виклич таксі і т.д.
Wave | Супер писатель! ***
Re: траса Київ -Львів
[Re: opexkiev] 24 апреля 2024 в 11:31
opexkiev 24.04.2024 10:31 пишет:

Wave 23.04.2024 17:15 пишет:


Ок, нехай навіть 6, хоч у мене завжди виходить швидше навіть у спокійному темпі



А то у мене вічно дисонанс - як почитаєш форум то всі заєчки, спокійний темп, а як в реальності їдеш по львівській чи одеській - зараз горизонт чистий, а через півтори секунди на бампері висить ауді чи беневе, і так щохвилини. І де вони тільки беруться?:)



6 годин їдеться без порушення швидкісного режиму (обмеженння +20), якщо без зупинок і суттєвих затиків по трафіку
THOR | Достоевский ***
Re: траса Київ -Львів
[Re: Wave] 24 апреля 2024 в 19:09
Wave 24.04.2024 11:30 пишет:

THOR 24.04.2024 08:54 пишет:

Wave 23.04.2024 17:15 пишет:


В ответ на:

...




Ок, нехай навіть 6, хоч у мене завжди виходить швидше навіть у спокійному темпі, але інтерсіті все одно довше, бо рахуйте час від моменту виходу з дому до прибуття в кінцеву точку у Львові, а не час руху поїзда Бо саме так рахується ваш час на авто.
Я колись так порахував і дійшов висновку, що нема сенсу пхатись в ті аеропорти.




А я навпаки згадую часи до 24.02.22 - 2-3 рази щомісяця у Львів літаком протягом декількох років (50-70 хв і на місці), а не авто/інтерсіті/91й потяг зараз



То ж наче пояснив, як рахувати.
В Бориспіль з офісу біля Шулявки на літак близько 20 я завжди виїжджав десь о 17, бо пробки, а пізніше південний не переїдеш вчасно. В готель у Львові в середньому приїжджав хай буде в 22, це за умови, що не було затримки рейсу, яка частіше якраз була, ніж навпаки.
Поїхавши о 17 на машині не у Бориспіль, а на Львів, в готелі я буду в 22.30-23, а як дуже треба, то й швидше, і це без ризиків переносу рейсу на ранок, відміни рейсу і купи зайвих рухів - припаркуйся в аеропорту, дійди\доїдь від парковки, пройди безпеку, пройди в автобус, пройди з автобуса, виклич таксі і т.д.




Ну тут вже нюанси
У мене навпаки: в 99% випадків виїзджав в 9 ранку (з ПОХу) в Бориспіль на 10годинний рейс (безпека в 100% випадків проходиться за 7-10 хв) і в 12 дня я вже був у Львові в офісі (офіс на Стрийській, 10 хв від аеропорту Д.Галицького)
Еххх..
Wave | Супер писатель! ***
Re: траса Київ -Львів
[Re: THOR] 25 апреля 2024 в 11:32
THOR 24.04.2024 19:09 пишет:


Ну тут вже нюанси
У мене навпаки: в 99% випадків виїзджав в 9 ранку (з ПОХу) в Бориспіль на 10годинний рейс (безпека в 100% випадків проходиться за 7-10 хв) і в 12 дня я вже був у Львові в офісі (офіс на Стрийській, 10 хв від аеропорту Д.Галицького)
Еххх..



Ну так, має значення, звідки і коли виїжджати. Якщо треба приїхати зранку, вирішити справи за 2-3 год і ввечері вже бути в Києві, то літак був зручніший. Але я частіше їздив з вечора і мене реально задовбали відміни\переноси рейсів, коли доводилось виїжджати у Львів чи Одесу в 9 вечора на машині з аеропорта, бо літак перенесли на 5 ранку, то простіше було відразу їхати в кінцеву точку на машині в нормальний час.
Змінено Wave (11:33 25/04/2024)
kym | V.I.P *
Re: траса Київ -Львів
[Re: Wave] 10 сентября 2024 в 11:38
Проехал давеча во Львов - дорога отличная, ямки полатали качественно
Проблем нету
Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

0 користувачів і 17 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 6065