autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
UA | IesuiT **
купити ліжко
23 декабря 2023 в 21:30
де недорогі і нормальні ліжка продаються?
може хто на форумі займається
дякую
Сапожник | Супер писатель! ****
Re: купити ліжко
[Re: UA] 24 декабря 2023 в 09:27
Вони всюди приблизно однакові і ціни від дешевого непотрібу до космічного вау.
Головне для себе вирішити параметри:
* Розмір та тип спинки
* матеріал корпусу (ДСП/фанера/дерево). ДСП розлазиться з часом, дерево недешеве
* Підйомний механізм: треба чи ні
* висота корпусу 25 чи 36 (мені на високому комфортніше)
* тканина/кіжзам - тип та колір тканини можна подивитись на разкладках в салоні

Я пробігся по салонам, щоб просто зрозуміти, що взагалі шукати, далі пошукав в інеті різні дизайни, обрав те, що я хочу, знайшов салон поряд, в якому я подивився/поторгувався/замовив. Торг можливий, особливо якщо й матрас берете разом.
Якщо брати ліжко від фабрики, то ціни у всіх продавців будуть однакові (РРЦ), але салон може давати в подарунки якісь наматрасники або робити інші акції. Якщо виробник якесь ПП з Боярки, то там ціни не регулюються.

Зазвичай в них є услуги доставка, занос та збірка - мене цікавила тільки доставка, зібрав сам, там треба тільки ключ на 10, а шостигранник наче навіть був в комплекті

Я брав сторінка
UA | IesuiT **
Re: купити ліжко
[Re: Сапожник] 24 декабря 2023 в 10:04
дякую за розгорнуту відповідь
harald67 | подсевший на форум **
Re: купити ліжко
[Re: Сапожник] 24 декабря 2023 в 11:21
Сапожник 24.12.2023 09:27 пишет:

Вони всюди приблизно однакові і ціни від дешевого непотрібу до космічного вау.
Головне для себе вирішити параметри:
* Розмір та тип спинки
* матеріал корпусу (ДСП/фанера/дерево). ДСП розлазиться з часом, дерево недешеве
* Підйомний механізм: треба чи ні
* висота корпусу 25 чи 36 (мені на високому комфортніше)
* тканина/кіжзам - тип та колір тканини можна подивитись на разкладках в салоні

Я пробігся по салонам, щоб просто зрозуміти, що взагалі шукати, далі пошукав в інеті різні дизайни, обрав те, що я хочу, знайшов салон поряд, в якому я подивився/поторгувався/замовив. Торг можливий, особливо якщо й матрас берете разом.
Якщо брати ліжко від фабрики, то ціни у всіх продавців будуть однакові (РРЦ), але салон може давати в подарунки якісь наматрасники або робити інші акції. Якщо виробник якесь ПП з Боярки, то там ціни не регулюються.

Зазвичай в них є услуги доставка, занос та збірка - мене цікавила тільки доставка, зібрав сам, там треба тільки ключ на 10, а шостигранник наче навіть був в комплекті

Я брав сторінка




Це воно так красиво виглядає, коли щось стандартне замовляєш. А от коли мені треба було ліжко із спальним місцем 2200х2000 відповідним матрасом, підйомним механізмом і наматрасником такого ж розміру то оті усі "меблі на замовлення" починали пускати бульбашки і розповідати чому вони таке не можуть зробити. Знайшов аж одного виробника, який за це узявся.
Сапожник | Супер писатель! ****
Re: купити ліжко
[Re: harald67] 24 декабря 2023 в 11:58
harald67 24.12.2023 11:21 пишет:

Сапожник 24.12.2023 09:27 пишет:

Вони всюди приблизно однакові і ціни від дешевого непотрібу до космічного вау.
Головне для себе вирішити параметри:
* Розмір та тип спинки
* матеріал корпусу (ДСП/фанера/дерево). ДСП розлазиться з часом, дерево недешеве
* Підйомний механізм: треба чи ні
* висота корпусу 25 чи 36 (мені на високому комфортніше)
* тканина/кіжзам - тип та колір тканини можна подивитись на разкладках в салоні

Я пробігся по салонам, щоб просто зрозуміти, що взагалі шукати, далі пошукав в інеті різні дизайни, обрав те, що я хочу, знайшов салон поряд, в якому я подивився/поторгувався/замовив. Торг можливий, особливо якщо й матрас берете разом.
Якщо брати ліжко від фабрики, то ціни у всіх продавців будуть однакові (РРЦ), але салон може давати в подарунки якісь наматрасники або робити інші акції. Якщо виробник якесь ПП з Боярки, то там ціни не регулюються.

Зазвичай в них є услуги доставка, занос та збірка - мене цікавила тільки доставка, зібрав сам, там треба тільки ключ на 10, а шостигранник наче навіть був в комплекті

Я брав сторінка




Це воно так красиво виглядає, коли щось стандартне замовляєш. А от коли мені треба було ліжко із спальним місцем 2200х2000 відповідним матрасом, підйомним механізмом і наматрасником такого ж розміру то оті усі "меблі на замовлення" починали пускати бульбашки і розповідати чому вони таке не можуть зробити. Знайшов аж одного виробника, який за це узявся.



Ну людина шукає бюджетні варіанти і навряд йому потрібне індивідуальне замовлення. Саме тому я розписав вибір з стандартних комплектацій, хоча коли собі купляв діван на кухню, то скористався приватним підприємцем якимось в якого шоурум в 4room, який сказав "любий каприз за ваші гроші" і зробив. В ліжку важче, бо є прив'язка ще до виробників та розмірів матраців.
harald67 | подсевший на форум **
Re: купити ліжко
[Re: Сапожник] 24 декабря 2023 в 14:08
Сапожник 24.12.2023 11:58 пишет:

harald67 24.12.2023 11:21 пишет:

Сапожник 24.12.2023 09:27 пишет:

Вони всюди приблизно однакові і ціни від дешевого непотрібу до космічного вау.
Головне для себе вирішити параметри:
* Розмір та тип спинки
* матеріал корпусу (ДСП/фанера/дерево). ДСП розлазиться з часом, дерево недешеве
* Підйомний механізм: треба чи ні
* висота корпусу 25 чи 36 (мені на високому комфортніше)
* тканина/кіжзам - тип та колір тканини можна подивитись на разкладках в салоні

Я пробігся по салонам, щоб просто зрозуміти, що взагалі шукати, далі пошукав в інеті різні дизайни, обрав те, що я хочу, знайшов салон поряд, в якому я подивився/поторгувався/замовив. Торг можливий, особливо якщо й матрас берете разом.
Якщо брати ліжко від фабрики, то ціни у всіх продавців будуть однакові (РРЦ), але салон може давати в подарунки якісь наматрасники або робити інші акції. Якщо виробник якесь ПП з Боярки, то там ціни не регулюються.

Зазвичай в них є услуги доставка, занос та збірка - мене цікавила тільки доставка, зібрав сам, там треба тільки ключ на 10, а шостигранник наче навіть був в комплекті

Я брав сторінка




Це воно так красиво виглядає, коли щось стандартне замовляєш. А от коли мені треба було ліжко із спальним місцем 2200х2000 відповідним матрасом, підйомним механізмом і наматрасником такого ж розміру то оті усі "меблі на замовлення" починали пускати бульбашки і розповідати чому вони таке не можуть зробити. Знайшов аж одного виробника, який за це узявся.



Ну людина шукає бюджетні варіанти і навряд йому потрібне індивідуальне замовлення. Саме тому я розписав вибір з стандартних комплектацій, хоча коли собі купляв діван на кухню, то скористався приватним підприємцем якимось в якого шоурум в 4room, який сказав "любий каприз за ваші гроші" і зробив. В ліжку важче, бо є прив'язка ще до виробників та розмірів матраців.




Щодо пошуку бюджетного - згоден. А от щодо розмірів, то як раз найменшою проблемою є замовити матрац потрібного розміру. От саме ліжко велике, відповідний підйомний механізм, метрові ламелі - з оцим проблеми.
sarbkiev | Достоевский *
Re: купити ліжко
[Re: UA] 28 декабря 2023 в 14:18
Теж планую оновити старе ліжко, та частину меблів, хтось відгукнеться як з білим глянцем в побуті? Воно доречне чи дуже марке?
Щось типу такого:
sarik | Супер писатель! **
Re: купити ліжко
[Re: sarbkiev] 28 декабря 2023 в 16:26
Ща тебя зафукают. Набегут дизигнеры. В тренде - только софт-тач, супер мат, мат, акрил матовый и т.д. Не слушай никого. Если нравится - делай. Нормально оно смотриться и эксплуатируется. Тем более фасады с ручками. Да, немножко чаще придется вытереть от пальцев места касания, ничего страшного.
harald67 | подсевший на форум **
Re: купити ліжко
[Re: sarbkiev] 28 декабря 2023 в 17:52
sarbkiev 28.12.2023 14:18 пишет:

Теж планую оновити старе ліжко, та частину меблів, хтось відгукнеться як з білим глянцем в побуті? Воно доречне чи дуже марке?
Щось типу такого:





Це ж не кухня. Чим у спальні можна забруднити? У мене теж біле ліжко, хоча не фарба, а штучна шкіра. За 7 років не забруднилося. І шафи фарбовані у біле також.
zyoma | важничающий писатель ***
Re: купити ліжко
[Re: UA] 28 декабря 2023 в 18:12
Якщо немає специфічних вимог, можна дивитися ікею. З точки зору дизайну, функціоналу, якості - чудова value for money навіть з урахуванням переплати перекупам. У мене одна з дешевих, 370 доларів коштувала з матрасом (напряму в ікеї), я дуже задоволена.
Але це дійсно без особливих умов щодо ваги, зон матрасу і т.д. Просте лаконічне ліжко для двох середнього розміру людей.
Змінено zyoma (18:14 28/12/2023)
julson | IesuiT *
Re: купити ліжко
[Re: sarbkiev] 28 декабря 2023 в 18:40
у меня уже вторая белый глянец
никаких проблем
это действительно не кухня и пятен от жира и брызг как бы быть не должно
кухню глянцевую (когда она у меня была) каждый день специальной тряпочкой для стекла и мистером мускулом натирала
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: купити ліжко
[Re: sarbkiev] 28 декабря 2023 в 20:43
sarbkiev 28.12.2023 14:18 пишет:

Теж планую оновити старе ліжко, та частину меблів, хтось відгукнеться як з білим глянцем в побуті? Воно доречне чи дуже марке?
Щось типу такого:





У мене кухня білий глянець
Ніяких проблем не маю.
alex_day | Супер писатель! **
Re: купити ліжко
[Re: sarbkiev] 29 декабря 2023 в 14:05
Якщо є коти, то подряпини від лам звіздец як видно - на іншому кольорі не так.
Ну а в плані забрудненя - то дійсно цеж не кухня - ось там я замахався вже )))
Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 55 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1385