autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Стук зі сторони водія на холодній машині

pdrshop | читатель
Стук зі сторони водія на холодній машині
10 января 2024 в 17:10
Доброго дня.
Купив пів року тому Buick Enclave 2015 з насильним боковим ударом з боку водія в переднє колесо і передню дверку. По підвісці було виявлено лише легку деформацію амортизатора. Поміняв з двох сторін амортизатори, нижні ричаги з шаровими, стійки стабілізаторів, сайлентблоки стабілізатора. Їздив десь два місяці, все було ОК. Два тижні тому щось почало стукати спереду з боку водія, причому тільки на "холодному" автомобілі і у холодну погоду. Стукає досить відчутно десь внизу. Я зняв колесо і помітив, що подушка АКПП тріснута і подумав, що це і є причина. Поміняв подушку декілька днів тому і стукати перестало. Сьогодні зранку рушаю і що я чую...? Знову той же стук. Якщо стукає тільки на холодну машину і в холодну погоду то напевно це зв"язано зі зменшенням/розширенням якихось з"єднань якраз при зміні температур?
Просто нема зараз можливості відвезти машину до механіка, треба довго чекати, а машина потрібна зараз, і переживаю щоб це не було щось таке, що може спричинити поломку якогось важливого вузла. В принципі по підвісці все можу зробити самостійно, але не можу визначити в чому проблема.
Можливо хтось підкаже що це може бути. Буду вдячний.
Змінено pdrshop (18:17 10/01/2024)
DimonDSV | Достоевский **
Re: Стук зі сторони водія на холодній машині
[Re: pdrshop] 10 января 2024 в 17:17
а у подушок двигуна все ок?
стукає на ходу?
pdrshop | читатель
Re: Стук зі сторони водія на холодній машині
[Re: pdrshop] 10 января 2024 в 18:03
Подушки двигуна я не дивився. Іх дві і вони з пасажирської сторони, а стукає з водійської сторони. Якщо б були якісь проблеми з ними, то напевно стукало б постійно, а не тільки на холодній машині і у холодну погоду. Чесно кажучи, я б взагалі за подушки не думав, просто коли знімаєш праве колесо, то видно подушку трансмісії і тому я зразу побачив тріщину в подушці і зразу подумав, що в ній справа, але виявилося, що ні.
Змінено pdrshop (18:10 10/01/2024)
pdrshop | читатель
Re: Стук зі сторони водія на холодній машині
[Re: pdrshop] 10 января 2024 в 18:40
Ну глянув я ще подушки двигуна, про всяк випадок. Нічого поганого не помітив. Все вроді в порядку.
markush | конь в пальто ***
Re: Стук зі сторони водія на холодній машині
[Re: pdrshop] 10 января 2024 в 18:48
Може там сварний шов десь розійшовся
pdrshop | читатель
Re: Стук зі сторони водія на холодній машині
[Re: markush] 10 января 2024 в 19:10
markush 10.01.2024 18:48 пишет:

Може там сварний шов десь розійшовся




Як варіант може бути, перевірю знизу все більш детально, але якщо це так, то чому воно не стукає постійно???
Disnake | Достоевский *
Re: Стук зі сторони водія на холодній машині
[Re: pdrshop] 10 января 2024 в 19:52
pdrshop 10.01.2024 19:10 пишет:

markush 10.01.2024 18:48 пишет:

Може там сварний шов десь розійшовся




Як варіант може бути, перевірю знизу все більш детально, але якщо це так, то чому воно не стукає постійно???




нагрівається і стає більш цільним
pdrshop | читатель
Re: Стук зі сторони водія на холодній машині
[Re: pdrshop] 10 января 2024 в 21:23
Стук (аудіофайл)

Нещодавно виїхав з дому, стук був конкретний. Десь за хвилину виїхав на трасу і стуку вже не було. Приїхав у місце призначення. Через годину я повернувся, завів машину і спеціально прогрів на місці, щоб переконатися, що стук не повинен"язаний з нагрівом самого автомобіля. Через 10 хв почав рух, стук знову був, і на трасі зник через хвилину. Виходячи з цього можна припустити, що це пов"язано з рухомими деталями ходової. З рухомих деталей - щось у самому колесі, або ШРУС. Чи є ще щось??? Ну і, в принципі, ще може бути ,теоретично, якийсь зварний шов.
DimonDSV | Достоевский **
Re: Стук зі сторони водія на холодній машині
[Re: pdrshop] 11 января 2024 в 10:24
цікаво. у мене також тарахтить з правої сторони. з третьої спроби на сто знайшли, що відсутня прижимна пружина на тормозному супорті. але воно проявлялось на нерівній дорозі і не залежало від прогріву.
VovkZ | V.I.P **
Re: Стук зі сторони водія на холодній машині
[Re: pdrshop] 11 января 2024 в 11:04
pdrshop 10.01.2024 21:23 пишет:

Через 10 хв почав рух, стук знову був, і на трасі зник через хвилину.



Амортизатори замерзають на морозі, і спочатку неголосно стукають, а потім - затихають за пару хвилин. Або класика - подушки двигуна, яких, типово, чути лише на парковці і не чути на трасі.
pdrshop | читатель
Re: Стук зі сторони водія на холодній машині
[Re: VovkZ] 13 января 2024 в 01:00
VovkZ 11.01.2024 11:04 пишет:

pdrshop 10.01.2024 21:23 пишет:

Через 10 хв почав рух, стук знову був, і на трасі зник через хвилину.



Амортизатори замерзають на морозі, і спочатку неголосно стукають, а потім - затихають за пару хвилин. Або класика - подушки двигуна, яких, типово, чути лише на парковці і не чути на трасі.




На сьогодні, я теж схиляюсь до того що стукає амортизатор.
З самого початку я відкинув варіант проблем з запчастинами, які я замінив. А даремно, бо брак ніхто не відміняв, хоча я поставив не самі гірші амортизатори Monroe. Напевно один попався бракований, але чи це співпадіння, що саме з того боку де був удар у колесо. Хоча я ще не пересвідчився, що це саме амортизатор.
pdrshop | читатель
Re: Стук зі сторони водія на холодній машині
[Re: pdrshop] 5 февраля 2024 в 23:54
Проблему визначив уже давно, але напишу результат, може комусь інформація пригодиться.
Стукала стійка стабілізатора, хоча я їх недавно поміняв, але не в шаровому з"єднанні а знизу, у вузлі кріплення до стабілізатора, хоча затягнуто було нормально. Поки нічого не міняв, їду так. Потепліло і стук майже пропав, головне що знаю причину.
YSK | V.I.P **
Re: Стук зі сторони водія на холодній машині
[Re: pdrshop] 8 февраля 2024 в 11:50
pdrshop 05.02.2024 23:54 пишет:

Проблему визначив уже давно, але напишу результат, може комусь інформація пригодиться.
Стукала стійка стабілізатора, хоча я їх недавно поміняв, але не в шаровому з"єднанні а знизу, у вузлі кріплення до стабілізатора, хоча затягнуто було нормально. Поки нічого не міняв, їду так. Потепліло і стук майже пропав, головне що знаю причину.



Бажано обжати, можливо підклавши шайбу, бо буде розбивати посадкове, що не є добре.
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Стук зі сторони водія на холодній машині

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 56 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1305