autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВибір автомобіля

авто для маленьких пробігів містом (16/16)

mrg | энтузиаст **
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: Vladocaster] 6 февраля 2024 в 11:01
Vladocaster 06.02.2024 10:41 пишет:

А взагалі, на вашу думку, адекватно оцінили? Бо я на майбутнє розглядаю і такий варіант, якщо знадобиться.




то мабуть залежить як від жадібності трейдінера так і від моделі авто.

колись в салоні Хюндая за меган 6к пропонували.
за 9к швидко пішов з рук.
k.i.a | member ****
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: Vladocaster] 6 февраля 2024 в 12:16
Vladocaster 06.02.2024 10:41 пишет:

А взагалі, на вашу думку, адекватно оцінили? Бо я на майбутнє розглядаю і такий варіант, якщо знадобиться.




я знала, на що йшла і враховувала те, що остаточна оцінка буде нижчою, ніж первісна оцінка.
це не 10-15%, як писали вище, але все одно запропонована ціна була меншою, ніж на сайтах з продажу авто. оскільки на сайтах і авторинку без торгу авто не купують, то остатчна оцінка не була для мене якимось сильним здивуванням
крім того, події розвивались швидко)))
в моєму конкретному випадку такий спосіб був умовно виправданим. Вважаю, що я не втратила, а за рахунок швидкості продажу навіть виграла на вартості авто 2023 року порівняно з вартістю авто 2024 року збірки (їх не багато в наявності і їх активно купують), офійціних знижках, а також знижках, які я наклянчила в салоні
Змінено k.i.a (12:34 06/02/2024)
Vladocaster | старожил ***
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: k.i.a] 6 февраля 2024 в 12:34
Дякую за відповідь!
Згоден, що це хороший варіант і за рахунок нижчої ціни продажу можна виграти у часі та нервах. Добре, що такий інструмент існує.
kis_kis | СуперСтар ***
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: Абрвалг] 6 февраля 2024 в 13:41
Абрвалг 06.02.2024 10:50 пишет:

А как оценили, как перекупы дают или еще ниже?



по опыту трейд ин оценивает адекватно (я сейчас про ви ди) оценивают дороже чем перекупы, но долларов на 600 дешевле чем ты можешь неспешно продать. есть время - продавай. продал быстро - ходишь пешком пока машина не придет:)) либо идешь и берешь что в наличии..
если сначала вснес предоплату, а на твою старую машину никто не звонит, то начинаешь скидывать и в конце отдаешь перекупам))))
адекватна ли эта цена тому что ты не паришься продажей и все время с машиной - каждый решает сам. поставка машины может и затянутся (например ниссан, который должен был приехать в начале декабря 23го - доехал в январе 24го. а ты уже машину продал и ждешь что пару дней и будет новая )))
Drunkard | **
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: Абрвалг] 6 февраля 2024 в 18:57
Абрвалг 06.02.2024 10:50 пишет:

А как оценили, как перекупы дают или еще ниже?



А хіба трейд-ін хоч чимось відрізняється від перекупів? Навіть фігуруючі в правочинах фізичні і юридичні особи - тупо ті самісінькі.
Змінено Drunkard (18:57 06/02/2024)
juiT | подсевший на форум *
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: Абрвалг] 6 февраля 2024 в 21:26
Абрвалг 06.02.2024 10:50 пишет:

А как оценили, как перекупы дают или еще ниже?



Перекуп також різні бувають.
Абрвалг | IesuiT **
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: Drunkard] 6 февраля 2024 в 21:57
Drunkard 06.02.2024 18:57 пишет:

Абрвалг 06.02.2024 10:50 пишет:

А как оценили, как перекупы дают или еще ниже?



А хіба трейд-ін хоч чимось відрізняється від перекупів? Навіть фігуруючі в правочинах фізичні і юридичні особи - тупо ті самісінькі.




тут ты таки прав. но почему я спросил "или еще ниже"? Потому, что перекуп выкупая все же должен заинтересовать, хоть как то, что б отдали машину ему. А тут ТС сама заинтересована, она же хочет получить новую машину. И потому не удивлюсь, если цена выкупа еще ниже, чем у базарных перекупов. Надо же и перекупу заработать и менеджеру салона.
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: Drunkard] 6 февраля 2024 в 22:35
Drunkard 06.02.2024 18:57 пишет:

Абрвалг 06.02.2024 10:50 пишет:

А как оценили, как перекупы дают или еще ниже?



А хіба трейд-ін хоч чимось відрізняється від перекупів? Навіть фігуруючі в правочинах фізичні і юридичні особи - тупо ті самісінькі.




Від салону залежить
Укравто навіть на юр особу викупало
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: Абрвалг] 6 февраля 2024 в 22:35
Абрвалг 06.02.2024 21:57 пишет:

Drunkard 06.02.2024 18:57 пишет:

Абрвалг 06.02.2024 10:50 пишет:

А как оценили, как перекупы дают или еще ниже?



А хіба трейд-ін хоч чимось відрізняється від перекупів? Навіть фігуруючі в правочинах фізичні і юридичні особи - тупо ті самісінькі.




тут ты таки прав. но почему я спросил "или еще ниже"? Потому, что перекуп выкупая все же должен заинтересовать, хоть как то, что б отдали машину ему. А тут ТС сама заинтересована, она же хочет получить новую машину. И потому не удивлюсь, если цена выкупа еще ниже, чем у базарных перекупов. Надо же и перекупу заработать и менеджеру салона.




Май на увазі що ринок тупо стоїть. Навіть дзвінків нема. То може і пофіг на ту тисячу доларів.
Абрвалг | IesuiT **
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: Sashok_Accent] 6 февраля 2024 в 22:52
Я не спорю, я так, спросил просто.
И если тыща, то учитывая удобность, то понятно, что фиг с ней.
Но мне кажется, просто догадка моя, там все три.
juiT | подсевший на форум *
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: Sashok_Accent] 6 февраля 2024 в 23:59
Sashok_Accent 06.02.2024 22:35 пишет:

.
Май на увазі що ринок тупо стоїть. Навіть дзвінків нема. .



Стоїть не ліквід і хлам. Нормальні автомобілі продаються. В мене в заклад багато авто продалось. Механіка продається погано, автомати швидше купляють.
Також не продається оверпрайс.
Змінено juiT (00:00 07/02/2024)
k.i.a | member ****
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: Абрвалг] 7 февраля 2024 в 07:28
Абрвалг 06.02.2024 22:52 пишет:

Я не спорю, я так, спросил просто.
И если тыща, то учитывая удобность, то понятно, что фиг с ней.
Но мне кажется, просто догадка моя, там все три.




Можу заспокоїти, не 3. Ціна вийшла як на умовному авторіа з невеличким торгом
DimonDSV | Достоевский **
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: k.i.a] 7 февраля 2024 в 07:45
Мені така послуга дуже подобається: прийшов. Обміняв. Задоволений.
Але таки всі хочуть свій шматочок. Мою машину оцінили значно дешевше моїх очікувань (це не дивлячись. Потім могли ще скинути. Оцінили в 7, а продав за 8.6), а продавали іншу дорожче ринку. Я готовий був на щось одне.
Правда і та машина у них довго не висіла.

Ринок він такий: багато варіантів. Кожен може вибрати під себе. Не на Кубі))
k.i.a | member ****
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: k.i.a] 28 мая 2024 в 10:07
підніму тему
машина проїхала першу тисячу км))) середня витрата бензину 12,1 л/100 км (проти 8,2/100 дизелю попередньої куги).
радію, що віддала перевагу великому (порявняно з сх-30) багажнику і просторому салону.
Бонусом виявились і диски 19 радіусу. при покупці вважала їх мінусом, оскільки думала, що вони швидко пошкребуться, але на практиці виявилось, що вони вищі, ніж бровка, а тому не дряпаються)
ressaf | member
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: k.i.a] 28 мая 2024 в 10:30
k.i.a 28.05.2024 10:07 пишет:

підніму тему
машина проїхала першу тисячу км))) середня витрата бензину 12,1 л/100 км (проти 8,2/100 дизелю попередньої куги).
радію, що віддала перевагу великому (порявняно з сх-30) багажнику і просторому салону.
Бонусом виявились і диски 19 радіусу. при покупці вважала їх мінусом, оскільки думала, що вони швидко пошкребуться, але на практиці виявилось, що вони вищі, ніж бровка, а тому не дряпаються)




12.1л це у двигуна 2.0 ? Який типовий маленький разовий пробіг містом?
Disnake | Достоевский *
Re: авто для маленьких пробігів містом
[Re: ressaf] 28 мая 2024 в 11:07
ressaf 28.05.2024 10:30 пишет:

k.i.a 28.05.2024 10:07 пишет:

підніму тему
машина проїхала першу тисячу км))) середня витрата бензину 12,1 л/100 км (проти 8,2/100 дизелю попередньої куги).
радію, що віддала перевагу великому (порявняно з сх-30) багажнику і просторому салону.
Бонусом виявились і диски 19 радіусу. при покупці вважала їх мінусом, оскільки думала, що вони швидко пошкребуться, але на практиці виявилось, що вони вищі, ніж бровка, а тому не дряпаються)




12.1л це у двигуна 2.0 ? Який типовий маленький разовий пробіг містом?



на початку теми писалось - 3-6км в районі мінтрансу (спуски/підйоми/постійні пробки-тягнучки)
Autoua.netФорумВибір автомобіля

авто для маленьких пробігів містом (16/16)

Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

1 користувачів і 52 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 18811