autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Чернове прибирання, квартира без ремонта

Нафаня | Достоевский **
Чернове прибирання, квартира без ремонта
31 января 2024 в 15:19
Виникла необхідність десь позберігати купу речей (частково складено в коробки, частково в великі пакети, частково в сумки, чемодани) на досить тривалий термін. Знайомі запропонували скористатися їх пустою квартирою від забудовника, але там досить запорошено і питання як з мінімальними затратами поприбирати і знепилити.
Які приходять на думку варіанти:
- є побутовий пилисос з системою циклон і додатковими фільтрами, прибирати їм але частіше основну ємність витрушувати ну і робити перерви;
- купити бочку змастирити вхід/вихід і за допомогою побутового пилисоса вийде щось схоже на будівельний;
- є ще досить великий побутовий пилисос з водним фільтром, але гадаю буде дуже незручно його чистити, ім коли в квартирі прибереш досить багато отого мокрого пилу.
- купити будівельний пилисос, але для разового прибирання виглядає занадто.

Після прибирання, за допомогою садового оприскувача обробити підлогу та стіни будівельною грунтовкою. Оприскувач є. Також є побутовий краскопульт, можна і їм.

У когось був подібний досвід?

Чи просто будівельної плівки купити, підкласти під речі і зверху накрити
Але тут якщо якусь коробку треда дістати, то це все відкривати, перебирати.
R.Karp | СуперСтар **
Re: Чернове прибирання, квартира без ремонта
[Re: Нафаня] 31 января 2024 в 15:33
Є купа сайтів де пропонують в оденду будівельні пилососи. Але навіть після такого прибирання я б стелив плівку і накривав також плівкою. Або в себе на районі погуглити оренду гаражів. Звісно залежить від речей, які плануються зберігатися. Бо в вологому гаражі техніка і одяг можуть зіпсуватися
zyoma | важничающий писатель ***
Re: Чернове прибирання, квартира без ремонта
[Re: Нафаня] 31 января 2024 в 16:30
Я півтора роки так зберігала в квартирі чужі речі. Пилосос до, але все одно вони припилені. Будівельний пил - страшна штука:) Єдиний надійний спосіб - погрунтувати всю квартиру, включаючи стелю і підлогу.

Пилосос дійсно краще взяти в оренду. Речі я б ще додатково обмотала плівкою.
WarFox | СуперСтар ****
Re: Чернове прибирання, квартира без ремонта
[Re: zyoma] 31 января 2024 в 17:07
у меня Томас пылесос весь ремонт убирал, там емкость с водой куда все шло. И режим мойки есть.
Змінено WarFox (17:08 31/01/2024)
Нафаня | Достоевский **
Re: Чернове прибирання, квартира без ремонта
[Re: R.Karp] 31 января 2024 в 18:16
Гараж не підходить. За моїм досвідом у гаражі пилу набагато більше ніж в квартирі без оздоблення, плюс можливі миші, плюс температура майже як на вулиці. То точно речам хана буде.
Нафаня | Достоевский **
Re: Чернове прибирання, квартира без ремонта
[Re: WarFox] 31 января 2024 в 18:26
WarFox 31.01.2024 17:07 пишет:

у меня Томас пылесос весь ремонт убирал, там емкость с водой куда все шло. И режим мойки есть.




Ну так, у мене схожий і є, тільки Зелмер. Щось я думав що якщо багато пилу, ну там фактично такий дрібний-дрібний пісок, то оцю вологу субстанцію буде дуже не зручно в сміттевий пакет перекладати на відміну від сухого контейнера. В квартирі я його мию і в каналізацію, але там такого пилу в рази менше. Хоча, може дійсно спробувати.
SeMeNUA | опытный писатель ***
Re: Чернове прибирання, квартира без ремонта
[Re: Нафаня] 31 января 2024 в 19:14
Бытовой пылесос - лучше не надо. Он не рассчитан на мелкую строительную пыль (от перетирки шпаклевки, например) в товарных количествах.
Я так чуть не угробил свой домашний самсунг (у него и циклон, и обычный мешок). Немного ним попылесосил после отделки откосов и он благополучно выключился в процессе и больше включаться не хотел. Через время включился, но довольно быстро выключался (я так понимаю, срабатывал какой-то внутренний теплопредохранитель у него, хотя и мешок, и предмоторный фильтр я хорошенько почистил). С каждым разом все дольше и дольше работал до выключения, потом стал работать нормально (видимо, выдул откуда-то изнутри себя попавшую пыль).
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: Чернове прибирання, квартира без ремонта
[Re: Нафаня] 31 января 2024 в 19:51
Я от точно так зберігав речі в квартирі від забудовника.
Не скажу що пилюки на них через рік було якось дуже багато.
Там же ж не ходить ніхто, повітря не рухається. Чого пилюці підніматися.
Рост | ex NetGuy ***
Re: Чернове прибирання, квартира без ремонта
[Re: Нафаня] 31 января 2024 в 20:07
Купити поліетиленову плівку (в рулонах продається на метри, вона міцніша тієї спеціальної будівельно-накривальної), скотч.
Занесли плівку в квартиру, розгорнули (та, що в рулонах двошарова, можна розрізати з одного краю).
Далі заносяться речі на плівку, тоді її другою частиною зверху\з боків загортається щільно, скотчем фіксується. Нічого не треба прибирати, пилюка не страшна.

Якщо щось діставати - так плівка ця міцна, не порветься.
Змінено Рост (20:10 31/01/2024)
www050 | Супер писатель! *
Re: Чернове прибирання, квартира без ремонта
[Re: Рост] 31 января 2024 в 20:42
І зробити оце все на жорсткому піддоні котрий би пролазив в двері.
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Чернове прибирання, квартира без ремонта

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 93 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1059