autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Заміна посвідчення водія. (3/3)

harald67 | подсевший на форум **
Re: Заміна посвідчення водія.
[Re: vladd] 7 мая 2024 в 15:23
vladd 07.05.2024 13:11 пишет:

У 2000-му році вже дублювалися, все нормально з цим. Хоча можна висловити припущення, що можливо у якомусь районному "ДАІ" цього не робили. Хто зна, як тоді працювала "лампова машина бюрократії".




Все тоді робили. Позавчора родичка із такими правами перетинала наш, а потім польській кордон. Ніяких питань з боку прикордонників обох держав до ламінованих прав не виникало.
Drunkard | **
Re: Заміна посвідчення водія.
[Re: harald67] 7 мая 2024 в 16:00
harald67 07.05.2024 15:23 пишет:

Все тоді робили. Позавчора родичка із такими правами перетинала наш, а потім польській кордон. Ніяких питань з боку прикордонників обох держав до ламінованих прав не виникало.



Не знаю точно, що саме я роблю не так, але при перетинанні жодних кордонів світу в мене ніколи водійське посвідчення не перевіряли. Паспорт, і документи на автівку, ніщо більше прикордонників не хвилює, та і в повноваження їх не входить.
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: Заміна посвідчення водія.
[Re: Drunkard] 7 мая 2024 в 16:07
Drunkard 07.05.2024 16:00 пишет:

harald67 07.05.2024 15:23 пишет:

Все тоді робили. Позавчора родичка із такими правами перетинала наш, а потім польській кордон. Ніяких питань з боку прикордонників обох держав до ламінованих прав не виникало.



Не знаю точно, що саме я роблю не так, але при перетинанні жодних кордонів світу в мене ніколи водійське посвідчення не перевіряли. Паспорт, і документи на автівку, ніщо більше прикордонників не хвилює, та і в повноваження їх не входить.




ну мабуть не їздиш на мадяри чи на поляки з України.
Бо через раз права просять

Те що їм ламінат підходить це також правда.
DimonDSV | Достоевский **
Re: Заміна посвідчення водія.
[Re: Sashok_Accent] 7 мая 2024 в 17:07
в Греції на ламіновані права не скаржилися, а в Німеччині не дали в прокат авто. тому і поміняв.
в лампових, саме 2000 року, вже було все латиницею.
nope | ***
Re: Заміна посвідчення водія.
[Re: DimonDSV] 7 мая 2024 в 21:17
Робив заміну посвідчення через Дію. Прийняв умови, сплатив яблопеєм, нове посвідчення приїхало на відділення пошти за тиждень. Фотку підтягнуло з пластикової айді картки. Лайкнув процес у дії. Та й фсьо.
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Заміна посвідчення водія. (3/3)

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 38 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 4063