autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Storag | охотник **
Укрпошта
14 февраля 2024 в 10:21
Прикріплені файли (0 завантажити)
На минулому тижні замовляв деякі товари на "промі" та з сайта voron.ua (Дніпро). Листи про відправлення з треками отримав одночасно. Відправлення з "ворона" вже вчора отримав, а от київське ніяк не дійде. Не розумію, чому так відбувається, що посилка по місту йде до адресата довше, ніж по Україні...

На минулому тижні замовляв деякі товари на "промі" та з сайта voron.ua (Дніпро)
Змінено Storag (10:23 14/02/2024)
pandry2007 | СуперСтар **
Re: Укрпошта
[Re: Storag] 14 февраля 2024 в 10:28
Таке вже давно. По Києву їде довше, як сказали, на цьому терміналі не вистачає людей, от така халепа.
Storag | охотник **
Re: Укрпошта
[Re: pandry2007] 14 февраля 2024 в 13:19
Прикріплені файли (0 завантажити)
А що, на той термінал тільки київські посилки потрапляють?

А що, на той термінал тільки київські посилки потрапляють.
Eli86 | Супер писатель! ***
Re: Укрпошта
[Re: Storag] 14 февраля 2024 в 17:12
Прикріплені файли (0 завантажити)
Storag 14.02.2024 10:21 пишет:

На минулому тижні замовляв деякі товари на "промі" та з сайта voron.ua (Дніпро). Листи про відправлення з треками отримав одночасно. Відправлення з "ворона" вже вчора отримав, а от київське ніяк не дійде. Не розумію, чому так відбувається, що посилка по місту йде до адресата довше, ніж по Україні...




В мене рекорд, після відмови одержувача, ноут катали 2 тижні по сортувальним центрам але саме цікаве інше, Укрпошта угандошила мій ноут((( тупо роздавили, хоча упаковка була більше ніж норм. Наклейки КРИХКЕ як виявилось теж до одного місця((
На цьому з усім що має слово УКРПОШТА поставлено велику масну крапку.

В мене рекорд, після відмови одержувача, ноут катали 2 тижні по сортувальним центрам   але саме цікаве інше, Укрпошта угандошила мій ноут((( тупо роздавили, хоча упаковка була більше ніж норм. Наклейки КРИХКЕ як виявилось теж до одного місця((На цьому з усім що має слово УКРПОШТА поставлено велику масну крапку
Yura-8 | Супер писатель! **
Re: Укрпошта
[Re: Storag] 14 февраля 2024 в 20:46
Укрпошта зараз в повному регресі
На відділеннях катастрофічно не вистачає персоналу.
І то що там пишуть то не факт що воно так і є.
У мене он пише що відправлення в відділенні, пішов а там гора посилок прям біля дверей валяється і чувак каже пока все не розгребем/відскануєм то нічного видать не зможем.
Тіпа забийте на ті треки на сайті а чекайте смс від укрпошти.
Уже пройшло два дні, і судя по тій горі що там лежить то це не скоро буде.
Короче "НП" наразі без варіантів
Rucha | Достоевский *
Re: Укрпошта
[Re: Yura-8] 14 февраля 2024 в 21:20
Yura-8 14.02.2024 20:46 пишет:


Тіпа забийте на ті треки на сайті а чекайте смс від укрпошти.


Так було завжди. Нічого не змінилося.
Yura-8 | Супер писатель! **
Re: Укрпошта
[Re: Rucha] 14 февраля 2024 в 22:11
Rucha 14.02.2024 21:20 пишет:

Yura-8 14.02.2024 20:46 пишет:


Тіпа забийте на ті треки на сайті а чекайте смс від укрпошти.


Так було завжди. Нічого не змінилося.



Змінилось, раніше це було день в день.
А зараз мені і пром і сайт пошти пише що відправлення в відділенні (і фактично так і є) але отримати не можу бо не відскановано працівниками відділення (тобто смс немає) .
І так уже два дні. Дружина отримала на 5 день після того як показувало по сайту що прибуло.
Така ж.. в нашому відділенні (там уже скарг кіпа на них) але і в інших відділеннях тенденція схожа
Dmitrik | Супер писатель! **
Re: Укрпошта
[Re: Yura-8] 15 февраля 2024 в 15:04
Останній рік-два активно користуюсь Укрпоштою - відділення на Оболоні та центральне на Хрещатику. Жодного разу описаних тут проблем не було ніде
WOLF_S | СуперСтар *
Re: Укрпошта
[Re: Dmitrik] 15 февраля 2024 в 23:46
Dmitrik 15.02.2024 15:04 пишет:

Останній рік-два активно користуюсь Укрпоштою - відділення на Оболоні та центральне на Хрещатику. Жодного разу описаних тут проблем не було ніде



Теж саме, останній тиждень,десь три відправлення забирав,по Києву буквально на наступний день забрав,посилка зі Львова за 4 дні дійшла,Кривий Ріг довго,як по мені,йшла,5 днів
У відділенні завжди персонал присутній,черг практично не буває
Троя.Будищанська
Sergio225 | патриарх **
Re: Укрпошта
[Re: Storag] 16 февраля 2024 в 00:11
в УП є 2 крайності, як на мене. для всяких покупок використовую відділення біля роботи - буквально 100 метрів пішки, так, малюсіньке - десь 3 на 5, тісно стає як 3-4 людини всередині, зате працює з 8 чи то 9(хз, так рано туди не ходжу), і до 8 вечора, карл. тобто як НП. до речі, нп далі для мене - треба перейти вулицю, це зайвих метрів 40. По сервісу - 9 з 10, є свої нюанси, довше 10 хвилин не чекав ніколи, і то через підприємців які по десятку посилок відправляли.

Для порівняння, відділення у селі. працює з 9 до 12. так, це графік такий. правда жіночка там до вечора - бо має обробити посилки, листи, платіжки і ше хз що там. листоноші раніше розносили все по сусідніх сеах без стаціонарних відділень, тепер же настало "покращення", і кому не повезло - а це тисячі сіл по всій країні - їх пошта, тобто посилки, листи та пенсія(в селах мало хто на картку отримує) - це недоламані пиріжки пижошки які раз на тиждень туди намагаються доїхати, на певні години. Хто не встиг, тим не пощастило.

Якщо посилки з аліка ішли на сільську пошту, я їх всерівно навчився отримувати миттєво - навіть попри чергу з жіночок-пенсіонерок - брав ножиці і вирізав наклеєну накладну(чи як той папірець зветься), лишав поштарці, а вже за пару годин посилки ставали офіційно врученими
YSK | V.I.P **
Re: Укрпошта
[Re: Storag] 16 февраля 2024 в 09:03
Storag 14.02.2024 10:21 пишет:

На минулому тижні замовляв деякі товари на "промі" та з сайта voron.ua (Дніпро). Листи про відправлення з треками отримав одночасно. Відправлення з "ворона" вже вчора отримав, а от київське ніяк не дійде. Не розумію, чому так відбувається, що посилка по місту йде до адресата довше, ніж по Україні...



Подививсь вакансії Укрпошти, зп начальника відділення 10-15, тобто у рядового оператора мабуть в районі 10, не дивно, що там працює не зовсім далекий контингент. Сужу по своєму відділенню, як не зайдеш, так у них постійно сварки між собою, постійно якісь проблеми. Та кричить, я не знаю як це робити, той кричить, я не буду це робити і так завжди. Клієнтоорієнтованості 0. Минулої суботи отримую в додаток сповіщення, що відпревлення вже у відділенні, було це 10.30, о 12.00 прихожу забирати, мені кажуть, ні чувак, без СМС гуляй городами, проходить буквально хвилин 10 і я отримую те СМС...
Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 78 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1237