autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Подьоргування автомобіля при їзді на підйом

pdrshop | читатель
Подьоргування автомобіля при їзді на підйом
7 марта 2024 в 17:11
Доброго дня.
Купив нещодавно невеликий автомобільчик 2016 Chevrolet Trax 1.4 турбо, бензин, пробіг 160тис.км (американець) і помітив проблему - при їзді на невеликий підйом і швидкості десь 80-100км автомобіль злегка починає дьоргатися. В загальному, ніяких проблем з ним більше не помітив. Ну ще масло трохи підтікає з під кришки клапанів, а так, більше нічого.
По сканеру показує тільки помилку Р0420.
Розумію, що причин може бути багато, тим більше що мотор досить слабенький, але може є якийсь спосіб підтвердити або виключити як причину АКПП ? Якщо б я точно знав, що це не трансмісія, то вже би якось рухався далі методом виключення.
Змінено pdrshop (17:18 07/03/2024)
Researcher | СуперСтар ***
Re: Подьоргування автомобіля при їзді на підйом
[Re: pdrshop] 7 марта 2024 в 17:41
У мене аналогічна ситуація була при паганих свічках, теж думав чи не коробка. Нормально їхало на міських швидкостях, окрім під"йомів на малих обертах. І далі після 130 теж сіпало, в"яло розганялась.

Причина була в червоному нальоті від спиртового бензину на свічках.
pdrshop | читатель
Re: Подьоргування автомобіля при їзді на підйом
[Re: Researcher] 7 марта 2024 в 18:06
Researcher 07.03.2024 17:41 пишет:

У мене аналогічна ситуація була при паганих свічках, теж думав чи не коробка. Нормально їхало на міських швидкостях, окрім під"йомів на малих обертах. І далі після 130 теж сіпало, в"яло розганялась.

Причина була в червоному нальоті від спиртового бензину на свічках.




Дякую за відповідь. Я якраз сьогодні зібрався міняти свічки, то ж перевірю, чи співпадає моя ситуація з Вашою.
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Подьоргування автомобіля при їзді на підйом

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 19 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 487