autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
deniszed | важничающий писатель **
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: Wave] 18 марта 2024 в 17:15
Wave 18.03.2024 17:13 пишет:

deniszed 18.03.2024 16:24 пишет:

Камінгаут якийсь.



Ви тут ще забули бнв вказати




ну всі чудять, я теж не янгол.
Але не зрозумів, для чого це все викладати. Вибачайте.
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: Wave] 18 марта 2024 в 17:17
Wave 18.03.2024 17:11 пишет:

hugo-smk 18.03.2024 16:16 пишет:


А з іншого боку-поришення розмітки 1.1 двічі.



А чого не тричі?)



Другий раз - наїзд на острівець. Може так з регіка здалось, а по факту не було, хз.
Wave | Супер писатель! ***
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: deniszed] 18 марта 2024 в 17:28
deniszed 18.03.2024 17:15 пишет:


Але не зрозумів, для чого це все викладати. Вибачайте.



То як нащо, 7ма сторінка вже, весело ж ))
Я, звісно, очікував хейту, але точно не очікував виправдовування туксона, мабуть народ дійсно так їздить і вважає це нормою, тому в майбутньому буду уважніший на подібних перехрестях.
Wave | Супер писатель! ***
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: hugo-smk] 18 марта 2024 в 17:30
hugo-smk 18.03.2024 17:17 пишет:


Другий раз - наїзд на острівець. Може так з регіка здалось, а по факту не було, хз.



Так то ж я уникав зіткнення)
Тут, канєшно, зараз теж залошать, бо по давнім канонам автоуа надобилобіть
windowz | важничающий писатель **
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: Wave] 18 марта 2024 в 17:33
Wave 18.03.2024 16:11 пишет:

windowz 18.03.2024 16:03 пишет:


Давай розкажи нам який саме пункт пдр порушив таксон . А то варіантів багато було, але в пдр виявилося такого нема



Що він порушив буде залежати від його пояснень - або не надав перевагу в русі при перелаштуванні тз праворуч (плюс перелаштування без ввімкненого сигналу повороту) - якщо скаже, що перелаштовувався, або не виконав вимогу знаку 5.17.2 - якщо скаже, що не змінював смугу.
Цікаво, а усі, хто вважає, що туксон нічого не порушив - ви завжди так як він проїжджаєте подібні перехрестя?



Проїзджаючи перехрестя і маючи намір змінити полосу руху побачив що в полосі руху, куди я мав намір перестроїтися майже зупинився а/м бус, отже я виконав маневр перестроєння відразу по проїзду а/м бус. Завершивши маневр побачив у зеркало заднього виду, що до мого автомобіля сзаду швидко наближається інший автомобіль, який, імовірно, у порушення вимог знаку 5.17.2 поїхав прямо із полоси тільки праворуч. Іншого пояснення звідки взявся інший а/м не маю, бо полосу для руху прямо була зайнята а/м бус та під час виконання свого маневру його не було у полосі, куди я перестроювався.
Wave | Супер писатель! ***
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: windowz] 18 марта 2024 в 17:39
windowz 18.03.2024 17:33 пишет:


Проїзджаючи перехрестя і маючи намір змінити полосу руху побачив що в полосі руху, куди я мав намір перестроїтися майже зупинився а/м бус, отже я виконав маневр перестроєння відразу по проїзду а/м бус. Завершивши маневр побачив у зеркало заднього виду, що до мого автомобіля сзаду швидко наближається інший автомобіль, який, імовірно, у порушення вимог знаку 5.17.2 поїхав прямо із полоси тільки праворуч. Іншого пояснення звідки взявся інший а/м не маю, бо полосу для руху прямо була зайнята а/м бус та під час виконання свого маневру його не було у полосі, куди я перестроювався.



Приймається, але потім будуть мої пояснення з доданням відео, як думаєте, яке буде рішення судді з урахуванням розташування мого автомобіля в смузі прямо\направо перед стоп-лінією?
Мені може й випишуть штраф за суцільну, але туксону випишуть штраф за перелаштування, яке стало наслідком дтп і визнають винним в дтп. Не 100%, звичайно, але очевидно ж, що ймовірність цього набагато вища, ніж навіть обоюдки, не кажучи вже про визнання мене винним.
windowz | важничающий писатель **
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: windowz] 18 марта 2024 в 17:45
Хто виновен/порушував
Ви можете вибрати тільки один варіант відповіді
Порушував і винний у ДТП тільки Туксон
Порушував і винний у ДТП таксон, ТС порушував, але його провини у ДТП немає
Класична обоюбдка - обидва порушували і винні
Туксон, порушував, але його вини у ДТП немає, ТС порушував і винний у ДТП
Туксон не порушував, ТС порушував та винний у ДТП


Початок голосовалки (17:44 18/03/2024) закiнчення (Дата закінчення голосування не визначена.)
Подивитися результати голосування

Нехай в результаті подій цього відео на перехресті сталося ДТП, оберіть винуватця на вашу думку
windowz | важничающий писатель **
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: Wave] 18 марта 2024 в 17:51
Wave:


Приймається, але потім будуть мої пояснення з доданням відео, як думаєте, яке буде рішення судді з урахуванням розташування мого автомобіля в смузі прямо\направо перед стоп-лінією?
Мені може й випишуть штраф за суцільну, але туксону випишуть штраф за перелаштування, яке стало наслідком дтп і визнають винним в дтп. Не 100%, звичайно, але очевидно ж, що ймовірність цього набагато вища, ніж навіть обоюдки, не кажучи вже про визнання мене винним.



Ви хоч раз на суді по ДТП були? У будь якій якості. Я от не поленився приїхав свідком. Навіть із наявністю відео на вас буде покладено необхідність доводити що він не встиг завершити маневр. А відео тільки доведе, що ви мали змогу запобігти і навіть не намагалися
Змінено windowz (17:52 18/03/2024)
Wave | Супер писатель! ***
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: windowz] 18 марта 2024 в 17:58
windowz 18.03.2024 17:51 пишет:


Ви хоч раз на суді по ДТП були? У будь якій якості. Я от не поленився приїхав свідком. Навіть із наявністю відео на вас буде покладено необхідність доводити що він не встиг завершити маневр. А відео тільки доведе, що ви мали змогу запобігти і навіть не намагалися



Не повірите, але якраз був, при чому в якості обвинуваченого, і обвинувачення з мене зняли після перегляду відео з мого реєстратора
windowz | важничающий писатель **
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: Wave] 18 марта 2024 в 17:59
Wave 18.03.2024 17:58 пишет:

windowz 18.03.2024 17:51 пишет:


Ви хоч раз на суді по ДТП були? У будь якій якості. Я от не поленився приїхав свідком. Навіть із наявністю відео на вас буде покладено необхідність доводити що він не встиг завершити маневр. А відео тільки доведе, що ви мали змогу запобігти і навіть не намагалися



Не повірите, але якраз був, при чому в якості обвинуваченого, і обвинувачення з мене зняли після перегляду відео з мого реєстратора



На суді теж казали що можна повертатися через 1.1 та на перехресті не можна змінювати полосу руху?
Wave | Супер писатель! ***
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: windowz] 18 марта 2024 в 17:59
windowz 18.03.2024 17:45 пишет:

Нехай в результаті подій цього відео на перехресті сталося ДТП, оберіть винуватця на вашу думку



В суді саме так і вирішують, голосовалкою )
А де пункт "забанити автора"?))
Wave | Супер писатель! ***
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: windowz] 18 марта 2024 в 18:02
windowz 18.03.2024 17:59 пишет:


На суді теж казали що можна повертатися через 1.1 та на перехресті не можна змінювати полосу руху?



До чого тут це? Ви питали, чи був я в суді, я відповів. Ситуація була інша, звісно.
Смугу руху не можна змінювати, не надавши перевагу тз, які по ній рухаються.
Timur_nes | важничающий писатель **
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: Wave] 18 марта 2024 в 21:15
Прикріплені файли (0 завантажити)
Ще одне подібне місце - Харківська площа, де велика кількість водіїв полюбляє з 4 ряду до перехрестя дуже впевнено їхати в 3 ряд після перехрестя
Місце на Google Maps

Ще одне подібне місце - Харківська площа, де велика кількість водіїв полюбляє з 4 ряду до перехрестя дуже впевнено їхати в 3 ряд після перехрестя  Місце на Google Maps
Tobby | старый писатель **
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: Wave] 18 марта 2024 в 21:29
Wave 18.03.2024 18:02 пишет:

windowz 18.03.2024 17:59 пишет:


На суді теж казали що можна повертатися через 1.1 та на перехресті не можна змінювати полосу руху?



До чого тут це? Ви питали, чи був я в суді, я відповів. Ситуація була інша, звісно.
Смугу руху не можна змінювати, не надавши перевагу тз, які по ній рухаються.




Камраде, в данній ситуації ти трішки не правий.
Зроби висновки та заспокойся
Wave | Супер писатель! ***
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: Tobby] 19 марта 2024 в 13:07
Tobby 18.03.2024 21:29 пишет:


Зроби висновки та заспокойся



Як можна бути спокійним виїжджаючи на дорогу і знаючи, що стільки водіїв вважають туксон ні в чому не винним.
Traveler | Дядя Сь **
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: Wave] 19 марта 2024 в 13:49
Wave 19.03.2024 13:07 пишет:

Tobby 18.03.2024 21:29 пишет:


Зроби висновки та заспокойся



Як можна бути спокійним виїжджаючи на дорогу і знаючи, що стільки водіїв вважають туксон ні в чому не винним.


\

Як можна спокійно виїжджати на дороги, знаючи, що подібні ТС вважають, що нічого не порушили...
Wave | Супер писатель! ***
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: Traveler] 19 марта 2024 в 15:07
Traveler 19.03.2024 13:49 пишет:


Як можна спокійно виїжджати на дороги, знаючи, що подібні ТС вважають, що нічого не порушили...



Очікувано, але Ви неуважно читали тему. Як, очевидно, і неуважно дивились відео
vitaller | СуперСтар *
Re: Ти на ряди дивився?))
[Re: Wave] 20 марта 2024 в 08:45
Не розумію до чого ця тема? ДТП не було? не було. По відео видно, що порушили обидва ( бус не рахуємо). В разі ДТП з високою вирогідністю суд назначив би винуватцями обидва водія. На відео демонстрація, як не потрібно іздити на цьому перехресті, повчально. Єдиний позитив від відео, змоделювали ситуацію, якоі не повинно бути, якщо всі іхали б по ПДР. Висновки топікстартер сподіваюсь зробив.
Додаткова інформація
Модератор:

 LordAmid, AlMat, BorisB, moderator 

0 користувачів і 25 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 8275