autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумДіти

шукаю дитячого стоматолога і ортодонта

KpoT | старый писатель ****
шукаю дитячого стоматолога і ортодонта
26 марта 2024 в 13:27
київ

порадьте _звласного_досвіду_ дитячого стоматолога і ортодонта
7 років, неправильний прикус - почав хитатись постійний зуб передній
в дитини аутизм, лікування можливе тільки в медикаментозному сні

там де раніше робили зуби вважають що нема за що боротись з огляду на діпгноз
DimonDSV | Достоевский **
Re: шукаю дитячого стоматолога і ортодонта
[Re: KpoT] 26 марта 2024 в 14:03
користуємся послугами лікарів клініки newsmile
там чудовий дитячий лікар Тетяна Євгенівна
сміло можу рекомендувати. чи займаються саме таким, не знаю.
дорого . але я не знаю скільки у інших - вже років 10 тільки у них.
holstenberg | member **
Re: шукаю дитячого стоматолога і ортодонта
[Re: KpoT] 26 марта 2024 в 16:01
https://mamadentist.com

Територіально Чайка (трохи за Києвом, але це не проблема, якщо більше ніхто не береться). Лікують будь-яких дітей, яких відмовляються лікувати інші стоматологи. Стосовно аутистів - не знаю, можете уточнити.
З досвіду скажу так: за одиницю часу лікують максимально багато, інколи і 3-5 зубів за годину. Без анестезії (наркозу). Сам неодноразово бачив відомих людей, які лікували своїх дітей там (висновок кожен робить сам, для мене це був не вирішальний фактор, просто +1 до того, що клініка не "шарашкіна" контора) Єдиний мінус - це дуже дорого, десь в 2-3 рази дорожче, ніж в середньому по Києву. І ще мінус - це велика черга і знайти вільне місце з сьогодні на завтра теж нереально. Але це було до повномаштабного вторгнення. Як зараз - не можу сказати.
nakamichi | важничающий писатель *
Re: шукаю дитячого стоматолога і ортодонта
[Re: KpoT] 27 марта 2024 в 11:33
Приєднаюсь до теми.
Може є провіренні стоматологи в районі Севастопольскої площі?
Як для дорослого так і для дитини.
Дякую.
axon | Михалыч **
Re: шукаю дитячого стоматолога і ортодонта
[Re: holstenberg] 29 марта 2024 в 10:19
holstenberg 26.03.2024 16:01 пишет:


З досвіду скажу так: за одиницю часу лікують максимально багато, інколи і 3-5 зубів за годину. Без анестезії (наркозу).




це як
3-5 зубів за годину а чого не 10 відразу?

інколи лікар за 50 хвилин один зуб повністю зробити не встигає.
якщо що кажу про себе та двох дітей, лікуємойсь у одного лікаря, я особисто останні 25 років.
holstenberg | member **
Re: шукаю дитячого стоматолога і ортодонта
[Re: axon] 29 марта 2024 в 18:09
axon 29.03.2024 10:19 пишет:

holstenberg 26.03.2024 16:01 пишет:


З досвіду скажу так: за одиницю часу лікують максимально багато, інколи і 3-5 зубів за годину. Без анестезії (наркозу).




це як
3-5 зубів за годину а чого не 10 відразу?

інколи лікар за 50 хвилин один зуб повністю зробити не встигає.
якщо що кажу про себе та двох дітей, лікуємойсь у одного лікаря, я особисто останні 25 років.



Можна і 10, якщо у вас все так погано і готові стільки грошей одразу заплатити.
Розкажу в чому різниця між мамадентіс і іншими клініками і ви зрозумієте. В мамадентіс на одну дитину 4-5 людей (1 лікар і 3-4 асистенти) і лікар власне займається лікуванням (дивиться зуби і свердлить дірки), а все інше (відволікають дитину, замішують розчин, тримають відкритим рот дитині і багато чого іншого) роблять асистенти. тому власне і встигають лікувати так багато зубів за одиницю часу. ну і ще: враховуючи, що клініка знаходиться за містом, то по 1-му зубу лікувати і кожен раз їздити мало кому зручну. + ціни у них не маленькі і чим більше вилікують за 1 раз, тим більше зароблять.
Ми лікували там допоки дитина не виросла і не змогла нормально поводитися у звичайного лікаря в звичайній клініці, де лікують за 1 раз 1 зуб, по причинам, які я перерахував вище.

Ось як лікували в звичайних (звичайній приватні клініки, які також лікують і дітей) клініках: бували візити, де лікар і асистент годину вмовляють дитину і ... нічого у них не виходило і ми розчаровані їхали додому. ті, хто хотів на нас заробити за будь-якої ціни направляли на алергопроби для лікування під наркозом.

Ми пройшли дуже багато клінік і полікувати зуби без наркозу вдалося лише в мамадентіс.

Я і сам не вірив, що за один раз стільки можна полікувати. І так само не вірять всі інші, хто не відвідував цю клініку.

Тут питання не в тому, що десь лікарі погані, а тут кращі, просто ці орієнтовані на максимально швидко зробити багато за одиницю часу, якщо це можливо (немає вступних промов на 10-15 хвилин, як тебе звати і якого кольору оцей котик і т.д.). Вас ніхто не змушує лікувати всі, можна по 1-му за 1 раз, якщо хочете. Звичайно, що все залежить від стану зубів, і не всі зуби лікуються однаково швидко, але ці лікарі дійсно лікують в декілька разів швидше, бо мають все необхідне для цього. Навряд чи звичайна дитяча клініка буде мати більше 1-го асистента на лікаря.

Я не хочу з вами сперечатися, хочете вірте, хочете - ні. Повторюсь, це не реклама.
Я радий, що свого часу нам підказали цю клініку, бо якби не вона, то тільки через наркоз, вже й готуватися до цього (здавали болючі алергопроби і аналізи).
Cirax | Достоевский *
Re: шукаю дитячого стоматолога і ортодонта
[Re: holstenberg] 29 марта 2024 в 19:52
За такой прайс, как у них на сайте, можно один зуб делать часа 4.
При этом заработать на всех 4х работников.

Лечение 3х корневого зуба - 25-30тысяч гривен.
Дороже импланта с коронкой.
Жэка | Достоевский ***
Re: шукаю дитячого стоматолога і ортодонта
[Re: KpoT] 19 мая 2024 в 16:20
Спробуй 0506917694, Наталія Ярославівна. Де вона зараз практикує не знаю, але в мене двом дітям свого часу прикус виправила. Питань до неї не було. І ще 0681216260, Генадій Максимович- хірург, зав відділення дитячої стоматології на Підвисоцького. Свого часу робив пересадку зубу моїй дитині. Вдало.
kaktys | V.I.P **
Re: шукаю дитячого стоматолога і ортодонта
[Re: Жэка] 20 мая 2024 в 07:19
Виталик. Был на форуме. Теремки. Где то тут была ветка о нем.
Дентлайн подол. Тарас.
Леонент Петровское. Зоряна
Правда все 3-е хозяева клиник, Зоряна на сегодня ещё практикует)
Если кто думает что под домом сидит хороший врач, в жизни наоборот)

К Лору, например, детей возим в Вышгород)
US7IGN | Хамло **
Re: шукаю дитячого стоматолога і ортодонта
[Re: kaktys] 20 мая 2024 в 18:36
двом зробили гарно у цього пана https://www.drpovaga.com/
по цінам не скажу як у нього зараз, але декілька років тому було цілком прийнятно.
Autoua.netФорумДіти

шукаю дитячого стоматолога і ортодонта

Додаткова інформація
Модератор:

 LordAmid, doctor_b, moderator 

0 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1165