Читав багато, але може хто знає на практиці. Хочу змотатися на авто в Київ. Реєстрація Німецька, на мене. Страховка місцева huk24 Що по строках, оплатах....
Залог це вартість розмитнення, тобто біля 200 тисяч гривень? Гаряча лінія каже треба стати на консульский облік і платити нічого не треба. Або при перетині кордону оплатити розмитнення, яке потім не повертається
На постійний консульський облік приймаються громадяни України, які відповідно до чинного законодавства України є такими, що постійно проживають за кордоном (паспорт громадянина України для виїзду за кордон містить проставлену компетентними органами України відмітку «Постійне проживання»).
Громадяни України, які планують тимчасово перебувати на законних підставах за кордоном більш ніж три місяці, приймаються на тимчасовий консульський облік у відповідній закордонній дипломатичній установі на термін, зазначений у виданому компетентними органами іноземної держави дозволі, що дає право на проживання в цій іноземній державі.
Если вы здесь давно и надолго, вам нужен постоянный. Если по 24 параграфу - тимчасовий.
ТС подходит под временный, но я что то забыл пускают ли в Украину на не таможенных авто тех, тех кто на временном. Рекомендую позвонить на таможню и спросить. Почему то мне кажется, что с учетом того сколько украинцев сейчас за кордоном родины, то консульство может морозиться и не ставить даже временный конс. учет.
Давним-давно (2018 рік) з печаткою ТКО та автомобілем з німецькою реєстрацією пускали - на митниці треба було заповнити документ-зобов'язання щодо вивозу машини з території України найпізніше протягом 60 днів.
В 2021-му перевірити не вдалося, позаяк ТКО закінчився.
ПКО мабуть не буде на порядку денному - для нього потрібно виписатися з України, а для цього потрібна довідка з військомату :-)
В ответ на: Громадяни-резиденти, які перебувають на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України за кордоном, мають право тимчасово ввозити на митну територію України під письмове зобов’язання про зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, один транспортний засіб особистого користування, що класифікується за товарною позицією 8703 (крім товарної підпозиції 8703 10) згідно з УКТ ЗЕД, та причіп до нього, що класифікується за товарною підпозицією 8716 10 згідно з УКТ ЗЕД (за умови ввезення разом із транспортним засобом), на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року (який може бути як безперервним, так і з перервами), без сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів. Зазначені транспортні засоби можуть бути тимчасово ввезені на митну територію України за умови подання митному органу документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни.