autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Вібрація на певній швидкості

Саша Н. | Запорожцевод ***
Вібрація на певній швидкості
23 апреля 2024 в 15:56
Шановна спільното,
маю питання з яким не годен розібратися. Дано: є автомобіль, який тихо і добре їде, але на певній швидкості руху (згідно спостережень, десь в діапазоні 55-75 км/год і потім близько 120-130, далі не шукав) є відчутна вібрація - причому не на кермі, а відчутна в спинці сидіння, самому сидінні.

Якщо я правильно розумію, не відбалансовані колеса могли би мати вібрацію по всьому діапазону швидкостей, але в різній мірі?

Зв'язку з іншими ходовими характеристиками крім швидкості помічено не було (якщо виключити різке прискорення, коли вібрація двигуна відчутна при наборі обертів).

Куди дивитися? Дякую завчасно :-)
juiT | подсевший на форум *
Re: Вібрація на певній швидкості
[Re: Саша Н.] 23 апреля 2024 в 16:11
Диск кривий, або вдарений.
Резина крива.
sparrow 406 | важничающий писатель *
Re: Вібрація на певній швидкості
[Re: Саша Н.] 23 апреля 2024 в 16:44
Треба писати про яку машину йдеться, бо конструктивно не всі однакові. По опису проблеми схоже на кінець ресурсу підвісного підшипника кардану, якщо машина не з переднім приводом.
Саша Н. | Запорожцевод ***
Re: Вібрація на певній швидкості
[Re: Саша Н.] 23 апреля 2024 в 18:13
Йдеться про БМВ, задній привід. Я схиляюся до думки колеги стосовно кардана, позаяк явище спостерігалося як з літньою, так і з зимовою резиною, а вони на різних дисках. Дякую, будемо колупатися :-)
spoiler | member ***
Re: Вібрація на певній швидкості
[Re: Саша Н.] 23 апреля 2024 в 19:37
на ХС90 схожий ефект криво встановлені подушки двигуна давали
Саша Н. | Запорожцевод ***
Re: Вібрація на певній швидкості
[Re: Саша Н.] 24 апреля 2024 в 14:33
RE: XC90 -- підняв щелепу з-під столу, дякую... теж варіант.
zverevsl | энтузиаст *
Re: Вібрація на певній швидкості
[Re: Саша Н.] 24 апреля 2024 в 15:05
у мене внутрішній шрус давав таке явище. Приблизно на швидкості близько 60 км/год. Але машина була із переднім приводом. Не знаю, можливо це доречно і на задньому.
Саша Н. | Запорожцевод ***
Re: Вібрація на певній швидкості
[Re: zverevsl] 24 апреля 2024 в 15:07
Дякую, ще один варіант вже є, чим озадачити механіка (лишилося це все зрозумілою йому мовою перекласти )
vladd | V.I.P **
Re: Вібрація на певній швидкості
[Re: Саша Н.] 24 апреля 2024 в 16:21
На T5 з пробігом десь 280.000 при русі 40 км/год. була вібрація. Здається лівого "ШРУСа".
Замінили з обох боків обидві "палки до колес в зборі" за якісь космічні на той час гроші.
Новий оригінал.
markush | конь в пальто ***
Re: Вібрація на певній швидкості
[Re: Саша Н.] 24 апреля 2024 в 18:32
Проміжна опора кардану - 1й кандидат
HDC1 | Супер писатель! **
Re: Вібрація на певній швидкості
[Re: Саша Н.] 24 апреля 2024 в 19:10
Саша Н. 23.04.2024 15:56 пишет:

Шановна спільното,
маю питання з яким не годен розібратися. Дано: є автомобіль, який тихо і добре їде, але на певній швидкості руху (згідно спостережень, десь в діапазоні 55-75 км/год і потім близько 120-130, далі не шукав) є відчутна вібрація - причому не на кермі, а відчутна в спинці сидіння, самому сидінні.

Якщо я правильно розумію, не відбалансовані колеса могли би мати вібрацію по всьому діапазону швидкостей, але в різній мірі?

Зв'язку з іншими ходовими характеристиками крім швидкості помічено не було (якщо виключити різке прискорення, коли вібрація двигуна відчутна при наборі обертів).

Куди дивитися? Дякую завчасно :-)



Я би в першу чергу уважно оглянув колеса, резину, її стан, може десь шишка чи щось таке, також поміняв би місцями колеса і спостерігати чи щось зміниться, а уже після того копати в глибшу сторону - всякі там шруси, ступічні підшипники і т.д.
Колись довелось позичити в родича його авто (обємний груз перевезти), був в шоці від вібрації і того як руль тягнуло в сторону, виявилось що на одному колесі була шишка.
Згідно досвіду по вібраціях - він був на передньоприводному Ford Connect, одного разу вануватцем був внутрішній шурус, другий раз ступічний підшипник. Причетність цих елементів до вібрації можна виключити перевіряючи як авто поводить себе при вібраціях в залежності від того куди повертати руля. Якщо вібрація одинакова незалежно від того на швидкості руль трохи вліво чи трохи вправо то це не шуруси.
Саша Н. | Запорожцевод ***
Re: Вібрація на певній швидкості
[Re: Саша Н.] 24 апреля 2024 в 19:39
Вельми вдячний за поради - подосліджую, як знайдемо, напишу, що ж це було...
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Вібрація на певній швидкості

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 67 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 767