autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумМото

як купують мотоцикли в Україні?

DimonDSV | Достоевский **
як купують мотоцикли в Україні?
24 апреля 2024 в 09:28
задумуюсь над покупкою мотоцикла (поки вчусь)
так ок - як би так купити, щоб не пошкодувати? магазин/базар/площадки/вкрасти/спеціалісти...
як зрозуміти що моя живий? можливо є спеціалісти, які підбирають "під ключ"?
так як то буде перший, то планую не новий малокубатурний для міста. єдиний нюанс - я хлопчик важкий (100 +/-), тому щось дрібне не варіант.
підкажіть варіанти на які варто звернути увагу в бюджеті 3-5 тисяч.
octob | Достоевский **
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: DimonDSV] 24 апреля 2024 в 09:30
поїхати на умовний rsmoto, посидіти, обрати і там же купити
Професор | СуперСтар ***
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: DimonDSV] 24 апреля 2024 в 18:55
DimonDSV 24.04.2024 09:28 пишет:

поки вчусь



на чому?

DimonDSV 24.04.2024 09:28 пишет:

як зрозуміти що моя живий?



Це важке питання. Невідомо, як там буде на іншому світі.

DimonDSV 24.04.2024 09:28 пишет:


так як то буде перший, то планую не новий малокубатурний для міста. єдиний нюанс - я хлопчик важкий (100 +/-), тому щось дрібне не варіант.
підкажіть варіанти на які варто звернути увагу в бюджеті 3-5 тисяч.




Йобрик. Ідеальний як перший мот. Безпечно, не втрачаєш нічого при подальшому продажу. Пульсар, як у мене - також варіант, якщо треба малокубатурний мотик.
Купувати - дуже просто порівняно з авто, там все можна побачити, пощупати, послухати.
US7IGN | Хамло **
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: DimonDSV] 25 апреля 2024 в 00:06
мій досвід http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=7042350&an=0&page=0#Post7042350
plebis | старый писатель **
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: DimonDSV] 26 апреля 2024 в 13:42
Спеціалісти, які підбирають під ключ є - свій минулий мот здав чуваку з MotoChoice, достатньо ретельно мені мозок їбав то ж думаю норм підбирає.
Завезти на СТО попросити перевірити теж ніхто не відміняв. З мотами все трошки простіше в цьому плані ніж з авто. Ще є контори, які возять б\в з доброю репутацією.

Обрати що ти хочеш, думаю, доведеться все ж таки самому, розраховуючи на те що вірогідно помилишся\зміняться пріоритети. То ж не варто перший купувати за всі гроші чи щось занадто специфічне.
Розумію так, що тобі не глово розвозити, то ж обери те, що подобається, для цього ж купуєш. Ніхто не заважає купити собі круізьора, зрозуміти, що тобі треба спорт і через сезон поміняти. Знову ж, з мотами трошки простіше по грошах - продаси через рік за +-ті ж гроші шо й купиш. Вірогідність того, що треба буде міняти через сезон-два близька до 100%, то ж не бійся помилитися. Я б брав щось без карба і з абс.

Єдине, що б я особисто категорично не рекомендував - це прислухатися до порад купити юбріка Є люди, які на такій техніці навіть роками їздять звичайно, але шо з власного досвіду, шо з досвіду абсолютно всіх оточуючих - його вистачає десь на тиждень-два, далі хочеться міняти. Тобто взяти щось нерізке, неважке і френдлі в керуванні - прекрасна ідея, але 125 це несерйозно і набридне як тільки проїдеш пару сотень км. Те що ти 100 кіло, доречі, не дуже важливо.
Змінено plebis (13:44 26/04/2024)
hollywood | Достоевский **
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: plebis] 26 апреля 2024 в 14:35
У йобріка лише 1 перевага - його невбиєнність, решта там це дуже жорсткий компроміс. Мотоцикл дуже сумний, особливо за містом.

Нє, я ще розумію веселий хард ендуро 125 - там це має сенс, бо треба мінімальна вага.

Для дорожнього мотоцикла, щоб легко обігнати фуру яка їде 90км/год це 500см3 і вище.

Як для першого мот кубатара не повинна лякати, головне вага мотоцикла і легкість керування.

Покласти в поворот стріт, спорт, чоппер або турендуро дуже різні речі. А це перше, що потрібно навчитися робити як сядеш на мотоцикл.
DimonDSV | Достоевский **
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: hollywood] 28 апреля 2024 в 20:53
сьогодні зайшов в два магазини. в одному побачив honda CMX500. дуже сподобався візуально.
з консультантом подивилися інші, але я попросив показати що то є. дізнавшись ціну, вирішив посидіти. дуже сподобалось на ньому сидіти.
тепер думаю над придбанням. може хто знає що може в ньому мене засмутити? ну крім ціни))
US7IGN | Хамло **
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: DimonDSV] 28 апреля 2024 в 20:55
мотоцикл це те на чому потрібно проїхати, а не візуально.
Професор | СуперСтар ***
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: hollywood] 28 апреля 2024 в 23:19
Прикріплені файли (0 завантажити)
hollywood 26.04.2024 14:35 пишет:

У йобріка лише 1 перевага - його невбиєнність, решта там це дуже жорсткий компроміс. Мотоцикл дуже сумний, особливо за містом.




Для мене "за містом" - саме те для йобріка, де немає дороги.

Для мене "за містом" - саме те для йобріка, де немає дороги.
DimonDSV | Достоевский **
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: US7IGN] 28 апреля 2024 в 23:50
US7IGN 28.04.2024 20:55 пишет:

мотоцикл це те на чому потрібно проїхати, а не візуально.




особисто для мене, візуальна складова є не другорядною.
Професор | СуперСтар ***
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: DimonDSV] 28 апреля 2024 в 23:56
DimonDSV 28.04.2024 20:53 пишет:

сьогодні зайшов в два магазини. в одному побачив honda CMX500. дуже сподобався візуально.
може хто знає що може в ньому мене засмутити? ну крім ціни))




Це що? чоппер? Хіба ж то мот? )) На ньому ж з асфальту з'їхати не можна! Для цього вже авто краще.
Професор | СуперСтар ***
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: DimonDSV] 29 апреля 2024 в 00:00
DimonDSV 28.04.2024 23:50 пишет:

US7IGN 28.04.2024 20:55 пишет:

мотоцикл це те на чому потрібно проїхати, а не візуально.




особисто для мене, візуальна складова є не другорядною.




Тестдрайв треба зробити. Інакше не зрозумієш, що треба. Мотоцикли дуже відрізняються, це не авто.
DimonDSV | Достоевский **
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: Професор] 29 апреля 2024 в 00:02
Професор 28.04.2024 23:56 пишет:

DimonDSV 28.04.2024 20:53 пишет:

сьогодні зайшов в два магазини. в одному побачив honda CMX500. дуже сподобався візуально.
може хто знає що може в ньому мене засмутити? ну крім ціни))




Це що? чоппер? Хіба ж то мот? )) На ньому ж з асфальту з'їхати не можна! Для цього вже авто краще.




Хіба? хто як його не обзиває. для мене то стріт. хто його нейкедом обзиває. є варіанти з бобером.
і саме для міста/асфальту він мені потрібен.

PS. ендуро то окрема тема. є плани освоєння цієї техніки. але то для дуже специфічних задач.
hollywood | Достоевский **
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: DimonDSV] 29 апреля 2024 в 14:19
DimonDSV 29.04.2024 00:02 пишет:

Професор 28.04.2024 23:56 пишет:

DimonDSV 28.04.2024 20:53 пишет:

сьогодні зайшов в два магазини. в одному побачив honda CMX500. дуже сподобався візуально.
може хто знає що може в ньому мене засмутити? ну крім ціни))




Це що? чоппер? Хіба ж то мот? )) На ньому ж з асфальту з'їхати не можна! Для цього вже авто краще.




Хіба? хто як його не обзиває. для мене то стріт. хто його нейкедом обзиває. є варіанти з бобером.
і саме для міста/асфальту він мені потрібен.

PS. ендуро то окрема тема. є плани освоєння цієї техніки. але то для дуже специфічних задач.




Жорстка підвіска, задньої амортизації майже нема. Якщо спина в тебе здорова, можеш брати. Мот достойний.
Мені цей огляд сподабався:

http://youtu.be/zjv1oytm-g8
DimonDSV | Достоевский **
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: hollywood] 29 апреля 2024 в 16:13
дякую за наводку.
SLON | *
Re: як купують мотоцикли в Україні?
[Re: hollywood] 14 июля 2024 в 10:24
hollywood 29.04.2024 14:19 пишет:


Жорстка підвіска, задньої амортизації майже нема. Якщо спина в тебе здорова, можеш брати.




Катал на мт09, некомфортно изза жесткости, в 41 год спины здоровой нет

Я бы смотрел шото турэндурное изза подвески, с чоперообразной посадкой банально больно ездить.
Autoua.netФорумМото

як купують мотоцикли в Україні?

Додаткова інформація
Модератор:

 Bivaliy, KEV, moderator 

0 користувачів і 7 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1747