autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЕлектрика

Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1

Little | Супер писатель! **
Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
24 апреля 2024 в 14:49
Машина в'їхала в яму, спокійно приїхала ще близько 1,5км, поставили на парковку, а зранку заводиться і відразу глохне.
Прочитав Ланунчем - була помилка B2799 - немаэ звязку з блоком Імобілайзеру, розібрав, перевірив контакти блока, пошевелив - не спрацювало (

Хто підкаже хорошо електрика на Троєщині з виїздом!
pandry2007 | СуперСтар **
Re: Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
[Re: Little] 26 апреля 2024 в 13:19
063-499-55-13 Александр.
vladd | V.I.P **
Re: Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
[Re: Little] 27 апреля 2024 в 15:03
"Шогун" з "роботами" (агрегатами) навчилися боротися досить давно.
Там проблема зазвичай з приводом який на трансмісії розбивається.
Якщо потрібно буде, скажи куди надіслати контакти.
Little | Супер писатель! **
Re: Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
[Re: Little] 30 апреля 2024 в 19:14
кароче першу проблему вирішив сам - ьо ніхто так і не взявся.
Але біда не приходить одна - через день перестала заводитись совсім (( і вже інша помилка P0571 - Выключатель педали тормоза A (система поддержания скорости) - неисправность электрической цепи ,,,я вже його змінив (( коробка зовісм перестала подавати знаки, не адаптується.... (((

ПОставив на зарядку аккмулятор на всяк випадок але проблема чую не в нньому і ніхто не хоче братися (
harald67 | подсевший на форум **
Re: Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
[Re: Little] 1 мая 2024 в 13:17
Little 30.04.2024 19:14 пишет:

кароче першу проблему вирішив сам - ьо ніхто так і не взявся.
Але біда не приходить одна - через день перестала заводитись совсім (( і вже інша помилка P0571 - Выключатель педали тормоза A (система поддержания скорости) - неисправность электрической цепи ,,,я вже його змінив (( коробка зовісм перестала подавати знаки, не адаптується.... (((

ПОставив на зарядку аккмулятор на всяк випадок але проблема чую не в нньому і ніхто не хоче братися (




Якщо намагався адаптувати коробку як в ютубі у ролику, де скріпкою замикають контакти, то так у більшості цих авто не адаптується. Більше того, з офіціалів нормально вміють адаптувати цього робота лише на тойоті. Мені гаражний майстер викликав свого знайомого з тойти і той приїхав з ноутбуком і адаптував цього робота на сітроєн С1, якого на Ніко- сітроєн після заміни зчеплення толком не змогли адаптувати і казали що так і має працювати - з шаленими вібраціями.
Little | Супер писатель! **
Re: Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
[Re: harald67] 3 мая 2024 в 09:21
та спробував і скрепкою і компом, раніше все ок було...відігнав на СТО - кажуть 1 раз завелась потім знову не заводиться, щосб мені здається проблема в електриці
Little | Супер писатель! **
Re: Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
[Re: Little] 7 мая 2024 в 16:28
Друзі, виручайте!

Відвіз на СТО МАС (що на Оболоні), вони не знають, віднєкуються, мол забірайте машину назад (((
Мені евакуатор обходиться дорожче (( Може хто дасть електрика, або посовітує, що робити, може хто може там підїхати та подивитись? Реально ситуація патова - вожу машину по СТО і трачу час і кошти (

Може є толковий хто може підїхати?
harald67 | подсевший на форум **
Re: Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
[Re: Little] 7 мая 2024 в 16:36
Little 07.05.2024 16:28 пишет:

Друзі, виручайте!

Відвіз на СТО МАС (що на Оболоні), вони не знають, віднєкуються, мол забірайте машину назад (((
Мені евакуатор обходиться дорожче (( Може хто дасть електрика, або посовітує, що робити, може хто може там підїхати та подивитись? Реально ситуація патова - вожу машину по СТО і трачу час і кошти (

Може є толковий хто може підїхати?




За моїм досвідом із сітроєн С1 єдиний офіційний сервіс, який реально розумється на цій автівці це Тойота. Та і електроніка, РКПП та Двигун там саме тойотівські, які на ранніх ярісах стояли. Отже шукай спеців саме по дрібним тойотам чи до тойтівських офів їдь.
Little | Супер писатель! **
Re: Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
[Re: harald67] 7 мая 2024 в 16:38
так, я вже зрозумів що треба спец по тойота Айго, але я вже реально зумачався возити її по СТО (, в мене вже кругленька сумма на евакуатори ((( Тому і хочу знайти людину, яка приїде або підкаже що з нею.

просто їхала, заглушили і все! На крайньому СТО сказали, що вона в них 2 раза завелась ще була, але потім всьо (
Little | Супер писатель! **
Re: Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
[Re: Little] 7 мая 2024 в 17:05
пс офіціали Тойота послали в дупу - нема документації
Змінено Little (18:13 07/05/2024)
lopa | опытный писатель *
Re: Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
[Re: Little] 8 мая 2024 в 07:17
зателефонуйте на Строкача до Саші, СТО Пежо-Сітро, може допоможе чи контакти дасть до кого звернутися. У гілці Пежо тел повинен бути або гугл, контора відома
harald67 | подсевший на форум **
Re: Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
[Re: lopa] 8 мая 2024 в 07:31
lopa 08.05.2024 07:17 пишет:

зателефонуйте на Строкача до Саші, СТО Пежо-Сітро, може допоможе чи контакти дасть до кого звернутися. У гілці Пежо тел повинен бути або гугл, контора відома




Дай бог щоб допомогли, але за моїм досвідом ні на пежо ні на сітроєні цю автівку ремонтувати не вміють. Бо це тойота. На аіс сітроєн мені сальник напівосі тричі за тиждень встановлювали, бо тік після їхніх криворукожопів, а на ніко сітроєн примудрилися неправильно встановити сальник кпп - також потік. Ще й на ніко не спромоглися адптувати зчеплення після заміни і мало цього - брехали що так і треба щоб із шаленими вібраціями працювало авто. А тойота айго в Україну офіційно не завозилася, отже там кажуть що немає доступу до бази данних. Таке собі замкнене коло. Коли треба було продіагностувати ркпп то на нікосітроєні запрошували якогось стороннього фахівця. У підсумку користуюся послугами гаражного фахівця, у якого є друг з оф сто тойота, і він його запрошує для налаштування ркпп.
Змінено harald67 (08:43 08/05/2024)
Gavik | Достоевский *
Re: Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1
[Re: lopa] 8 мая 2024 в 07:37
В ответ на:

зателефонуйте на Строкача до Саші, СТО Пежо-Сітро




073 407 15 06

Вже не Строкача , а вулиця Сім'ї Стешенків
Autoua.netФорумЕлектрика

Заводиться і глохне - Peugeot 107/Toyota Aygo/Citroen C1

Додаткова інформація
Модератор:

 UFO, moderator 

0 користувачів і 13 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1451