autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
HelloFromHell | важничающий писатель *
Перетягнути диван, варто?
25 апреля 2024 в 23:04
Питання номер 1 - чи варта шкурка вичинки?
Питання номер 2 - хто робив і може порадити майстра/контору?
Ніяких супер вимог, потріскався старий шкірзам (падлюка сипеться і розноситься по всій квартирі ), потрібно просто замінити на якусь іншу оббивку (не шкірзам і не шкіра)
Сапожник | Супер писатель! ****
Re: Перетягнути диван, варто?
[Re: HelloFromHell] 26 апреля 2024 в 00:09
HelloFromHell 25.04.2024 23:04 пишет:

Питання номер 1 - чи варта шкурка вичинки?
Питання номер 2 - хто робив і може порадити майстра/контору?
Ніяких супер вимог, потріскався старий шкірзам (падлюка сипеться і розноситься по всій квартирі ), потрібно просто замінити на якусь іншу оббивку (не шкірзам і не шкіра)


теж був шкірзам, теж почав сипатися. Пішов в 4room де купляв, дали телефон виробника (їх більшість, здається, десь в боярці). У цього ж продавця по семплам вибрав тканину. Приїхали, забрали, повернули. Коштувало дорого, мабуть з пів-вартості дивана. Якщо не враховувати, що тканину вибрали якусь фігову, Хоча й не дешеву, то рахую що шкурка стоїла вичинки. ,
ПС. Тканину вибирали щоб кіт не дряпав і міцна була, бо дивин на кухні, але до неї липне все і виглядає, як потерта вже.

було

стало
harald67 | подсевший на форум **
Re: Перетягнути диван, варто?
[Re: HelloFromHell] 26 апреля 2024 в 06:41
HelloFromHell 25.04.2024 23:04 пишет:

Питання номер 1 - чи варта шкурка вичинки?
Питання номер 2 - хто робив і може порадити майстра/контору?
Ніяких супер вимог, потріскався старий шкірзам (падлюка сипеться і розноситься по всій квартирі ), потрібно просто замінити на якусь іншу оббивку (не шкірзам і не шкіра)




Я робив таке - два дивани і три крісла, а також 4 стільця на кухні. Вже під час війни. Міняв хлопець без вивезення. Приїхав, розшив меблі,забрав із собою стару обивку для використання у якості лекал. Щось там ще міряв. Через десь 4-5 днів приїхав і вдома все назад поставив нове. Ще й продавлений поролон замінив. Зразки тканин привозив із собою і консультував як підібрати. По вартості - крісло велике розкладне десь 3,5 було, дивани звісно дорожче. Шкірзам у нього теж є - табурети на кухні також перетягував. В цілому я дуже задоволений. Якщо треба то контакт залишився (якщо його не мобілізували).
sigma | СуперСтар ***
Re: Перетягнути диван, варто?
[Re: HelloFromHell] 26 апреля 2024 в 08:28
Примажуся допитання. Але в мене сітуация складніше - дівану 6 років. В деякіх місцях поролон продавлений вусмерть. Чи є сенс просто заміняти поролон, чи є сенс переробити діван на пружиннні блокі?
juiT | подсевший на форум *
Re: Перетягнути диван, варто?
[Re: sigma] 26 апреля 2024 в 11:56
sigma 26.04.2024 08:28 пишет:

Примажуся допитання. Але в мене сітуация складніше - дівану 6 років. В деякіх місцях поролон продавлений вусмерть. Чи є сенс просто заміняти поролон, чи є сенс переробити діван на пружиннні блокі?



Зайва вага?
Переробляти? Напевно дешевше буде новий купити.
На пружинних блоках також з часом просідає верхній наповнювач.
Ant-ua | подсевший на форум *
Re: Перетягнути диван, варто?
[Re: Сапожник] 26 апреля 2024 в 12:59
В ответ на:

Тканину вибирали щоб кіт не дряпав



Для котов нет тканей, которые они не смогут разодрать.
Дерут всё. Проверено на собственном опыте.
Тоже перетягивали диван с типа тканью антикот.
Это всё маркетинг.
Сапожник | Супер писатель! ****
Re: Перетягнути диван, варто?
[Re: Ant-ua] 26 апреля 2024 в 13:04
Ant-ua 26.04.2024 12:59 пишет:

В ответ на:

Тканину вибирали щоб кіт не дряпав



Для котов нет тканей, которые они не смогут разодрать.
Дерут всё. Проверено на собственном опыте.
Тоже перетягивали диван с типа тканью антикот.
Это всё маркетинг.


Є так, яка їм просто нецікава... Саме в моєму випадку на дивані така й є. Хоча й інші її властивості мені не подобаються, але з цією "функцією" питань не виникало.
Змінено Сапожник (13:04 26/04/2024)
juiT | подсевший на форум *
Re: Перетягнути диван, варто?
[Re: Ant-ua] 26 апреля 2024 в 15:12
Ant-ua 26.04.2024 12:59 пишет:

В ответ на:

Тканину вибирали щоб кіт не дряпав



Для котов нет тканей, которые они не смогут разодрать.
Дерут всё. Проверено на собственном опыте.
Тоже перетягивали диван с типа тканью антикот.
Это всё маркетинг.



В мене було пару разів в перший рік життя, получив, більше не дере.
За котами потрібен догляд, в принципі як і за всім.
HelloFromHell | важничающий писатель *
Re: Перетягнути диван, варто?
[Re: harald67] 26 апреля 2024 в 15:31
harald67, дайте контакт, будь ласка
Змінено HelloFromHell (15:34 26/04/2024)
Bagrov | важничающий писатель **
Re: Перетягнути диван, варто?
[Re: HelloFromHell] 26 апреля 2024 в 16:01
Вивчав ринок, ціни від половини до повної вартості дивану. Завтра поїду в якусь контору на Почайній дивить, що і як)
GreenMile | V.I.P ***
Re: Перетягнути диван, варто?
[Re: Ant-ua] 26 апреля 2024 в 23:15
Ant-ua 26.04.2024 12:59 пишет:

В ответ на:

Тканину вибирали щоб кіт не дряпав



Для котов нет тканей, которые они не смогут разодрать.
Дерут всё. Проверено на собственном опыте.
Тоже перетягивали диван с типа тканью антикот.
Это всё маркетинг.


Есть, у меня диван антикоготь и две кошки, дивану 10 лет, кошкам 7 и 9 лет, диван целый. Там какое-то очень мелкое плетение, когти просто скользят по нему и не цепляются, даже когда они устраивают бойни и стартуют с дивана с пробуксовками. Когда пытались драть когти на передних лапах об боковину дивана, то прямо видно было, как они просто соскальзывают в сторону. В итоге оставили диван в покое и дерут когтеточку и войлочный домик.
Если у тебя подрали такое покрытие, значит просто ткань была плохого качества.
Змінено GreenMile (23:18 26/04/2024)
HelloFromHell | важничающий писатель *
Re: Перетягнути диван, варто?
[Re: Bagrov] 27 апреля 2024 в 21:12
Bagrov 26.04.2024 16:01 пишет:

Вивчав ринок, ціни від половини до повної вартості дивану. Завтра поїду в якусь контору на Почайній дивить, що і як)




Цікавить відгук, тим більше я з оболоні. Можливо іще комусь буде цікаво, рано чи пізно кожен постає перед питанням реставраврувати чи викидати.
harald67 | подсевший на форум **
Re: Перетягнути диван, варто?
[Re: Сапожник] 28 апреля 2024 в 06:17
Сапожник 26.04.2024 13:04 пишет:

Ant-ua 26.04.2024 12:59 пишет:

В ответ на:

Тканину вибирали щоб кіт не дряпав



Для котов нет тканей, которые они не смогут разодрать.
Дерут всё. Проверено на собственном опыте.
Тоже перетягивали диван с типа тканью антикот.
Это всё маркетинг.


Є так, яка їм просто нецікава... Саме в моєму випадку на дивані така й є. Хоча й інші її властивості мені не подобаються, але з цією "функцією" питань не виникало.




Підтримаю цю думку. У мене в квартирі де я зараз живу взагалі не було меблів оббитих тканиною і мій кіт штучно виведеної породи нічого не дряпав крім своєї дряпки. Я ще подумав - ну яка ж класна порода кота, виведена саме як ідеальний для утримання у квартирі - навіть не зазіхає на меблі. І так сталося що довелося у квартиру перевезти з іншої локації розкладане крісло майже нове але подране іншим котом. замовив перетяжку і тканину антикіготь обирав сам - вийшло і красиво і кота не цікавило. А через півроку десь вирішив спробувати розкласти крісло щоб протестувати. Звісно на тканині всередині крісла майстер зекономив і поставив якусь майже мішковину. Кіт як тільки побачив таку тканину то відразу кинувся дряпати. Так що відмінність і ефекти від антикігтя таки є.
Змінено harald67 (07:04 28/04/2024)
Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 68 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 966