autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Циліндр замку - наскільки взаємозамінний

hugo-smk | СуперСтар **
Циліндр замку - наскільки взаємозамінний
2 мая 2024 в 22:48
Прикріплені файли (0 завантажити)
На всю машину циліндр один-в водійських дверях.
Ключ виглядає отак.
Чи можна поставити без додаткових дій циліндр з розборки, чи треба перепрошивати щось?
На фото майже не видно, але в ключі є гвинтик, але розбирати його не став, бо вже і так налажав з брелком)

На всю машину циліндр один-в водійських дверях.Ключ виглядає отак
zverevsl | энтузиаст *
Re: Циліндр замку - наскільки взаємозамінний
[Re: hugo-smk] 3 мая 2024 в 08:44
hugo-smk 02.05.2024 22:48 пишет:

Чи можна поставити без додаткових дій циліндр з розборки, чи треба перепрошивати щось?



перепрошивати нічого не потрібно, оскільки електронна частина ключа не змінюється.
новий циліндр замку з розборки просто не відкриватиметься цим ключем. це лігічно.
до будь-якого секрету має бути його жало ключа. індивідуальне.
нехай навіть замок один на всю машину.
з розборки потрібен циліндр із жалом, яке відкриватиме його. Усе.
потім завдання-інтегрувати його замість існуючого у ключ.
а найкращий і оптимальний за часом і нервами варіант - відразу їхати до майстра по ключам і вони порадять варіанти та ціну вирішення питання.
HC-man | V.I.P *
Re: Циліндр замку - наскільки взаємозамінний
[Re: hugo-smk] 3 мая 2024 в 10:16
Знакомый ключ.
А в чем проблема? Если личинка закисла и не проворачивается, то разобрать, почистить, смазать. В новую или БУ можно пины со старой переставить. Но там не так просто ее снять и особенно поставить назад без разборки всей двери.
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Циліндр замку - наскільки взаємозамінний
[Re: HC-man] 3 мая 2024 в 13:11
HC-man 03.05.2024 10:16 пишет:

Знакомый ключ.
А в чем проблема? Если личинка закисла и не проворачивается, то разобрать, почистить, смазать. В новую или БУ можно пины со старой переставить. Но там не так просто ее снять и особенно поставить назад без разборки всей двери.



Чи закисла, чи щось ще-ключ вставляється, але зовсім не хоче повертатись. І я не згадаю коли останній раз пробував його повертати, бо рік тому розбирали ручку, то може щось неправильно зібрали. А розбирати дійсно трохи муторно
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Циліндр замку - наскільки взаємозамінний
[Re: zverevsl] 3 мая 2024 в 13:14
zverevsl 03.05.2024 08:44 пишет:

hugo-smk 02.05.2024 22:48 пишет:

Чи можна поставити без додаткових дій циліндр з розборки, чи треба перепрошивати щось?



перепрошивати нічого не потрібно, оскільки електронна частина ключа не змінюється.
новий циліндр замку з розборки просто не відкриватиметься цим ключем. це лігічно.
до будь-якого секрету має бути його жало ключа. індивідуальне.
нехай навіть замок один на всю машину.
з розборки потрібен циліндр із жалом, яке відкриватиме його. Усе.
потім завдання-інтегрувати його замість існуючого у ключ.
а найкращий і оптимальний за часом і нервами варіант - відразу їхати до майстра по ключам і вони порадять варіанти та ціну вирішення питання.



Оцей момент не зрозумів, і саме в ньому і було моє питання-жало і брелок між собою мають якісь залежні елементи,без яких вони не будуть працювати один з одним без втручань майстрів?
HC-man | V.I.P *
Re: Циліндр замку - наскільки взаємозамінний
[Re: hugo-smk] 3 мая 2024 в 13:44
Та же беда была с момента покупки, закисла. Вернул к жизни старую.
Но если бы не получилось, пошел бы путем перепаковки пинов. Менять жала в полном заводском комплекте из 4 ключей не хотелось. Тем более, есть еще аварийная личинка в замке зажигания.
Если явных следов ковыряния посторонними предметами в личинке нет, то 99%, что вылечится чисткой и смазкой.
В любом случае, надо разбирать.
zverevsl | энтузиаст *
Re: Циліндр замку - наскільки взаємозамінний
[Re: hugo-smk] 3 мая 2024 в 13:47
hugo-smk 03.05.2024 13:14 пишет:

Оцей момент не зрозумів, і саме в ньому і було моє питання-жало і брелок між собою мають якісь залежні елементи,без яких вони не будуть працювати один з одним без втручань майстрів?



а ось тут починається найцікавіше.
у пластиці леза може бути захований чіп іммо.
зможете вийняти лезо ключа з пластику та вставити інше лезо без пошкодження?
я недарма написав - зверніться до ключників. вони вам скажуть чи є там чіп.
я думаю, що це саме так.
ваш ключ є аварійним. тобто якщо здохла батарейка в ключі або ще щось подібне, ви відкриваєте двері аварійним ключем і можете запустити мотор за допомогою нього.
eugene_za | Достоевский ***
Re: Циліндр замку - наскільки взаємозамінний
[Re: hugo-smk] 3 мая 2024 в 14:19
hugo-smk 03.05.2024 13:11 пишет:

Чи закисла, чи щось ще-ключ вставляється, але зовсім не хоче повертатись. І я не згадаю коли останній раз пробував його повертати, бо рік тому розбирали ручку, то може щось неправильно зібрали. А розбирати дійсно трохи муторно



В мене колись на ріо таке було з замком багажника. Теж років 5 не користувався. А коли спробував - ой. Балон ВД-40 - пшикнув - порухав ключом. Так 100500 разів, поки не став відкриватися. Потім пшикнув мастилом для замків.
HC-man | V.I.P *
Re: Циліндр замку - наскільки взаємозамінний
[Re: zverevsl] 3 мая 2024 в 14:33
Нет там ничего такого в лезвии. Чистая механика.
Чип в самом брелке.
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Циліндр замку - наскільки взаємозамінний
[Re: eugene_za] 3 мая 2024 в 14:55
eugene_za 03.05.2024 14:19 пишет:

hugo-smk 03.05.2024 13:11 пишет:

Чи закисла, чи щось ще-ключ вставляється, але зовсім не хоче повертатись. І я не згадаю коли останній раз пробував його повертати, бо рік тому розбирали ручку, то може щось неправильно зібрали. А розбирати дійсно трохи муторно



В мене колись на ріо таке було з замком багажника. Теж років 5 не користувався. А коли спробував - ой. Балон ВД-40 - пшикнув - порухав ключом. Так 100500 разів, поки не став відкриватися. Потім пшикнув мастилом для замків.



В морози я його як раз пшикав, тут ще тема була. Але не розробляв давно,на жаль.
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Циліндр замку - наскільки взаємозамінний
[Re: hugo-smk] 5 мая 2024 в 16:45
Частково дістався до самого циліндру - повністю його витягнути можна лише знявши тягу зсередини і розібравши весь пластик навколо циліндру. Частково витягнути можна проста відкрутивши болт збоку дверей. Запшикав літієвим мастилом,силіконовим, спеціальним для замків. Поки глухо все одно
hugo-smk | СуперСтар **
Re: Циліндр замку - наскільки взаємозамінний
[Re: hugo-smk] 8 мая 2024 в 15:29
Смазка спрацювала
На самому ключі фізичному той шурупчик відкрутив,але далі нічого не розбирається, так і не ясно чи там щось в середині є.
Всім дякую за поради.
Змінено hugo-smk (15:29 08/05/2024)
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Циліндр замку - наскільки взаємозамінний

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 69 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1064