autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?

Smap | Достоевский ***
Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
9 мая 2024 в 09:24
Є відеореєстратор. Зараз тримається на 3М двосторонньому біля дзеркала заднього виду . На сонці дуже нагрівається і той 3М його не тримає і реєстратор постійно звалюється.
Знаю, що є супер-пупер клеї для дзеркал - фіг потім той реєстратор відірвеш.
Є щось схоже на той клей, але не такий міцний, щоб за потреби таки можна було б відірвати того реєстратора?
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Smap] 9 мая 2024 в 09:54
Smap 09.05.2024 09:24 пишет:

Є відеореєстратор. Зараз тримається на 3М двосторонньому біля дзеркала заднього виду . На сонці дуже нагрівається і той 3М його не тримає і реєстратор постійно звалюється.
Знаю, що є супер-пупер клеї для дзеркал - фіг потім той реєстратор відірвеш.
Є щось схоже на той клей, але не такий міцний, щоб за потреби таки можна було б відірвати того реєстратора?



Подивись в лінійці НРХ ( в єпіку багато) там на будь який смак, але консультанта не знайдеш. Читай , єкспериментуй. Армований скотч в них вже півроку кут бамперу на сузукі тримає
Maksimus | V.I.P ***
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Smap] 9 мая 2024 в 10:12
звичайний китайський двосторонній скотч тримає так, що можна зламати кронштейн. просто треба дотримуватися процедури при використанні/наклеюванні. 3М зазвичай ще краще тримає.
після зняття захисної плівки потримай скотч хвилину на повітрі - активується клей, потім притискай. для кожної сторони так треба робити. поверхня суха, якщо чимось знежирив все одно сухою серветкою ще раз протри місце приклеювання.
у мене реєстратор з 12 години і до кінця дня під сонячними променями, вже 3 роки так - нема питань.
Змінено Maksimus (10:16 09/05/2024)
Djohny | V.I.P **
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Smap] 9 мая 2024 в 10:13
Smap 09.05.2024 09:24 пишет:

Є відеореєстратор. Зараз тримається на 3М двосторонньому біля дзеркала заднього виду . На сонці дуже нагрівається і той 3М його не тримає і реєстратор постійно звалюється.
Знаю, що є супер-пупер клеї для дзеркал - фіг потім той реєстратор відірвеш.
Є щось схоже на той клей, але не такий міцний, щоб за потреби таки можна було б відірвати того реєстратора?



якось саме тут шукав в цій гілці тоді нічого не підказали. Або рідкий скотч тобі в допомогу або що краще - спочатку намасти прозорим праймером а потім на двосторонній 3М. З праймером відклеюється набагато важче. Ну а якщо температури такі що оби два варіанти тримати нее будуть тоді шука високотемпературну двосторонку.
Aziz | СуперСтар **
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Smap] 9 мая 2024 в 10:42
клеїв свій на такий скотч



коли треба було зняти кріплення, зрізав струною, а залишки вже спокійно знялися пальцями
Smap | Достоевский ***
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Smap] 9 мая 2024 в 13:39
Всім подяка за корисні поради!
Sillent | важничающий писатель *
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Smap] 9 мая 2024 в 15:57
Вище показали. Звичайна прозора стрічка. Тримає так, що тільки зрізати. А скотч не тримає.
Vmike | СуперСтар **
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Sillent] 9 мая 2024 в 16:29
сначала наклеить статическую пленку. ее можно потом без следов снять. а уже на нее клеить регистратор.

для примера

https://rozetka.com.ua/ua/417819066/p417...nEaAgLKEALw_wcB
Sillent | важничающий писатель *
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Vmike] 9 мая 2024 в 21:12
Vmike 09.05.2024 16:29 пишет:

сначала наклеить статическую пленку. ее можно потом без следов снять. а уже на нее клеить регистратор.

для примера

https://rozetka.com.ua/ua/417819066/p417...nEaAgLKEALw_wcB



Никогда не понимал этого китайского бреда. Почему именитые производители такую плёнку не продают?
Vmike | СуперСтар **
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Sillent] 9 мая 2024 в 22:27
Sillent 09.05.2024 21:12 пишет:


Никогда не понимал этого китайского бреда. Почему именитые производители такую плёнку не продают?




Физика работает независимо от вашего её понимания.
Китайский "бред" от Ксяоми висит уже года 4е и я его при необходимости сниму без следов.
Maksimus | V.I.P ***
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Vmike] 10 мая 2024 в 09:43
Vmike 09.05.2024 22:27 пишет:

Sillent 09.05.2024 21:12 пишет:


Никогда не понимал этого китайского бреда. Почему именитые производители такую плёнку не продают?




Физика работает независимо от вашего её понимания.
Китайский "бред" от Ксяоми висит уже года 4е и я его при необходимости сниму без следов.


а який сенс у цьому вашому "зняти без сліду"? зазвичай реєстратор або продається з авто або знімається при заміні скла на нове.
да і знімаються залишки скотчу або клей не дуже важко і без слідів.
Aziz | СуперСтар **
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Maksimus] 10 мая 2024 в 10:33
я зі старої машини перед продажем зняв реєстратор і переклеїв потім в нову.
Якось не хотілося дарувати 70mai dash cam pro
zverevsl | энтузиаст *
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Aziz] 10 мая 2024 в 10:58
Всегда клеил датчики на лобовое скотч-гелем от 3М. Были и крепления регистраторов. При соблюдении технологии никогда проблем с отваливанием не было.
Если ТС надо могу поделиться скотчем.
igg | V.I.P **
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: Maksimus] 10 мая 2024 в 12:06
Maksimus 10.05.2024 09:43 пишет:

Vmike 09.05.2024 22:27 пишет:

Sillent 09.05.2024 21:12 пишет:


Никогда не понимал этого китайского бреда. Почему именитые производители такую плёнку не продают?




Физика работает независимо от вашего её понимания.
Китайский "бред" от Ксяоми висит уже года 4е и я его при необходимости сниму без следов.


а який сенс у цьому вашому "зняти без сліду"? зазвичай реєстратор або продається з авто або знімається при заміні скла на нове.
да і знімаються залишки скотчу або клей не дуже важко і без слідів.



в мене таке вже не вперше, коли приклеїв тримач, але невдало й треба зняти та переклеїти...в моєму DDPAI mola n3 була така плівка, але я не зрозумів ії призначення(а у відео-відгуках трапилися лише негативні коменти) й не наважився ії застосувати, а виявляється, то є корисна річ
Maksimus | V.I.P ***
Re: Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?
[Re: igg] 10 мая 2024 в 12:44
igg 10.05.2024 12:06 пишет:

приклеїв тримач, але невдало й треба зняти та переклеїти...


було і у мене (в пошуках місця установки). звичайник двосторонній скотч з зеленою захисною стрічкою. приклеюється теж норм (раз спробував просто відірвати кріплення, зламав кріплення, зрадів що скло не тріснуло).
а от плівочку не зрозумів (хоча завжди цікаво зрозуміти технологічні моменти для різних процесів)
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Потрібно приклеїти відеореєстратор. Чим?

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1141