autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
vladd | V.I.P **
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: Абрвалг] 4 сентября 2024 в 12:32
Абрвалг 04.09.2024 11:38 пишет:

а о средних людях, работающих, вот как зраднык ТС, руками.



По-перше: ТС ще зраджувати та зраджувати року так до 2027 гребти та гребти, аби випливти на поверхню розбурханого океану над «Титаніком» (у історичному розумінні). Зараз, восени 2024, про якісь надбання навіть мови не може бути.
Всі ці мільйони переїздів співгромадян на чужину - це історії про марафон. Хтось добіжить дистанцію, а хтось не подужає.

По-друге: гребти зможе не кожен, як і працювати руками. Особливо, якщо однієї руки (чи рук) зовсім немає.
До прикладу: мій земляк-колега на початку 2023 року одного ранку наступив на міну.
Мінус права нога (зараз протез). Жалко хлопа, але...реалії такі. І працювати руками він вже не зможе у тому форматі як раніше (хоч сам каже що вже взагалі не зможе працювати в принципі майстром з ремонту АКПП).

А хтось «самоваром» став чи вчора під руїнами інституту зв'язку життя закінчилося.

Відповідно весь оцей триндьож про бабло від патріотичних ждунів «нашої спільної перемоги» , коли дупа фізично десь у Лондоні, Мадриді чи іншому Берліні - ну такоЄ.
Добре сміється той, хто сміється останнім. А до завершення «кіна» ще ой як неблизько. Не впевнений, що титри наприкінці цього фільму жахів моя донька встигне побачити, не те що наше покоління, ой як не впевнений.

P.S.
«Зрадити» країну червоного чи зеленого більшовизму - для автора взагалі не розцінюється як зрада.
А насильно будувати Венесуелу чи ще якусь чергову «країну мрій без зубожіння» - тим паче історія не для кожного.
Змінено vladd (12:36 04/09/2024)
Абрвалг | IesuiT **
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: vladd] 4 сентября 2024 в 13:33
В ответ на:

До прикладу: мій земляк-колега на початку 2023 року одного ранку наступив на міну




Может.
И ракеты летят.

И что угодно может быть, никто ж надеюсь не спорит!!!

Но вот выше страничка это же просто теоретические измышления на тему "где жить хорошо или как нам преобразовать рабкрин свою жизнь, что бы меньше работать, а кусок колбасы был толще".

А именно : " А значит бизнес может заработать в 3 раза на порядок больше чем в Украине.". - И вот в этом есть сомнения. Не более того.


Естественно когда война, то сравнивать безопасность нет смысла, естественно в храброй Польше, которая чуть шо порвет московитов, если только рыпнуться, безопаснее.
Змінено Абрвалг (13:34 04/09/2024)
Alexey_M | Супер писатель! *
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: CRX] 4 сентября 2024 в 14:15
CRX 04.09.2024 10:40 пишет:

Alexey_M 04.09.2024 07:50 пишет:

А значит бизнес может заработать в 3 раза на порядок больше чем в Украине.



Всі знайомі, що спробували відкрити бізнес в Польщі, заробляють там кратно менше, ніж в Україні.




Думаешь, если киргиз или туркмен приедет в Украину, то будет косить бабло как знакомые?
Змінено Alexey_M (14:16 04/09/2024)
CRX | Супер писатель! ***
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: Alexey_M] 4 сентября 2024 в 15:16
Alexey_M 04.09.2024 14:15 пишет:

CRX 04.09.2024 10:40 пишет:

Alexey_M 04.09.2024 07:50 пишет:

А значит бизнес может заработать в 3 раза на порядок больше чем в Украине.



Всі знайомі, що спробували відкрити бізнес в Польщі, заробляють там кратно менше, ніж в Україні.




Думаешь, если киргиз или туркмен приедет в Украину, то будет косить бабло как знакомые?




Так навіщо самі спочатку написали, що українському підприємцю бізнес в Польщі може приносити більше, ніж в Україні?
Alexey_M | Супер писатель! *
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: CRX] 4 сентября 2024 в 16:40
CRX 04.09.2024 15:16 пишет:


Так навіщо самі спочатку написали, що українському підприємцю бізнес в Польщі може приносити більше, ніж в Україні?




Можна пальцем тикнути, де саме мною було написано "українському підприємцю в Польщі може приносити"?

Як видно нижче, там немає такого. Але, таке теж може бути. Для цього треба брати не вибірку з кількох знайомих, а зьдекількох тисяч інших піприємців, які зараз в Польщі. Наприклад я один з таких. Але я - теж не показник.

Alexey_M 04.09.2024 07:50 пишет:

Zheka_1 04.09.2024 02:50 пишет:

) В Украине такие же возможности как и везде, я бы сказал, что маржа в Украине выше чем в Европе




Серьезно? Покупательская способность населения везде одинаковая? Если как минимум сравнивать считающих копейки украинских пенсионеров на рынке Героев Днепра в Киеве и везущих полные сумки с Волюмена в Варшаве то это небо и земля.
Минимальная пенсия в Украине 2360 грн, минимальная пенсия в Польше 17000 грн.

В Польше ВВП на человека по паритету покупательской спосоности в 3 раза больше, чем в Украине. А значит люди на среднюю зарплату в могут купить в 3 раза больше чем в Украине. А значит бизнес может заработать в 3 раза на порядок больше чем в Украине.


vladd | V.I.P **
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: Абрвалг] 5 сентября 2024 в 12:12
Прикріплені файли (0 завантажити)
Абрвалг 04.09.2024 13:33 пишет:

естественно в храброй Польше, которая чуть шо порвет московитов, если только рыпнуться, безопаснее.



У поляків вистачило розуму триматися подалі від московитів, не пам'ятаю щоб вони активно топили за дружбу з підарашкою як це було на теренах неньки.
У нас схожий шлях ніхто не відбирав, але власні граблі обирали самостійно починаючи з виборів Чорновола Кравчука.

Я люблю Київ, місто яке «зачепило серце». Але відверто скажу: коли ходиш куточками Варшави, то розумієш що Києву до Варшави «як до Луни Місяця».
Хоч на початку 90-х хоч поляки, хоч українці, хоч литовці/латиші/естонці були плюс/мінус однаковими злидарями.

Кому-кому, але не нам точно разлагольствовать про те, які поляки розумні чи дурні. Щонайменше, вони свій шанс не проССяли, на відміну від...
І не у поляків за Януковича агітували двадцять років тому, за якого потім майже всі мої сусіди голосували.
Не потрібно надто великого розуму, аби зрозуміти причинно-наслідкові зв’язки та встановити причини, чому купа громадян вчергове порозбігалися країнами світу, включно і з автором цих рядків.
«Чогось» 5 років тому мене найсмачніша ковбаса та долари на канадійських кленах не приваблювали, щоб з штанів вистрибувати і бігти на цей край світу з трьома трусами та зубною щіткою.

У поляків вистачило розуму триматися подалі від московитів, не пам
AlexAudiCoupe | V.I.P. ***
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: Alexey_M] 6 сентября 2024 в 14:14
Alexey_M 04.09.2024 07:50 пишет:

Zheka_1 04.09.2024 02:50 пишет:

) В Украине такие же возможности как и везде, я бы сказал, что маржа в Украине выше чем в Европе




Серьезно? Покупательская способность населения везде одинаковая? Если как минимум сравнивать считающих копейки украинских пенсионеров на рынке Героев Днепра в Киеве и везущих полные сумки с Волюмена в Варшаве то это небо и земля.
Минимальная пенсия в Украине 2360 грн, минимальная пенсия в Польше 17000 грн.

В Польше ВВП на человека по паритету покупательской спосоности в 3 раза больше, чем в Украине. А значит люди на среднюю зарплату в могут купить в 3 раза больше чем в Украине. А значит бизнес может заработать в 3 раза на порядок больше чем в Украине.




Может, в Польше таксист платит налоги? И тот, кто сдает квартиру? Тетка, торгующая на базаре? Сантехник, репетитор и прочие? А у нас большой болт? А потом эти твари орут что пенсии маленькие. Так это даже не пенсии, а пособия по бедности.
Aniachka | Достоевский **
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: AlexAudiCoupe] 6 сентября 2024 в 14:34
AlexAudiCoupe 06.09.2024 14:14 пишет:



Может, в Польше таксист платит налоги? И тот, кто сдает квартиру? Тетка, торгующая на базаре? Сантехник, репетитор и прочие? А у нас большой болт? А потом эти твари орут что пенсии маленькие. Так это даже не пенсии, а пособия по бедности.


Да, но таксист в Польше видит, куда его налоги идут. И мы видим...У нас замкнутый круг. Одни не хотят платить, потому что деньги из бюджета воруются. Другие, которые воруют, хотят за деньги налогоплательщиков и сами хорошо жить, и еще чтобы на страну хватало. Это так не работает.
vladd | V.I.P **
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: AlexAudiCoupe] 6 сентября 2024 в 15:31
Прикріплені файли (0 завантажити)
AlexAudiCoupe 06.09.2024 14:14 пишет:

Может, в Польше таксист платит налоги? И тот, кто сдает квартиру? Тетка, торгующая на базаре? Сантехник, репетитор и прочие?



Податки - то святе.
Чув вислів на кшталт того, що не можна уникнути двох речей: смерті та сплати податків.
Сплачені податки - це «швидка», пожежники, поліція...
Зрештою та та ж зливова каналізація чи утримання дорожного полотна у стані хай і не ідеальному.
Послуги шиномонтажу, ремонт дисків у цьому депресивному селі містечку не надто витребувані, оскільки щоб зігнути диск треба мабуть зуміти десь на бордюр заскочити зненацька.

На світлині:
Червень поточного року. Якихось суттєвих ям не бачив, але були латки, «горбилі».
Вирізали праву смугу фрагментами метрів по 100-200, перекладували полотно, рухалися вперед поступово.
Ремонт провели у часі десь за 3-4 тижні (з обох боків дороги).
Акцентую увагу на тому, що це одна з найбідніших провінцій, де людей живе мало, власних доходів відповідно теж мало.

Податки - то святе.Чув вислів на кшталт того, що не можна уникнути двох речей: смерті та сплати податків
vladd | V.I.P **
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: vladd] 7 сентября 2024 в 03:07
Прикріплені файли (0 завантажити)
vladd 06.09.2024 15:31 пишет:

Послуги шиномонтажу, ремонт дисків у цьому депресивному селі містечку не надто витребувані, оскільки щоб зігнути диск треба мабуть зуміти десь на бордюр заскочити зненацька.



Як не крути, але буває таки що плигають.

Як не крути, але буває таки що плигають.
Vovius | V.I.P *
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: Абрвалг] 7 сентября 2024 в 03:23
Абрвалг 04.09.2024 11:38 пишет:

А уж остается, после всех расходов, и того меньше.

В Киеве ( Харькове, Днепре, Львове и т.п) если семья зарабатывает 3 тыс дол на 2х, то , при желании ,может отложить 1.5 и это не особо урезая себя...

В той же Америке ( не думаю, что Канада принципиально другая) семья имеющая 6 тыс дол на 2х, не отложит ничего и дай бог, что б не заболел никто без страховки или даже со страховкой, но с потерей работы.

Понятно, что есть у буржуев зарплаты другого порядка, типа 500 тыс дол в год ( хоть бы на семью, не на одного) но процент таких ЗП не велик и доступен может особо умным айтишникам ( особенности оплаты труда оных) или людям с высшим амер образованием.Да и то далеко не всем.
Но мы же тут не о выдающихся успехах ( которые несомненно имеют все автоуашники) , а о средних людях, работающих, вот как зраднык ТС, руками.


маючі 6к баксів насправді можна відкласти і в США і в Канаді, якщо жити в low cost of living area. звичайно що це не будуть Калі, Ванкувер, Торонто або там Сіетл. але деяким подобається жити в глуші, знаю таких особисто. ну але це звичайно що буде умовна "глуш" - там в принципі буде все що треба для життя: магазини тощо. тільки ще зброю краще мати
vladd | V.I.P **
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: vladd] 7 сентября 2024 в 03:27
Прикріплені файли (0 завантажити)
Обставин події не знаю, бачив лише що декілька днів тому хтось проорав газон і заскочив на прилеглу територію будинку престарілих для літніх канадійських мільйонерів, які потребують догляду у останні роки свого земного шляху.

Сайт закладу - за посиланням:
https://retraitefaubourg.com/en/

Обставин події не знаю, бачив лише що декілька днів тому хтось проорав газон і заскочив на прилеглу територію будинку престарілих для літніх канадійських мільйонерів, які потребують догляду у останні роки свого земного шляху.Сайт закладу - за посиланням:https://retraitefaubourg
SNPTK | важничающий писатель **
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: vladd] 8 сентября 2024 в 00:00
Як то казали у Митця: " Таки [*****] нарвавсь"
Ще й в темі про паркування інвалідів
Roksimama | Еще та! **
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: SNPTK] 8 сентября 2024 в 00:09
SNPTK 08.09.2024 00:00 пишет:

Як то казали у Митця: " Таки [*****] нарвавсь"
Ще й в темі про паркування інвалідів



От я ще сьогодні дивилася на його дві медальки з підозрою.
Ще й мене цитував. Ой, за рік все одно пригадає. Бо в нього папки.
SNPTK | важничающий писатель **
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: Roksimama] 8 сентября 2024 в 00:27
Roksimama 08.09.2024 00:09 пишет:

SNPTK 08.09.2024 00:00 пишет:

Як то казали у Митця: " Таки [*****] нарвавсь"
Ще й в темі про паркування інвалідів



От я ще сьогодні дивилася на його дві медальки з підозрою.
Ще й мене цитував. Ой, за рік все одно пригадає. Бо в нього папки.



Ну він в режимі інкогніто може збирати скріни. Або залогінитись під іншим імʼям
Roksimama | Еще та! **
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: SNPTK] 8 сентября 2024 в 00:44
SNPTK 08.09.2024 00:27 пишет:

Roksimama 08.09.2024 00:09 пишет:

SNPTK 08.09.2024 00:00 пишет:

Як то казали у Митця: " Таки [*****] нарвавсь"
Ще й в темі про паркування інвалідів



От я ще сьогодні дивилася на його дві медальки з підозрою.
Ще й мене цитував. Ой, за рік все одно пригадає. Бо в нього папки.



Ну він в режимі інкогніто може збирати скріни. Або залогінитись під іншим імʼям



Не може. Буде.
ПС. Можу запостити тему про Німеччину. Це 100% тригер )))
Змінено Roksimama (00:44 08/09/2024)
Манита71 | СуперСтар *
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: SNPTK] 8 сентября 2024 в 02:29
SNPTK 08.09.2024 00:00 пишет:

Як то казали у Митця: " Таки [*****] нарвавсь"
Ще й в темі про паркування інвалідів



Нажаль, тему можна закривати. Чому нажаль, бо це була єдина тема, яку читав останні місяці.
Werewolf | Супер писатель! *
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: Манита71] 8 сентября 2024 в 09:29
Манита71 08.09.2024 02:29 пишет:

SNPTK 08.09.2024 00:00 пишет:

Як то казали у Митця: " Таки [*****] нарвавсь"
Ще й в темі про паркування інвалідів



Нажаль, тему можна закривати. Чому нажаль, бо це була єдина тема, яку читав останні місяці.




+
vitaxa2006 | приверженец ***
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: vladd] 9 сентября 2024 в 14:46
Не треба закривати. Цікаво ще про Німеччину почитати.
valkrav | Достоевский **
Re: Канада без рожевих окулярів
[Re: vitaxa2006] 9 сентября 2024 в 22:11
vitaxa2006 09.09.2024 14:46 пишет:

Не треба закривати. Цікаво ще про Німеччину почитати.



про Німеччину другие должны писать, те кто там.
Но боюсь, что кончится все примерно также как и в этой теме
Autoua.netФорумНаші за кордоном

Канада без рожевих окулярів (92/93)

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, moderator 

0 користувачів і 22 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 43741