autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Чергове покращення: ліміти від НБУ (4/4)

BorisB | гроза таксистов *
Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ
[Re: Hammer] 30 мая 2024 в 19:53
Hammer 30.05.2024 09:31 пишет:

мож хто знає, в той огромной цітаті натрапив на вираз "незареєстрованих волонтерів". що це означає, держава вже й до волонтерів хобот сує? ну і де реєструватись, скікі коштує, і що буде якщо ні, ато не нагуглилось.




тиць
Hammer | Властелин 12ти Вольт ***
Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ
[Re: BorisB] 30 мая 2024 в 22:55
пасиба, я ріальна в інфошоці
swetlanax | старый писатель ***
Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ
[Re: AL®] 1 июня 2024 в 08:09
AL® 25.05.2024 20:12 пишет:

саме так. Я не розумію навіщо всіх під один ліміт. Якщо хтось має дохід 20кгрн, то логічно, що питання можуть виникати при переказах більше 50кгрн, тим паче, якщо не один раз і не один місяць. Але зовсім інша справа, якщо дохід, скажімо, 200кгрн, і він офіційний білий - то з якого дива обмежувати в 100кгрн??

А щодо системи і аналізу, вже ж є "фінансовий моніторинг", трохи розширити юридично і можна не в ріал-таймі аналізувати і блокувати, а постфактум.


трохи не до того було, якраз перевірка. а зараз зайшла і посміхнуло. рада, що відкрили для себе перекази по IBAN. а щодо іншого... Ви надавали своєму банку ок-5/ок-7, інші документи? яким чином банк знає, що це ваш норм дохід? навіть поодинкі кейси виклкають істерику і купу часу. помножте ваш кейс на кількість клієнтів і поділіть на 1-10 співробітників ФМ.
swetlanax | старый писатель ***
Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ
[Re: Daugava] 1 июня 2024 в 08:16
Daugava 29.05.2024 11:56 пишет:

harald67 29.05.2024 08:06 пишет:



P.S.
З подібних бубнів в які потрібно голосно грюкати найбільше дошкуляють "санкційні списки РНБОУ" за якими необхідно перевіряти кожний платіж.


останнє- просто жесть. позавчора мені телефонувала колега з Кіпру глибоко після роботи через співпадіння. буду вдячна за досвід в особисті, як з тим з тим вирішуєте проблему
AL® | аццкая сотона **
Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ
[Re: swetlanax] 3 июня 2024 в 12:32
swetlanax 01.06.2024 08:09 пишет:

AL® 25.05.2024 20:12 пишет:

саме так. Я не розумію навіщо всіх під один ліміт. Якщо хтось має дохід 20кгрн, то логічно, що питання можуть виникати при переказах більше 50кгрн, тим паче, якщо не один раз і не один місяць. Але зовсім інша справа, якщо дохід, скажімо, 200кгрн, і він офіційний білий - то з якого дива обмежувати в 100кгрн??

А щодо системи і аналізу, вже ж є "фінансовий моніторинг", трохи розширити юридично і можна не в ріал-таймі аналізувати і блокувати, а постфактум.


трохи не до того було, якраз перевірка. а зараз зайшла і посміхнуло. рада, що відкрили для себе перекази по IBAN. а щодо іншого... Ви надавали своєму банку ок-5/ок-7, інші документи? яким чином банк знає, що це ваш норм дохід? навіть поодинкі кейси виклкають істерику і купу часу. помножте ваш кейс на кількість клієнтів і поділіть на 1-10 співробітників ФМ.


думаю, ок-7 моя робота подавала, так як там зарплатний проект, компанія в білу працює. Але це ж не допоможе, так? Все одно залімітять.
zyoma | важничающий писатель ***
Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ
[Re: Hammer] 3 июня 2024 в 14:06
Hammer 30.05.2024 09:31 пишет:

ну і де реєструватись, скікі коштує, і що буде якщо ні, ато не нагуглилось.




Не раджу раєструватися. Треба буде декларувати кошти і збирати/надавати підтверджуючі документи, і офіційно все передавати на в/ч.

Якщо не реєструватися, поки не зняли банківську таємницю, нічого не буде.
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Чергове покращення: ліміти від НБУ (4/4)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 45 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 3635