autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Ремонт обігрівача заднього скла.

Colonel | опытный писатель ***
Ремонт обігрівача заднього скла.
27 мая 2024 в 09:06
Всім привіт! Маю проблему: Відломивсь контакт від заднього скла, який подавав напругу на обігрівач. В інеті пропонують декілька варіантів струмопровідного клея, але не відомо на скільки він ефективний. Можливо в когось є досвід такого ремонту. Поділіться враженнями.
DmitryPassat | Достоевский **
Re: Ремонт обігрівача заднього скла.
[Re: Colonel] 27 мая 2024 в 10:42
з другої спроби приклеїв клеем Permatex 21351, але як на мене то скло почало прогріватися довше и слабше , хоча по тестеру наче все ок. Ідеально це зняти скло и на горизонтальній поверхні робити, щоб контакт на мав можливості відпадати
Colonel | опытный писатель ***
Re: Ремонт обігрівача заднього скла.
[Re: DmitryPassat] 27 мая 2024 в 12:01
DmitryPassat 27.05.2024 10:42 пишет:

з другої спроби приклеїв клеем Permatex 21351, але як на мене то скло почало прогріватися довше и слабше , хоча по тестеру наче все ок. Ідеально це зняти скло и на горизонтальній поверхні робити, щоб контакт на мав можливості відпадати




А чому аж з другої спроби? Чим перша не спрацювала? І на скільки міцно він тримає?
NID | Достоевский **
Re: Ремонт обігрівача заднього скла.
[Re: Colonel] 27 мая 2024 в 12:57
Давно вже, років 15 тому ремонтував дві полоски обігріву якимсь таким клєєм.
Працювало нормально, трималось довго, аж до продажу авто років через 5.
Який точно був не памятаю, купував здається на перова по рекомендаціям проджавця у палатці.
Змінено NID (12:58 27/05/2024)
DmitryPassat | Достоевский **
Re: Ремонт обігрівача заднього скла.
[Re: Colonel] 28 мая 2024 в 00:05
при першій сробі контакт постійно відпадав і ніяк не хотів триматися
Olegxxl | патриарх ***
Re: Ремонт обігрівача заднього скла.
[Re: Colonel] 29 мая 2024 в 22:10
До самого контакту паяли пластину (брали від старого акума з телефона), а потім цю конструкцію вже клеїли на скло (що за клей - я не в курсі). Через добу ще зверху навколо контакту зробили наліпку з Sikaflex-11FC. 4 роки відпрацювало без скарг
Colonel | опытный писатель ***
Re: Ремонт обігрівача заднього скла.
[Re: Olegxxl] 30 мая 2024 в 12:43
Olegxxl 29.05.2024 22:10 пишет:

До самого контакту паяли пластину (брали від старого акума з телефона), а потім цю конструкцію вже клеїли на скло (що за клей - я не в курсі). Через добу ще зверху навколо контакту зробили наліпку з Sikaflex-11FC. 4 роки відпрацювало без скарг




На початок піду самим легким шляхом з використанням Permatex 21351. Препарат вже купив. Якщо результат не буде досягнутий, буду щось хімічити з мідними пластинами, з мідною фольгою. Але тихо надіюсь що Permatex спрацює.
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Ремонт обігрівача заднього скла.

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 44 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 817