autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Питання щодо продажу недвіги

Kesar | Супер писатель! ***
Питання щодо продажу недвіги
14 июня 2024 в 10:32
Є два власникі з нерівними частками в загородному домі, один з них що має більшу частку хоче його продати, інший проти:
продаж більшої частки в принципі можливий?
якщо так, покупці на таке існують?

Цікаві відповіді тих хто стикався на практиці, або хто підкований в цих питаннях.
Змінено Kesar (13:19 14/06/2024)
harald67 | подсевший на форум **
Re: Питання щодо продажу недвіги
[Re: Kesar] 14 июня 2024 в 12:07
Kesar 14.06.2024 10:32 пишет:

Є два власникі з нерівними частками в загородному домі, один з них що має більшу частку хоче його продати, інший проти:
продаж в принципі можливий?
якщо так, покупці на таке існують?

Цікаві відповіді тих хто стикався на практиці, або хто підкований в цих питаннях.




Досить давно я продавав (від імені матері) частину приватного будинку з двома власниками. Тоді обов'язковою була норма про те, що насамперед я мав запропонував купити цю частку співвласнику, а той мав письмово і завірено у нотаріуса відмовитися від цієї покупки. І після цього я вже міг продати її будь-кому. Якщо і зараз так, а співвласник проти продажу то мабуть буде складно (хоча і можливо).
Kesar | Супер писатель! ***
Re: Питання щодо продажу недвіги
[Re: harald67] 14 июня 2024 в 12:40
harald67 14.06.2024 12:07 пишет:



Досить давно я продавав (від імені матері) частину приватного будинку з двома власниками. Тоді обов'язковою була норма про те, що насамперед я мав запропонував купити цю частку співвласнику, а той мав письмово і завірено у нотаріуса відмовитися від цієї покупки. І після цього я вже міг продати її будь-кому. Якщо і зараз так, а співвласник проти продажу то мабуть буде складно (хоча і можливо).




Дякую за таку інформацію, візьму до уваги.
Насамперед не розумію в принципі продаж більшої частки можливий коли менша частка проти?
Змінено Kesar (13:18 14/06/2024)
Ревизор | СуперСтар **
Re: Питання щодо продажу недвіги
[Re: Kesar] 14 июня 2024 в 13:36
в 90-х була дуже розповсюджена схема - продається частина (хоч 5%), заселяються табір циган/армян/... на цілком законних підставах. І все. Господар інших 95% або виїзжає і хата фактично залишається новому вдаснику, або продає за копійки... йому ж.

Так що все продається і купується.
Kesar | Супер писатель! ***
Re: Питання щодо продажу недвіги
[Re: Ревизор] 14 июня 2024 в 13:38
Ревизор 14.06.2024 13:36 пишет:

в 90-х була дуже розповсюджена схема - продається частина (хоч 5%), заселяються табір циган/армян/... на цілком законних підставах. І все. Господар інших 95% або виїзжає і хата фактично залишається новому вдаснику, або продає за копійки... йому ж.

Так що все продається і купується.




Зрозумів, дякую
BorisB | гроза таксистов *
Re: Питання щодо продажу недвіги
[Re: Kesar] 14 июня 2024 в 16:46
В ответ на:

Насамперед не розумію в принципі продаж більшої частки можливий коли менша частка проти?



частки виділені в натурі?
Kesar | Супер писатель! ***
Re: Питання щодо продажу недвіги
[Re: BorisB] 14 июня 2024 в 16:53
BorisB 14.06.2024 16:46 пишет:

В ответ на:

Насамперед не розумію в принципі продаж більшої частки можливий коли менша частка проти?



частки виділені в натурі?




Так
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Питання щодо продажу недвіги

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 73 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 611