autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
УрфинДжюс | Супер писатель! ****
Star Wars: Acolyte
16 июня 2024 в 01:10
Подивився перші 3 серіі, поки що враження погані, особливо якшо порівнювати з Мандалорцем, Ашокою або Обі-Ваном.

Сюжет - поки що не дуже вже і цікавий, трохи нудно. "Нові" теми які поки що намагаються показати: джедаї не завжди праві і інколи роблять фігню. Наприклад забирають малих дітей від сімїі - чим спричиняють багато негатива. Але якось так все нудно це просувають, на сон клоне. Наприклад Arcane від Netflix в 10 разів краще таку історію розповідає.

Актори - теж ніяк не допомогають. Трініті померла швидко і Нео не врятував. Інші джетаї теж такі безпорадні, що я не дивуюсь тепер як, згідно канону, Джанго Фетт вбив 6 джедаїв. Їх блін з рогатки можно мочити. Страшно подумати що буде далі.

Битви та видовища - дивиться вище, нудно, скучно, сумно.

Глав - гад = ще не зьявився, пора б вже. Але я не здивуюсь якщо це буде Олаф Шольц.

Короче як фанат я звісно це додивлюсь, але "через нехочу"
Yura-8 | Супер писатель! **
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: УрфинДжюс] 16 июня 2024 в 14:37
Подивився півтори серії далі не зміг, нудятіна страшна
Werewolf | Супер писатель! *
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: УрфинДжюс] 16 июня 2024 в 15:22
Леслі Гедленд (сценарист, режисер і продюсер) - вирок.
УрфинДжюс | Супер писатель! ****
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: УрфинДжюс] 25 июня 2024 в 13:35
Прикріплені файли (0 завантажити)
Да уж....

Да уж.
NID | Достоевский **
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: УрфинДжюс] 25 июня 2024 в 16:39
УрфинДжюс 25.06.2024 13:35 пишет:

Да уж....





Нажаль, неможливо не погодитись.
Парад | СуперСтар **
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: NID] 25 июня 2024 в 21:31
А я после мандалорца не смог ашоку смотреть - нудно.
Gavik | Достоевский *
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: УрфинДжюс] 26 июня 2024 в 07:25
моє імхо , всіх достала вся ця мрачність сюжету , який стопудово буде ще мрачніший . Це як в Бракованній партії , прикольний та бодрий початок , потім все мрачніше та мрачніше
fanatHD | Супер писатель! *
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: УрфинДжюс] 29 июня 2024 в 10:45
УрфинДжюс 16.06.2024 01:10 пишет:

Подивився перші 3 серіі, поки що враження погані, особливо якшо порівнювати з Мандалорцем, Ашокою або Обі-Ваном.

Сюжет - поки що не дуже вже і цікавий, трохи нудно. "Нові" теми які поки що намагаються показати: джедаї не завжди праві і інколи роблять фігню. Наприклад забирають малих дітей від сімїі - чим спричиняють багато негатива. Але якось так все нудно це просувають, на сон клоне. Наприклад Arcane від Netflix в 10 разів краще таку історію розповідає.

Актори - теж ніяк не допомогають. Трініті померла швидко і Нео не врятував. Інші джетаї теж такі безпорадні, що я не дивуюсь тепер як, згідно канону, Джанго Фетт вбив 6 джедаїв. Їх блін з рогатки можно мочити. Страшно подумати що буде далі.

Битви та видовища - дивиться вище, нудно, скучно, сумно.

Глав - гад = ще не зьявився, пора б вже. Але я не здивуюсь якщо це буде Олаф Шольц.

Короче як фанат я звісно це додивлюсь, але "через нехочу"




Подивився перші три серії-враження достатньо позитивні,набагато краще ніж фуфло асока і обі ван,і третій сезон дитячого мандалорця.
Актори симпатичніші,сюжет більш цікавий,в іншому атмосфера норм.
Тому однозначно рекомендую.
УрфинДжюс | Супер писатель! ****
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: УрфинДжюс] 2 июля 2024 в 14:06
Ну 5а серія нарещті видала щось цікаве, плохіш здивував. Сюжет і гра акторів всіх крім плохіша - все одно незалік.
УрфинДжюс | Супер писатель! ****
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: УрфинДжюс] 10 июля 2024 в 21:18
ОК, трохі змінюю свою думку.
Концепт має право на життя.

Розірваний і змішаний таймлайн часто буває в серіалах. Таке складніше дивитись і часто більше підходить до детективів, але можно і в "бойові" жанри, перше що припадає на думку це перша частина Відьмака на Нетфлікс.

Тут, мабуть він виправданий, але все одно багато але, саме головне це гра акторів, мені не подобаються майже всі головні персонажі окрім недо-Сітха, і з такою скучною мордою тягнути це 5 серій щоб нарешті кудись прийти у 5-6-7, ну таке, постріл в ногу. У того самого Ведьмака махач і цікавинка була з перших хвили першої серіі а не з шостої.
NID | Достоевский **
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: УрфинДжюс] 13 июля 2024 в 22:45
Це дно-дніщенське, і нема цьому виправдань і пояснень.
Гра акторів, ще одне дно, а головний герой, джедай-азіат, це дно маріанськох впадини.
fanatHD | Супер писатель! *
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: NID] 13 июля 2024 в 23:02
NID 13.07.2024 22:45 пишет:

Це дно-дніщенське, і нема цьому виправдань і пояснень.
Гра акторів, ще одне дно, а головний герой, джедай-азіат, це дно маріанськох впадини.




Цікаво,а в яких зоряних війнах гра акторів була відзначена оскаром?
Особливо цікавлять останні років 20.
Тому що всі ці мандалорці-це дитячий садок,але ж ви чомусь доїб…сь до Аколіт
Починати дивитись серіал про роботів і джедаїв і видивлятись на гру акторів
Передивіться гру престолів,не мучайте себе.
NID | Достоевский **
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: fanatHD] 13 июля 2024 в 23:05
Зі мною згоден ІМДБ з оцінкою у 3.6, цому лайну собачому, а з вами?

ЗІ. А де тут роботи, і джедаї, не люди?
Змінено NID (23:10 13/07/2024)
fanatHD | Супер писатель! *
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: NID] 14 июля 2024 в 10:24
NID 13.07.2024 23:05 пишет:

Зі мною згоден ІМДБ з оцінкою у 3.6, цому лайну собачому, а з вами?

ЗІ. А де тут роботи, і джедаї, не люди?




Я так зрозумів про джедаї люди,що 5 хвилин дивився серіал і вже за допомогою чужих вражень,або таких же 5-хвилинок як сам,склав свою думку?ну-ну.
Gavik | Достоевский *
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: УрфинДжюс] 14 июля 2024 в 10:52
Коли більшість хейтить , це саме для мене . Треба подивитись , хоч і розумію що там все буде мрачно
NID | Достоевский **
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: fanatHD] 14 июля 2024 в 15:23
fanatHD 14.07.2024 10:24 пишет:

NID 13.07.2024 23:05 пишет:

Зі мною згоден ІМДБ з оцінкою у 3.6, цому лайну собачому, а з вами?

ЗІ. А де тут роботи, і джедаї, не люди?




Я так зрозумів про джедаї люди,що 5 хвилин дивився серіал і вже за допомогою чужих вражень,або таких же 5-хвилинок як сам,склав свою думку?ну-ну.




Мені дуже важлива ваша думка, особливо сподобалось про 5-хвилинку.
NID | Достоевский **
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: Gavik] 14 июля 2024 в 15:29
Gavik 14.07.2024 10:52 пишет:

Коли більшість хейтить , це саме для мене . Треба подивитись , хоч і розумію що там все буде мрачно




Варто подивитись , якщо є ностальгія до фільмів студії Асулум з 90их.)) Продукт приблизно такої ж якості.
УрфинДжюс | Супер писатель! ****
Re: Star Wars: Acolyte
[Re: УрфинДжюс] 17 июля 2024 в 18:01
OK, серіал додивився. Фінальна думка така що гарну і дещо цікаву в цілому ідею зруйнували "1000 уколів", жоден з яких можливо і не критичен сам по собі, але в цілому картину псують капітально. Як не парадоксально, я би хотів побачити продовження, але я би хотів суттевої зміни дінамики, режисури та гри акторів.

Дуже слушна думака була вище - що в Орігінальних Зоряних Війнах гра акторів теж була на рівні УГ. 100% погоджуюсь! "Але є одне але (с) Щур".
Орігінальна трилогія була не про особистості. Орігінальні 4-5-6 були про новий всесвіт. Де є Сила, Джедаї, Сітхи, Імперія і Повстанці, Добро і Зло. Багато головних героїв взагалі були в масці (Вейдер, Штурмовікі як "колективний" актор, Йода, і тд і тп) і там взагалі "гри" не було як такової. Тому гра акторів в 4-5-6 була не важливою.

Коли ми дожили до 1-2-3 то акцент змістився з всесвіту на особистості, (історіі як Єнні докотився до крайної стадіі алкоголізму), але все ж такі залишались "великі" тем які треба було розкрити - федерація + дроїди, історія створення клонів, історія перетворення Сенату на Імперію і тд і тп. Тим не меньщ, 1-2-3 критикували за акторів достатьно - і за Джа Джу, і за тупий роман Єнні і Падме і взагалі за Падме, і про ідіотів Джедаїв.

Це я до того що не треба порівнювати розповідь про всесвіт з розповідью про 1-2 особистостей. В порівнянні з Мандароцем, Ашокою, Андором, Rogue One - фільмами яки були більше про особистостей - то Акоіт це дніще. Десь на рівні "Соло" або мультиків Лего Зоряні Війни. Доречі Обі Ван теж був жахливий, але там був Вейдер якій міг просто ходити туди сюди і пихтіти і це вже дає будь якому фільму +70 до мани і +100 до життя.

В той же час, ідеї в Аколіті підняті гарні, і нехай через пень колоду вони іх якось підсвітили. Ну і на тому дякуємо.
Змінено УрфинДжюс (19:19 17/07/2024)
Додаткова інформація
Модератор:

 BorisB, moderator 

0 користувачів і 35 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1628