autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід? (42/42)

Xit | СуперСтар ***
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: Mutant] 12 сентября 2024 в 09:14
Mutant 11.09.2024 15:56 пишет:

З"явились трек номери на НП на мої комірки Envision 315A.
Замовляв на початку липня, відправка стояла 18-го вересня.



У мене така сама історія.
Хтось вже отримував комірки з НКОНу Новою Поштою? Вони привозять на адресу чи треба буде то все з відділення забирати?
Mutant | Достоевский **
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: Xit] 12 сентября 2024 в 09:31
Xit 12.09.2024 09:14 пишет:

Mutant 11.09.2024 15:56 пишет:

З"явились трек номери на НП на мої комірки Envision 315A.
Замовляв на початку липня, відправка стояла 18-го вересня.



У мене така сама історія.
Хтось вже отримував комірки з НКОНу Новою Поштою? Вони привозять на адресу чи треба буде то все з відділення забирати?



У листі який прийшов з Нкону всказано що буде адресна доставка.
ESG | патриарх ***
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: HDC1] 12 сентября 2024 в 10:38
Підкажіть, будь-ласка, 1P DC автомат де краще встановити?
У мінусовий провід після BMS чи перед BMS (біля "-" батареї)?
Дякую!
Змінено ESG (11:26 12/09/2024)
VovkZ | V.I.P **
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: ESG] 12 сентября 2024 в 10:44
Батарея елементів та її БМС - це одне ціле, між ними не має бути ніяких вимикачів (тобто, автомат, якщо він потрібний - має бути вже після БМС).
Оскільки типово БМС вимикає мінусовий дріт (хоча є такі, що і плюсовий), то автомат, якщо хочеться його поставити - можна ставити, для симетрії, у плюсовий дріт. Але насправді - все рівно, плюс, чи мінус (можна ставити в той дріт, де це конструктивно простіше).
Змінено VovkZ (10:45 12/09/2024)
HDC1 | Супер писатель! **
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: Mutant] 12 сентября 2024 в 10:49
Mutant 11.09.2024 15:56 пишет:

З"явились трек номери на НП на мої комірки Envision 315A.
Замовляв на початку липня, відправка стояла 18-го вересня.



Мої ті ж самі комірки уже на митниці, сьогодні прийшов лист і смс від нової почти надати документи для митного оформлення - копії паспорту, ідентифікаційного коду, не знаю що з цим робити...
SeMeNUA | опытный писатель ***
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: Xit] 12 сентября 2024 в 11:05
Xit 12.09.2024 09:14 пишет:


Хтось вже отримував комірки з НКОНу Новою Поштою? Вони привозять на адресу чи треба буде то все з відділення забирати?



Домой курьером привозят
Сапожник | Супер писатель! ****
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: VovkZ] 12 сентября 2024 в 17:59
VovkZ 12.09.2024 10:44 пишет:

Батарея елементів та її БМС - це одне ціле, між ними не має бути ніяких вимикачів (тобто, автомат, якщо він потрібний - має бути вже після БМС).
Оскільки типово БМС вимикає мінусовий дріт (хоча є такі, що і плюсовий), то автомат, якщо хочеться його поставити - можна ставити, для симетрії, у плюсовий дріт. Але насправді - все рівно, плюс, чи мінус (можна ставити в той дріт, де це конструктивно простіше).



Додам...
Наскільки я знаю і треба це врахувати, деякі DC автомати мають напрямок руху струму.
Це якось пов'язано з камерою іскрогасіння. А в нашому випадку, система двонаправлена (заряд/розряд), тому треба й автомат шукати саме двонаправлений.
ESG | патриарх ***
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: Сапожник] 12 сентября 2024 в 18:53




Додам...
Наскільки я знаю і треба це врахувати, деякі DC автомати мають напрямок руху струму.
Це якось пов'язано з камерою іскрогасіння. А в нашому випадку, система двонаправлена (заряд/розряд), тому треба й автомат шукати саме двонаправлений.




лінк
Дякую за цінну інформацію! На копусі дві стрілки, це означає, що двонапралений?
Сапожник | Супер писатель! ****
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: ESG] 12 сентября 2024 в 19:35
ESG 12.09.2024 18:53 пишет:





Додам...
Наскільки я знаю і треба це врахувати, деякі DC автомати мають напрямок руху струму.
Це якось пов'язано з камерою іскрогасіння. А в нашому випадку, система двонаправлена (заряд/розряд), тому треба й автомат шукати саме двонаправлений.




лінк
Дякую за цінну інформацію! На копусі дві стрілки, це означає, що двонапралений?




Я невпевнений, бо тоді навіщо писати вхід та вихід...

Насправді, я "не шарю" досконало в цій темі, але чув тут (на 1:30) https://m.youtube.com/watch?si=rEdyDKySNfDJzIxT&v=v5vDssQZ-Vk&feature=youtu.be
І тут був опис якийсь:
https://m.youtube.com/watch?v=RWKO8u2yoV4&t=1s&ab_channel=VM
ESG | патриарх ***
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: Сапожник] 12 сентября 2024 в 20:05
Дякую!
Mutant | Достоевский **
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: HDC1] 12 сентября 2024 в 20:36
Чи обов"язково ставити тестолітові проставки між комірками? Зустрічав протилежні думки з цьоого приводу.

Також чи є сенс паритись заміряти опір комірок? Всеодно інших немає. БМСка має ж справитись якщо є певний розліт.
ssb | Достоевский **
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: Mutant] 12 сентября 2024 в 21:14
Не обовʼязково саме текстолітові, але шось таки не завадить - термозбіжний кожух там досить легко пошкоджується. Я собі планував шматки лінолеуму, але потім таки піймав на аліку текстоліт задешево. Товариш використовує eva аркуші, теж наче варіант.
Сапожник | Супер писатель! ****
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: ssb] 12 сентября 2024 в 21:38
я через олх замовив з Сум порізані, по 35 грн. Може й оверпрайс, але облом було щось шукати і бігати.
SeMeNUA | опытный писатель ***
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: Mutant] 12 сентября 2024 в 22:09
Mutant 12.09.2024 20:36 пишет:

Чи обов"язково ставити тестолітові проставки між комірками? Зустрічав протилежні думки з цьоого приводу.



Обязательно. Не обязательно текстолит, но что-то не разрушающееся легко в качестве изолятора должно быть.
Корпус ячейки - это ее минус. Если коротнут между собой две ячейки, то хорошего будет мало
HDC1 | Супер писатель! **
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: Mutant] 12 сентября 2024 в 22:49
Mutant 12.09.2024 20:36 пишет:

Чи обов"язково ставити тестолітові проставки між комірками? Зустрічав протилежні думки з цьоого приводу.

Також чи є сенс паритись заміряти опір комірок? Всеодно інших немає. БМСка має ж справитись якщо є певний розліт.



315-ті? Я собі купив приблуду щоб міряти опір, не впевнений що виміри будуть на 100% коректні, але акумулятори вже міряв. Через пару до мене приїде 12 штук цих 315 комірок із Нкону, то поміряю опір і відпишу який щоб розуміти на що +- орієнтуватись.
Mutant | Достоевский **
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: HDC1] 12 сентября 2024 в 23:42
HDC1 12.09.2024 22:49 пишет:


315-ті? Я собі купив приблуду щоб міряти опір, не впевнений що виміри будуть на 100% коректні, але акумулятори вже міряв. Через пару до мене приїде 12 штук цих 315 комірок із Нкону, то поміряю опір і відпишу який щоб розуміти на що +- орієнтуватись.



Так, 315-ті.
alexa11 | Достоевский **
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: HDC1] 13 сентября 2024 в 13:32
https://diysolarforum.com/threads/house-burned-down.83098/
HDC1 | Супер писатель! **
Re: Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід?
[Re: Mutant] 14 сентября 2024 в 14:37
Mutant 12.09.2024 23:42 пишет:

HDC1 12.09.2024 22:49 пишет:


315-ті? Я собі купив приблуду щоб міряти опір, не впевнений що виміри будуть на 100% коректні, але акумулятори вже міряв. Через пару до мене приїде 12 штук цих 315 комірок із Нкону, то поміряю опір і відпишу який щоб розуміти на що +- орієнтуватись.



Так, 315-ті.



Приїхали сьогодні 12 штук ( 4 товаришу підуть, 8 продам).
Враження:
Напруга на всіх одинакова пробилась, 3.296 здається, десь на двох 3.295.
QR коду нема. Лейби які на них - 2024 рік виготовлення. Геометрія гарна, рівні. Внутрішній опір поміряти моїм пристроєм не получилось, якщо поганий контакт то він показує великий опір, якщо нормальний контакт то показує 0.
Приїхали новою почтою, в районі 29 серпня зявився трек номер, у 12 вересня були на митниці, прислали форму що для розмитнення потрібно фотки паспорта перших сторінок + ідентифікаційний код, розмитненя безкоштовне. На нову почту прибуло на відділення, вибирали +- найближче що дозволене за вагою, адресно не захотіли (як міст).
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Хто замовляв Lipofe4 з Nkon? Aliexpress? який досвід? (42/42)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

2 користувачів і 37 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 24154