autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Apparator | старый писатель ***
гОлубі на козирьку
30 июня 2024 в 02:12
Ті, що пернаті. Позавчора прилетіли, з тих пір неможливо відлякати. Сидять на козирьку, тому, що між мною і сусідом зверху, і топчуться цілодобово, кігтями гепають об козирьок гучно. Вони, мабуть, не сплять і їм пофіх. Діти мої, ракетами налякані, сплять чутко, і з цими гульками пернатих сусідів не сплять. Відвіз сьогодні їх виспатись до бабусі, але ж треба щось вирішувати. Сусідів зверху нема вже давно, шваброю гепаю по козирьку, то на деякий час відлітають, але хвилин 10 і знов на козирьку. Як відлякати?
Djohny | V.I.P **
Re: гОлубі на козирьку
[Re: Apparator] 30 июня 2024 в 08:23
Apparator 30.06.2024 02:12 пишет:

Ті, що пернаті. Позавчора прилетіли, з тих пір неможливо відлякати. Сидять на козирьку, тому, що між мною і сусідом зверху, і топчуться цілодобово, кігтями гепають об козирьок гучно. Вони, мабуть, не сплять і їм пофіх. Діти мої, ракетами налякані, сплять чутко, і з цими гульками пернатих сусідів не сплять. Відвіз сьогодні їх виспатись до бабусі, але ж треба щось вирішувати. Сусідів зверху нема вже давно, шваброю гепаю по козирьку, то на деякий час відлітають, але хвилин 10 і знов на козирьку. Як відлякати?



ніяк, хіба що https://forhom.com.ua/ua/p2225535072-shipy-ptits-zhivotnyh.html але це треба доступ зверху чи дуже крепкі нерви та навичкі альпінізму.
в кімнатах вирішив це менш кардинально - між підвіконням та бетоном задув клей-піною, крім голубів вирішилась проблема шуму від дощу, але на балконі не ризикую лізти, там треб щось типу віброїзолу клеїти з нижньої сторони.
В тебе діти не сплять а в мене чотири волохатих предурки починають казитись як оці щури з крилами там витанцьовують. Іноді підозрюю що посилену москітку таки винесуть та полізуть з ними розбиратись.
igg | V.I.P **
Re: гОлубі на козирьку
[Re: Apparator] 30 июня 2024 в 09:26
В мене така сама проблема із цими пернатими тварюками,нерви вже не ті, щоби, щосвітанку чути доволі гучне їх волання-воркування
Тому теж послухаю порад...
Aniachka | Достоевский **
Re: гОлубі на козирьку
[Re: Apparator] 30 июня 2024 в 09:43
У нас один чолов'яга поставив собі якусь пищалку (така коробочка на батарейках, що пищить і відлякує птахів).
Терпіння сусідів на довго не вистачило: усім будинком тиждень визначали, у кого що так противно пищить, знайшли, провели бесіду - довелося йому прибирати оту штуковину з карнизу. "Факир был пьян и фоуус не удался".
seg2004 | важничающий писатель *
Re: гОлубі на козирьку
[Re: Apparator] 30 июня 2024 в 09:50
приліпити щось типу такого і нема проблеми
https://prom.ua/ua/p1703479698-shipy-pti...p;from_spa=true
Djohny | V.I.P **
Re: гОлубі на козирьку
[Re: seg2004] 30 июня 2024 в 09:54
seg2004 30.06.2024 09:50 пишет:

приліпити щось типу такого і нема проблеми
https://prom.ua/ua/p1703479698-shipy-pti...p;from_spa=true



2 сообщение в теме
SARS | Супер писатель! **
Re: гОлубі на козирьку
[Re: igg] 30 июня 2024 в 17:02
igg 30.06.2024 09:26 пишет:

В мене така сама проблема із цими пернатими тварюками,нерви вже не ті, щоби, щосвітанку чути доволі гучне їх волання-воркування
Тому теж послухаю порад...




Тільки поспівчуваю В мене нащастя іх чути тільки в туалеті, із вентиляційної шахти, але ж то як треба репетувати щоб аж з горища було чути! А ось щурами навпаки кожен вечір на балкон милуватися виходжу, вони хоч і не мовчки але такі віражі в небі виписують, можна довго залипати

Доречi, особисто мене вiд тих пi...джонiв рятуе те що iх злiтно-посадкова смуга пiд таким кутом змонтована, що вони як тi F16 нею користуватися фiзично не здатнi.
Змінено SARS (18:24 30/06/2024)
nickka | продавець овочів **
Re: гОлубі на козирьку
[Re: SARS] 30 июня 2024 в 19:06
SARS 30.06.2024 17:02 пишет:

А ось щурами навпаки кожен вечір на балкон милуватися виходжу, вони хоч і не мовчки але такі віражі в небі виписують, можна довго залипати




Щурі? В небі? Так, можна надовго залипнути
SARS | Супер писатель! **
Re: гОлубі на козирьку
[Re: nickka] 30 июня 2024 в 19:26
Прикріплені файли (0 завантажити)
nickka 30.06.2024 19:06 пишет:

SARS 30.06.2024 17:02 пишет:

А ось щурами навпаки кожен вечір на балкон милуватися виходжу, вони хоч і не мовчки але такі віражі в небі виписують, можна довго залипати




Щурі? В небі? Так, можна надовго залипнути




Apparator | старый писатель ***
Re: гОлубі на козирьку
[Re: igg] 30 июня 2024 в 22:42
Прив'язав до швабри дитячу іграшку (собаку), підняв, щоб вони бачили, то розлетілись. Поклав на козирьок ту іграшку, поки не прилітають)). Побачим, як далі буде.
Yura-8 | Супер писатель! **
Re: гОлубі на козирьку
[Re: Apparator] 1 июля 2024 в 11:50
Apparator 30.06.2024 22:42 пишет:

Прив'язав до швабри дитячу іграшку (собаку), підняв, щоб вони бачили, то розлетілись. Поклав на козирьок ту іграшку, поки не прилітають)). Побачим, як далі буде.



Схожу процедуру робив: старе бамбукове вудилище, до кінця примотав ще кусок палиці (щоб вийшла типу буква Г ), потім леску і до неї вирізану з картону макет пташки і приклеїв пару блистяшок (ті що на ялинку).
Воно від вітру рухається і шумить , їх лякає.
Gavik | Достоевский *
Re: гОлубі на козирьку
[Re: Apparator] 6 июля 2024 в 14:54
Я більше 2х років тільки в берушах і сплю
Vladimir_Y | патриарх ***
Re: гОлубі на козирьку
[Re: Djohny] 6 июля 2024 в 15:06
Djohny 30.06.2024 08:23 пишет:

Apparator 30.06.2024 02:12 пишет:

Ті, що пернаті. Позавчора прилетіли, з тих пір неможливо відлякати. Сидять на козирьку, тому, що між мною і сусідом зверху, і топчуться цілодобово, кігтями гепають об козирьок гучно. Вони, мабуть, не сплять і їм пофіх. Діти мої, ракетами налякані, сплять чутко, і з цими гульками пернатих сусідів не сплять. Відвіз сьогодні їх виспатись до бабусі, але ж треба щось вирішувати. Сусідів зверху нема вже давно, шваброю гепаю по козирьку, то на деякий час відлітають, але хвилин 10 і знов на козирьку. Як відлякати?



ніяк, хіба що https://forhom.com.ua/ua/p2225535072-shipy-ptits-zhivotnyh.html але це треба доступ зверху чи дуже крепкі нерви та навичкі альпінізму.




У епіку "Сітка захисна Kolchuga (антиприсадні шипи) КОД 40305546"
Набирається прямокутником + необхідна кількість поперечин конфігурація/площа суцільного "перекриття", шипи підгинаються під різними кутами, на кількадесят неодимових магнітів (з отвором для кріплення посередині. обережно - магніти крихкі, якщо кріпити болт/гайка - сильно не тянуть, краще на фіксатор різьби) для кріплення на оцинковку(додатково ще можна підстрахувати закріпивши до чогось всю "конструкцію") і вже більше 5 років жодних пташок.


чи
Змінено Vladimir_Y (15:13 06/07/2024)
Ford-Noks | **
Re: гОлубі на козирьку
[Re: Apparator] 6 июля 2024 в 23:57
теж є таке. у нас є "унікальні" сусіди зверху десь, що мали звичку викидувати у вікно всіляки залишки їжі, частина падало на зовнішній блок кондея перед кухонним вікном. звісно, злітались голубі, курликали, срали. просто ганяти- марна справа, коли раз прилітають на їжу, потім повертаються знов, а коли летить один, то звідусільза ним летять ще. читав інет, знайшов інфу, що вони лякаюьбся блиску, чогось блискучого, то й була порада використовувати непотрібні CD. у мене їх вдосталь. от взимку зайнявся підготовкою до голубиного сезону - клей-пістолетом зклеїв " килимок" з тих СД, розміром, щоб покривали блок зверху. щоб їх не знесло вітром, закріпив на відрізок монтажної шини меблевої, вона за вагою підходяща, таким чином зробив такий відлякувач, щоб його можна було класти на кондей та прибирати. не випробував жодного разу, тому що одного дня залишки їжи потрапили на двірника, що прибирав навколо будинку, повісили оголошення у під'їзді, конс'єржки провели "роз'яснювальну роботу" серед населення, і, що мене здивувало, залишки їжі перестали з'являтись на кондиціонері. а з тим і голубі перестали прилітати. але на балконі на козирьок прилітають, шкрябають, курликають, фу, просто зганяємо, відлякуємо, тому що туди не полізти щось майструвати для відлякування. поки що так.
от знайшлась на Аліку така блискуча стрічка для відлякування птахів
https://www.aliexpress.com/item/32946150...SmartRedirect=n
ESG | патриарх ***
Re: гОлубі на козирьку
[Re: Apparator] 7 июля 2024 в 12:37


Відлякувач птахів літаючий орел/ворон.
Може таке?
Ingenieur | патриарх **
Re: гОлубі на козирьку
[Re: ESG] 8 июля 2024 в 16:00
Не помогает. Птицы понимают, что это туфта.
Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 87 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1351