autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
baton82 | важничающий писатель *
Mercedes B-клас
6 июля 2024 в 21:40
Вітаю, доузі! Сподобався візуально дружині мерс Б класу. Глянув на ріа - вибір є.
Може хтось реально володів або може об"єктивно, враховуючи професійний досвід порадити щось з приводу цього авто.
Буду вдячний.
П.С. Для розуміння - дивлюсь авто 2008-2011 років
vladd | V.I.P **
Re: Mercedes B-клас
[Re: baton82] 7 июля 2024 в 00:21
Рекомендую утримуватися від того, аби викупляти корчі на колесах рідкісних марок чи моделей.
Спробуй подивитися в бік Toyota хоча б від 2013 року та вище.
Якщо з грошима зовсім туго, то Hyundai.

Механізмів вічних немає, але важливу роль грає ремонтопридатність. То бери хоч те, що можна буде за потреби підняти у стислий період.
Yura-8 | Супер писатель! **
Re: Mercedes B-клас
[Re: vladd] 7 июля 2024 в 00:40
vladd 07.07.2024 00:21 пишет:

Рекомендую утримуватися від того, аби викупляти корчі на колесах рідкісних марок чи моделей.
Спробуй подивитися в бік Toyota хоча б від 2013 року та вище.
Якщо з грошима зовсім туго, то Hyundai.

Механізмів вічних немає, але важливу роль грає ремонтопридатність. То бери хоч те, що можна буде за потреби підняти у стислий період.



Дуже цікавий підхід, подобається мерс але бери тойоту бо дешевше.
Не знаю як там у ваших Канадах а в нас ремонтується все.
Що там такого страшного в тому мерсі, ну хіба що варіатор може мізки винести (а може і не винести).
Хто не ризикує той не ї... королеву бала
juiT | подсевший на форум *
Re: Mercedes B-клас
[Re: Yura-8] 7 июля 2024 в 01:46
Автор лише натякнув, що повинна бути "по Сеньке шапка".
Якщо дивляться в бік 2008-2010 року Мерседес, то це явно не від повних карману грошей.
На вторинному ринку свої правила, і вони точно не на стороні німецького автопрому лохматих років.
Для дружини 2008-2012 нічого краще Сівіка ще не було і не буде.
vladd | V.I.P **
Re: Mercedes B-клас
[Re: Yura-8] 7 июля 2024 в 04:30
Прикріплені файли (0 завантажити)
Yura-8 07.07.2024 00:40 пишет:

подобається мерс але бери тойоту бо дешевше.



«Стоячий» мерс годиться хіба курей у ньому розводити, тому практичніше дивитися на автомобіль, який придатний до ремонту. Toyota, Hyundai – різної якості, але спільне між ними те, що практично обидва авто можна підлікувати більшим чи меншим коштом, прогнозовано у часі і просто непафосно їздити з пункту «А» до пункту «Б». Цього мало!?

Як з варіаторами, так і з АКПП на цих маленьких моделях проблеми були ще 5-7 років тому (на відміну від АКПП седанів, які досить прогнозовано ремонтуються і не за всі гроші світу). І дуже часто закінчувалося тривалими простоями, пошуком то електронної плати, в яку ніхто ще не лазив кривими руками, то барабан шукали.....(ржака, бо барабан в Україні шукали німці з Німеччини через те, що в Німеччині вже всі деталі викупили з тих, які поставлялися колись на склади).

Yura-8 07.07.2024 00:40 пишет:

Не знаю як там у ваших Канадах...



В «наших Канадах» я опинився рівно після того, як бовдури вирішили «зламати» систему життєзабезпечення країни, щоб збудувати на руїнах якесь подобіє «УРСР 2.0» де панує беззаконня. У перспективах залишитися без ноги, як мій колега 1974 року, або без голови – не було метою. Ми ж вільні люди і можемо обирати власний шлях розвитку, хіба не так?
Натомість ніхто не буде заважати креативній команді та мільйонам прихильників будувати «країну-мрії» , втілювати мрії у життя.

Yura-8 07.07.2024 00:40 пишет:

...а в нас ремонтується все.



Язиком хіба що зремонтуєш плату, яку пять разів вже хтось колупав і не зміг дати ради.

В принципі твою позицію зрозуміти можна, чого б не надавати порад автору, якщо гроші не твої витрачати будуть? Хай лох хапне горя, а ти поржеш зайвий раз, чом би й ні!?
Не моє - не жалко, все вірно.

Язиком хіба що зремонтуєш плату, яку пять разів вже хтось колупав і не зміг дати ради.В принципі твою позицію зрозуміти можна, чого б не надавати порад автору, якщо гроші не твої витрачати будуть
baton82 | важничающий писатель *
Re: Mercedes B-клас
[Re: baton82] 7 июля 2024 в 10:18
Дякую за професійну пораду🫡
Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 21 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 842