autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

електрогенератор купил. вопрос по гарантии

voge | старожил *
електрогенератор купил. вопрос по гарантии
22 июля 2024 в 21:01
Купил на брендовом сайте китайский генератор (производителя выбирал и обоснованно, вроде бы). генератор привезли, все хорошо. НО на сайте сказано - официальная гаранти от производителя,- один год. в гарантийном талоне продавца, один год, или сто мото часов (там обкатка то 25 моточасов минимум)... Меня развели?....если да, то опубликую сайт и продавца, - нефиг туда ходить
HDC1 | Супер писатель! **
Re: електрогенератор купил. вопрос по гарантии
[Re: voge] 22 июля 2024 в 21:10
А що за генератор? На ньому є лічильник мотогодин? Якщо дешевий китайський генератор то сумніваюсь...Тому гарантія 1 рік не відміняється.
voge | старожил *
Re: електрогенератор купил. вопрос по гарантии
[Re: voge] 22 июля 2024 в 21:13
є лічильник. Генератор Loncin. Так, їх як грязі продається, але про сто годин я не був готовий
HDC1 | Супер писатель! **
Re: електрогенератор купил. вопрос по гарантии
[Re: voge] 22 июля 2024 в 22:27
voge 22.07.2024 21:13 пишет:

є лічильник. Генератор Loncin. Так, їх як грязі продається, але про сто годин я не був готовий



Ну з іншої сторони 100 мотогодин це на протязі року раз в 11 днів включати генератор на 3 години, в принципі норм, якщо якийсь заводський брак буде то як правило воно проявиться зразу, а якщо за ним не слідкувати, вчасно не міняти масло або лити не відповідне, заливати якусь бадягу, перегружати за потужністю, без прогріву зразу давати під 100% навантаження, то покупець сам буде винуватий що воно зламається.
P.S. Я свій генератор купляв у 2022 році через пару днів після перших відключень світла, взагалі без гарантії, Stanley 2 чи то 2.2 кВт, головне що новий запакований, з того часу до сьогодні він 100 годин в мене точно не напрацював, скоріше десь в районі 30-40.
Змінено HDC1 (22:27 22/07/2024)
igg | V.I.P **
Re: електрогенератор купил. вопрос по гарантии
[Re: HDC1] 22 июля 2024 в 23:22
HDC1 22.07.2024 22:27 пишет:

Я свій генератор купляв у 2022 році через пару днів після перших відключень світла, взагалі без гарантії, Stanley 2 чи то 2.2 кВт, головне що новий запакований, з того часу до сьогодні він 100 годин в мене точно не напрацював, скоріше десь в районі 30-40.



скільки разів масло міняв, за цей час?
HDC1 | Супер писатель! **
Re: електрогенератор купил. вопрос по гарантии
[Re: igg] 22 июля 2024 в 23:33
igg 22.07.2024 23:22 пишет:

HDC1 22.07.2024 22:27 пишет:

Я свій генератор купляв у 2022 році через пару днів після перших відключень світла, взагалі без гарантії, Stanley 2 чи то 2.2 кВт, головне що новий запакований, з того часу до сьогодні він 100 годин в мене точно не напрацював, скоріше десь в районі 30-40.



скільки разів масло міняв, за цей час?



Ну зразу масла не було в ньому (якась жижа для зберігання, маслом не назву, хоча можливо то й масло таке), то поміняв після покупки, потім через 10-20 мотогодин ще раз поміняв, це було в листопаді 2022 року, в 2023 і потім не міняв так як не користуюсь генератором. Терплю...мучусь на акумуляторах.
Змінено HDC1 (23:34 22/07/2024)
WarFox | СуперСтар ****
Re: електрогенератор купил. вопрос по гарантии
[Re: HDC1] 22 июля 2024 в 23:46
Loncin это ж Voge, не зря ж купил судя по нику, норм фирма имхо будет служить
voge | старожил *
Re: електрогенератор купил. вопрос по гарантии
[Re: voge] 31 июля 2024 в 21:01
ну, як сказати про 100 годин- мало чи багато при теперішніх вимкненнях... Ну місяць пройшов з моменту покупки (+/-). Зараз 22 години наробітку. з такими темпами гарантія менше 5 місяців? Чого про це не повідомляти офіційно на сайті (маю на увазі 100 годин, а не рік).... Хто купляв генератори з чесною гарантією 1 рік?
maksym | V.I.P **
Re: електрогенератор купил. вопрос по гарантии
[Re: voge] 31 июля 2024 в 22:04
voge 31.07.2024 21:01 пишет:

ну, як сказати про 100 годин- мало чи багато при теперішніх вимкненнях... Ну місяць пройшов з моменту покупки (+/-). Зараз 22 години наробітку. з такими темпами гарантія менше 5 місяців? Чого про це не повідомляти офіційно на сайті (маю на увазі 100 годин, а не рік).... Хто купляв генератори з чесною гарантією 1 рік?



В авто гарантія або термін, або пробіг.
Тут схоже на таке.
В принципі це логічно, що гарантія не більше ресурсу двигуна. Або треба ділити на компоненти. Двигун окремо, генератор окремо
voge | старожил *
Re: електрогенератор купил. вопрос по гарантии
[Re: voge] 31 июля 2024 в 22:23
ресурс двигуна 100 годин у офіційному гарантійному? Причому, при покупці з сайта honda.com.ua....... ТАК ВКАЖІТЬ, - але ж брешуть, тільки при отриманні покупки виясняється..., - 100 годин...... Порахуйте при 3 годинах вдень роботи і як Вас обманюють про це не сказано, а сказано про офіціальний рік
HDC1 | Супер писатель! **
Re: електрогенератор купил. вопрос по гарантии
[Re: voge] 31 июля 2024 в 22:54
voge 31.07.2024 22:23 пишет:

ресурс двигуна 100 годин у офіційному гарантійному? Причому, при покупці з сайта honda.com.ua....... ТАК ВКАЖІТЬ, - але ж брешуть, тільки при отриманні покупки виясняється..., - 100 годин...... Порахуйте при 3 годинах вдень роботи і як Вас обманюють про це не сказано, а сказано про офіціальний рік



Ну якщо є трохи вільного часу і нервів, то можна якось придумати щоб до року зламати генератор (мабуть це зробити елементарно - не міняти масло і грузити на максимум скільки тягне), тоді зробити фотки і т.д. докази з сайту де куплявся він де вказано що гарантія 1 рік без згадування про мотогодини і вперед з ними судитись, якщо заморочитись то думаю суд мав би вигратись...
voge | старожил *
Re: електрогенератор купил. вопрос по гарантии
[Re: voge] 1 августа 2024 в 21:32
мова йде про незгадані 100 годин при покупці на поважному сайті, -написано один рік офіційної гарантії. Я запитав, у всіх така ситуація (у тих хто купляв генератори)? Якщо так, то я заспокоюсь
bomber | Супер писатель! **
Re: електрогенератор купил. вопрос по гарантии
[Re: voge] 2 августа 2024 в 10:26
у мого написано 1 рік, або 500 мотогодин...
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

електрогенератор купил. вопрос по гарантии

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

6 користувачів і 41 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1059