autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумДіти

ЕКЗ (ЕКО) реальні відгуки

Slavik-d | сталкер закарпатья ***
ЕКЗ (ЕКО) реальні відгуки
31 июля 2024 в 11:49
Напевне тут найкраще місце для цього питання. Є якісь реальні відгуки по Києву? Як взагалі обрати клініку?
cliv | Супер писатель! ***
Re: ЕКЗ (ЕКО) реальні відгуки
[Re: Slavik-d] 31 июля 2024 в 13:36
МЦ IVMED, вийшло з першого разу. Внучці вже 4 місяці
PLASTILIN | опытный писатель ***
Re: ЕКЗ (ЕКО) реальні відгуки
[Re: Slavik-d] 31 июля 2024 в 15:15
Загальновідома сучасна клініка, мабуть перша в цьому напрямку в Україні.
Сину вже 20 років)))
Slavik-d | сталкер закарпатья ***
Re: ЕКЗ (ЕКО) реальні відгуки
[Re: cliv] 1 августа 2024 в 14:43
А що по реальним грошам +-? Пишуть, що цінник на сайті це одне, а далі довішують купу аналізів, що на старті не враховані і виходить під 7-10 к$
Specu | старый писатель **
Re: ЕКЗ (ЕКО) реальні відгуки
[Re: Slavik-d] 1 августа 2024 в 19:19
Родственница работала в больнице с проф Дахно - автором метода ЭКО. Собственно, рассказывала идею и направляла в клинику ИРМ - irm.ua, где Дахно был руководителем тех, кто обращался с запросом.
Они ведут статистику с начала исследований, и корректируют и оптимизируют процессы. Используют научный метод в практической плоскости.
Roksimama | Еще та! **
Re: ЕКЗ (ЕКО) реальні відгуки
[Re: Slavik-d] 1 августа 2024 в 21:26
Slavik-d 01.08.2024 14:43 пишет:

А що по реальним грошам +-? Пишуть, що цінник на сайті це одне, а далі довішують купу аналізів, що на старті не враховані і виходить під 7-10 к$



Ну я б посперечалася з формулюванням «довішують». Аналізи (деколи й додаткові) це по перше збільшує шанси на успіх, а подекуди і зменшує наприклад ймовірні наслідки від гормональної стимуляції.
Juliet Capulet | Водитель троллейбуса **
Re: ЕКЗ (ЕКО) реальні відгуки
[Re: Slavik-d] 2 августа 2024 в 14:09
Slavik-d 31.07.2024 11:49 пишет:

Напевне тут найкраще місце для цього питання. Є якісь реальні відгуки по Києву? Як взагалі обрати клініку?



Обирати треба не клініку, а лікаря. Для цього певний час треба посидіти в інеті, читати відгуки про репродуктологів, історії жінок, у яких вийшло, і т.д. Потім потрібно прийти на первинну консультацію з усіма паперами, які вже є. І послухати, що скаже лікар. Тоді вже робити вибір.
Я свого часу обрала Стрелко Галину Володимирівну. Вона дуже прогресивна, чітка, розумна. Дві спроби і дві дитини в різні роки в різних клініках з нею.
Juliet Capulet | Водитель троллейбуса **
Re: ЕКЗ (ЕКО) реальні відгуки
[Re: Slavik-d] 2 августа 2024 в 14:10
Slavik-d 01.08.2024 14:43 пишет:

А що по реальним грошам +-? Пишуть, що цінник на сайті це одне, а далі довішують купу аналізів, що на старті не враховані і виходить під 7-10 к$



На первинній консультації чітко прописують, що потрібно і скільки коштує.
Juliet Capulet | Водитель троллейбуса **
Re: ЕКЗ (ЕКО) реальні відгуки
[Re: Specu] 2 августа 2024 в 14:11
Specu 01.08.2024 19:19 пишет:

Родственница работала в больнице с проф Дахно - автором метода ЭКО.



Те, що професор Дахно був одним з перших лікарів, які почали використовувати цей метод в Україні, ще не робить його автором ЕКО
Slavik-d | сталкер закарпатья ***
Re: ЕКЗ (ЕКО) реальні відгуки
[Re: Roksimama] 4 августа 2024 в 00:24
Roksimama 01.08.2024 21:26 пишет:

Slavik-d 01.08.2024 14:43 пишет:

А що по реальним грошам +-? Пишуть, що цінник на сайті це одне, а далі довішують купу аналізів, що на старті не враховані і виходить під 7-10 к$



Ну я б посперечалася з формулюванням «довішують». Аналізи (деколи й додаткові) це по перше збільшує шанси на успіх, а подекуди і зменшує наприклад ймовірні наслідки від гормональної стимуляції.



Я не проти аналізів, навіть навпаки, "за" всі генетичні тести, просто я хочу наперед знати вартість всієї процедури включно з медикаменти та аналізами, а не домовитись про 100 тис, а по факту 250
Змінено Slavik-d (00:25 04/08/2024)
Autoua.netФорумДіти

ЕКЗ (ЕКО) реальні відгуки

Додаткова інформація
Модератор:

 LordAmid, doctor_b, moderator 

0 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 655