autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Дорога Краків-Київ, Як їхати? (3/3)

harald67 | подсевший на форум **
Re: Дорога Краків-Київ, Як їхати?
[Re: Disnake] 7 августа 2024 в 10:49
Disnake 07.08.2024 10:43 пишет:

harald67 07.08.2024 07:24 пишет:

kym 06.08.2024 22:12 пишет:


В ответ на:

...




гак та + дорога селами




І по Польщі також селами - з А 04 доведеться зїжджати ж. Тому і питаю: на скільки довше їхати через ту Смільницю без врахування часу перетину кордону, щоб можна було прикинути - чи є сенс, чи вигідніше у Корчовій у черзі постояти (виходячи з декларованої в інеті кількості авто у черзі на кожному кпп, яка насправді не відповідає реальному стану справ, але хоч приблизно можна прикинути).



не знаю насікільки треба любити пхатись в черзі щоб навіть виграти 2 години - мені краще на декілька годин більше проїхати ніж зайві 30хв стояти на кордоні




У кожного свої пріоритети. Я б краще зайву годину у Краковці/Корчовій простояв, ніж через якусь їхав. Якщо різниця вже години три. тоді можна і альтернативний шлях обрати.
Anton V. | старый писатель ***
Re: Дорога Краків-Київ, Як їхати?
[Re: DefLoom] 7 августа 2024 в 14:28
DefLoom 02.08.2024 19:49 пишет:

Підтримую за Смільницю.
Пам'ятаємо про блок-пост у Смільниці, може це важливо кому.


А что там с ним, тцк лютуют? Ехал в прошлую субботу, останавливали на 2-х постах пограничники (в Самборе и непосредственно перед КПП), спрашивали только паспорт + куда направляемся.
Evgeniy_w140 | опытный писатель *
Re: Дорога Краків-Київ, Як їхати?
[Re: kym] 8 августа 2024 в 10:18
kym 06.08.2024 22:12 пишет:

harald67 06.08.2024 19:54 пишет:

Smap 06.08.2024 11:48 пишет:


В ответ на:

...




саме тому, останні роки катаюсь через Смільницю, не дивлячись на те, що є ближчі на відстанню переходи.




А наскільки більше часу виходить проїзд через Смільницю у порівнянні із Краковцем якщо відмінусувати в обох варіантах саме проходження кордонів в обох випадка? Цікаво якою має бути різниця у кількості автівок у черзі щоб виправдати такий гак.



гак та + дорога селами




Різниця десь в годину вийшла селами. А на кордоні можно простояти від 2 до 6 годин.
Evgeniy_w140 | опытный писатель *
Re: Дорога Краків-Київ, Як їхати?
[Re: Roksimama] 8 августа 2024 в 10:21
Roksimama 07.08.2024 00:34 пишет:

Evgeniy_w140 05.08.2024 12:07 пишет:

harald67 04.08.2024 07:14 пишет:


В ответ на:

...





Як ми усі різні і по різному їздимо, так і дівчата. Моя що на Субару, що на маленькому Сітроєні завжди забезпечує витрати палива більші за мене. І по трасі не стидається їхати 150-170 (це звісно на субару) з дитиною у салоні. Хоча якось на Одеські трасі була спіймана на трукам патрулем які зафіксували швидкість 166 км/год. (навігатор таку саму показував). Поліціянти так дивувалися і сміялися: що навіть штраф не виписали - питали як таку швидкість розвинула автівка, у якої максималка за паспортом 166. А твоїм бажаю успішно доїхати до Києва сьогодні у цей дощик.




Та зрозуміо, що всі різні, але моя з дитиною так не літає, та і якби взав, то відібрав би ключі від авто)

Але недивлячись на дощ всю дорогу і втому - приперла моя дружина у 5 ранку додому) Не захотіла ніде ночувати. Хвилин двадцять під Ровно відпочила і хвилин 40 під Житомиром.

Дуже всім вдячний за поради! Як би не моніторив переходи, то сиділи б вони в Краковці години три мінімум. А так я їх на смільницю відправив і вони за 25 хвилин пройшли кордон. Для порівняння - на Краковці було десь 150 авто в сторону України а на Смільниці 1-2)



А як вона їхала у комендантську годину? Все без проблем?
Я по підрахунку ніяк не встигаю. Години на три мінімум.




Дружина як заїхала в Україну, то на першому БП спитала у хлопців що робити, бо не вспівають. Сказали нічого страшного, покажете паспорт що кордон пізно перетнули і треба доїхати до дому бо з дитиною.
alex__zp | читатель
Re: Дорога Краків-Київ, Як їхати?
[Re: Evgeniy_w140] 8 августа 2024 в 12:51
Моя дружина також їхала нещодавно до бабусі в Іванло-Франківськ з Німеччини, попутно авто в Україну повертала, про коменданську годину взагалі забула. Вже в самому франківську зупинили о другий ночі куди їдите? До бабусі, з Німеччини... а що коменданська година... незнала. Посміялись та відпустили.
Roksimama | Еще та! **
Re: Дорога Краків-Київ, Як їхати?
[Re: Asstra] 18 августа 2024 в 19:37
Asstra 02.08.2024 18:11 пишет:

тільки Краківець-Корчова



Сьогодні побила рекорд. 17 годин на перехід кордону через Краківець. Автобус.
harald67 | подсевший на форум **
Re: Дорога Краків-Київ, Як їхати?
[Re: Roksimama] 19 августа 2024 в 06:29
Roksimama 18.08.2024 19:37 пишет:

Asstra 02.08.2024 18:11 пишет:

тільки Краківець-Корчова



Сьогодні побила рекорд. 17 годин на перехід кордону через Краківець. Автобус.




Жах. Співчуваю.
А це в напрямку "в Україну" чи "з України".
Місяць тому був на автовокзалі у Львові (той що перед залізничним розташований) то водії автобусів казала що автобуси до Польщі, особливо у вихідні, по 10-20 годин кордон проходять. Мовляв великий потік до аеропортів Кракова та особливо Катовіце (регіональний хаб Райнів).
Roksimama | Еще та! **
Re: Дорога Краків-Київ, Як їхати?
[Re: harald67] 19 августа 2024 в 07:01
harald67 19.08.2024 06:29 пишет:

Roksimama 18.08.2024 19:37 пишет:

Asstra 02.08.2024 18:11 пишет:

тільки Краківець-Корчова



Сьогодні побила рекорд. 17 годин на перехід кордону через Краківець. Автобус.




Жах. Співчуваю.
А це в напрямку "в Україну" чи "з України".
Місяць тому був на автовокзалі у Львові (той що перед залізничним розташований) то водії автобусів казала що автобуси до Польщі, особливо у вихідні, по 10-20 годин кордон проходять. Мовляв великий потік до аеропортів Кракова та особливо Катовіце (регіональний хаб Райнів).



Я вже майже 48 годин їду і не доїхала до місця призначення )
Це Київ-Штудгарт. Але я виходжу трошки раніше
Roksimama | Еще та! **
Re: Дорога Краків-Київ, Як їхати?
[Re: Roksimama] 20 августа 2024 в 09:32
Тільки зараз звернула увагу що тема про кордон в іншому напрямку
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Дорога Краків-Київ, Як їхати? (3/3)

Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

0 користувачів і 28 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2046