autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Допоможіть перевірити логіку в пошуку несправності (3/3)

Djohny | V.I.P **
Re: Допоможіть перевірити логіку в пошуку несправності
[Re: vladd] 5 августа 2024 в 21:18
Не буду оверквотити.
Про ГБО. Через "якісну" установку ГБО авто було продане а мною куплене як "майже на ходу". Помилка була в тому що бачивши проблему та прикинув як її вирішити я не прорахував що руки можуть бути настільки криві та в кінці кінців пішовши по ланцюгу прийшов до того що проводка під капотом була куплена нова та замінена. Хотів міняти сам, але той самий випадок коли дешевше вийшло заплатити. Недешево. Не в гаражах. Тут мабуть більше не повезло бо починав міняти один майстер, а по причинам які я не хочу озвучувати тут щоб не робити срача, доробляв вже другий. На сьогодні послуг електрика в них тимчасово нема. В підсумку робота зроблена, але вілізло інше. Буває. Вилізло те через старість авто чи через те що за електриком якій вимушено змінив роботу закінчував моторист зараз оцінити важко. Так, провод гнив в ізоляції, але до цього він робив, при тому що особливих причин його чіпати не було, тому будемо вважати що не повезло.
Що таке розхідники я розумію, але яким боком воно до виставити рівно по мітках ГРМ? Там прямі руки та правильний інструмент + важливий прилад "мозок" треба. Після 20 подзвоню за Боріними координатами, може він і 1.6 робить та зможе перепровірити чи все добре з мітками, бо авто робить вже накінець рівно, але мене трохи бентежить те що в alfaobd воно пишет на холостому випередження +4 градуси. Згідно з elearn воно повинно бути в нулі.
Профігаз до речі я вже дзвонив ще того року коли питав чи беруться вони зробити те що робив майстер з Заболотного 22, тобто не просто демонтувати метан а ще й відшити його - ні , не беруться. Переробляють але електроніку не виймають. Повернути пропан на місце теж є кому.
vladd | V.I.P **
Re: Допоможіть перевірити логіку в пошуку несправності
[Re: Djohny] 6 августа 2024 в 00:04
Прикріплені файли (0 завантажити)
Djohny 05.08.2024 21:18 пишет:

Помилка була в тому що бачивши проблему та прикинув як її вирішити я не прорахував що руки можуть бути настільки криві



Ну ти просто більше оптиміст у житті, у мене навпаки підхід дивитися через «пропало фсьо». Тому усілякі стрьомні варіанти зазвичай і не розглядав. От взагалі. Хай би там який кузов золотий не був.
Плюс: ніколи не грався з «купівлею по генералці» та іншими схемами мухлєжу. Мені колись батя причеп віддав КрАЗ, 1991 року випуску. Це той, що якісний був, з порівняно товстого металу.

Так от за перереєстрацію того причепа відбашляв в районі $300, але щоб з документами було все солодко. У той час під Полтавою новий причеп можна було купити ледь не за ті самі гроші, може на копійки дорожче. Правда зроблений «з фольги».

Ні і ще раз ні до цих всих стрьомних ідей, завжди триматися подалі. Бо, як знаєш, на кожну хитру дупу завжди знайдеться болт ще й з лівою різьбою. Я можу лише уявити твоє розчарування, коли ти лізеш далі, ще далі в це болото, воно засмоктує. Ввалив вже купу бабла і лише один гемор. Тут вже жаба давить не за те що купив, а за те що так здуру ввалив.

Може памятаєш, є такі старі Ford Taurus початку 1990-х років? Такі авто або продавали за тисячу-півтори, а то й задурно бідним родичам дарували в Україні. Так мені твій хфєАД (пекло) нагадує священну тварину корову, яку дарували щоб загнати людину в борги, банкрутство, та звести зі світу (Індія, якщо не помиляюся, десь там та історія була).
Отак само і той хФорд. Не дай боже, аби такого корча хто подарував - залишить без трусів.

Що би я робив за схожих обставин, аби вляпався у такий гемор?
Найперше: усвідомити, що «встряв на бабки». Так би мовити «зафіксувати збитки».
Заборонив би собі й копійку витрачати. Поставити на пеньки, розбарахолити, розпродавати через ОЛХ впродовж 3-5 років, проїдати. Неліквід - у метал, або на смітник.

Чи були у мене схожі ситуації? Конкретно аналогічної з авто не було, були інші (по роботі).
Але там де «встрявав» - так і робив. Просто відпускав і переключав свою увагу на те, як заробити інших грошей та почати інший проект.

Єдина улюблена тачка, яка була - це «Джигуль». Купив за 300, ввалив 1.500 (у той час, коли можна було купити живу за 800-1.000-максимум 1.200
Але то була іграшка, якою часто граються хлопчики у свої 20+ років. Вона чесно витримала усі експерименти, була викатана «в нуль» по кузову, потім поставив на пеньки, розбарахолив, розпродав основне, роздав задурно сусідам-дідам усілякі корисні деталюхи, здав на металобрухт зайве, викинув у сміття залишки.

До жодного авто після «жиги» не було такого відношення, ніяких особливих емоцій. Мабуть це вже вікове та й награвся. Сьогодні авто - це лише вставити ключ запалювання в замок, поїхати куди треба. Раз на тиждень заправити. Раз на півроку перевзути.
Крапка.
ХЗ, може років за 15 якийсь джміль вкусить, що захочеться чимось гратися ще, будувати, варити, фарбувати. Але не зараз так точно.

Ти - нормальний хлоп, не дурень, не рукожоп. Але мислиш інакше. Десь саме тому тебе це болото й затягує, не відпускає. А розірвати коло? О, це й справді тяжко. Така собі "валіза без ручки": нести тяжко, кинути жалко.

Ну ти просто більше оптиміст у житті, у мене навпаки підхід дивитися через «пропало фсьо». Тому усілякі стрьомні варіанти зазвичай і не розглядав
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: Допоможіть перевірити логіку в пошуку несправності
[Re: vladd] 6 августа 2024 в 10:09
vladd 06.08.2024 00:04 пишет:


Ні і ще раз ні до цих всих стрьомних ідей, завжди триматися подалі.



Не знаю чому Леша злиться що я критикую його ( за його розумінням) бездоганну автівку. Це без сарказму - вважає так, це право кожного.
Але на той момент (було згадування) я радив в тому ціновому діапазоні ГрейВол Диир абоа Сейф. В моему оточені таких машин 5 приблизно. Так якщо щось поламалася треба один раз замінити запчастину не на "рігінал" а постоавити Тойотовську. Ці дві машини то Тойта, які старі моделі Китай купив і повність копіює. Навіть двигун стоїть навіть кращий для нас більш стара рядна 4ка 2.4 замість в6 3.0 - вони на газу працюють просто безпроблемно.

Зараз буду новий холівар, але навіть китаська але ТОЙОТА краще за ФиатоРено (ще й колхожене).
Одна з машин взимку крутанулася через дах пару обертів - з тойтовської роборки взяли двері, капот, ще щось. Китайські тільки фари купили та одне крило, бо та вони торхи уніфікували з чимось. ВСЕ. Рама потужна і не постраждала, відповідго шасі та двигун теж цілі. Кузов не знайшли ( дуже пожмакало) - зробили з алюмінію та палубної фанери просто борт. Вийшло навіть краще ніж було.

ПС - Леша повівся за бажанням, та його наї...рили. Це прикро, але треба це познати.
Я сам так на бажанні нещодавно купив акум для інвертора... Ну всі читали що то я купив. Я це прийняв, продав за реальні кошти зі звісно збитком та купив насправді якісний.

ППС - до речі згадав історію з особистого життя. Здихався мій свояк фіата та пішли з дружиною купляти хоч щось за ті гроші... Ну і дружина наплягла на одному москвичі - ой який красивий, білий... А за два тихні ліг мотор, я ойго розібрав та охрінів. Три поршні від москвича, а один від жигулів! Так, кузов з того москвича викинули останнім. Красивий був.
З того часу зовнішній вигляд авто, особливо рамного мене не пекає.
Gavik | Достоевский *
Re: Допоможіть перевірити логіку в пошуку несправності
[Re: kkk_GAZ240] 6 августа 2024 в 13:15
В ответ на:

Ну і дружина наплягла на одному москвичі - ой який красивий, білий... А за два тихні ліг мотор, я ойго розібрав та охрінів




А , чому не дружина того в мотра не полізла ?
Djohny | V.I.P **
Re: Допоможіть перевірити логіку в пошуку несправності
[Re: kkk_GAZ240] 6 августа 2024 в 13:56
Десь так
https://vm.tiktok.com/ZMrV1kPRB/
Змінено Djohny (14:08 06/08/2024)
Djohny | V.I.P **
Re: Допоможіть перевірити логіку в пошуку несправності
[Re: Gavik] 6 августа 2024 в 14:13
Gavik 06.08.2024 13:15 пишет:

В ответ на:

Ну і дружина наплягла на одному москвичі - ой який красивий, білий... А за два тихні ліг мотор, я ойго розібрав та охрінів




А , чому не дружина того в мотра не полізла ?



Не знаю в якому році це було, але на початку 2000 412 мотор в гарному стані був 50 баксів в Білій Церкві на Сухоярці. За 30 я купив з 21ї Волги та відкатав на ньому 2 роки поки не продав УАЗ. (На рідному трохи "перекрутив" мотор та через набивку пішло масло аж до характерного грюкоту. )
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: Допоможіть перевірити логіку в пошуку несправності
[Re: Djohny] 6 августа 2024 в 16:32
Djohny 06.08.2024 14:13 пишет:

Gavik 06.08.2024 13:15 пишет:

В ответ на:

Ну і дружина наплягла на одному москвичі - ой який красивий, білий... А за два тихні ліг мотор, я ойго розібрав та охрінів




А , чому не дружина того в мотра не полізла ?



Не знаю в якому році це було, але на початку 2000 412 мотор в гарному стані був 50 баксів в Білій Церкві на Сухоярці. За 30 я купив з 21ї Волги та відкатав на ньому 2 роки поки не продав УАЗ. (На рідному трохи "перекрутив" мотор та через набивку пішло масло аж до характерного грюкоту. )



Це було значно раніше. В часи коли запчастини можно було тільки по знайомству купити
Вті часи я ще сам перебирав за тиждень мотор на жігулях своїх, а потім і волговський 24Д протюнив, да і сама Волжана в мене зі світлофора шліфувала та більшість іномарок вставляла.

Зараз віддаю авто профі - зір вже не той, втомлююсь швидко.
Змінено kkk_GAZ240 (16:35 06/08/2024)
Djohny | V.I.P **
Re: Допоможіть перевірити логіку в пошуку несправності
[Re: kkk_GAZ240] 6 августа 2024 в 17:44
kkk_GAZ240 06.08.2024 16:32 пишет:

Djohny 06.08.2024 14:13 пишет:

Gavik 06.08.2024 13:15 пишет:


В ответ на:

...





А , чому не дружина того в мотра не полізла ?



Не знаю в якому році це було, але на початку 2000 412 мотор в гарному стані був 50 баксів в Білій Церкві на Сухоярці. За 30 я купив з 21ї Волги та відкатав на ньому 2 роки поки не продав УАЗ. (На рідному трохи "перекрутив" мотор та через набивку пішло масло аж до характерного грюкоту. )



Це було значно раніше. В часи коли запчастини можно було тільки по знайомству купити
Вті часи я ще сам перебирав за тиждень мотор на жігулях своїх, а потім і волговський 24Д протюнив, да і сама Волжана в мене зі світлофора шліфувала та більшість іномарок вставляла.

Зараз віддаю авто профі - зір вже не той, втомлююсь швидко.



Заміна стартера зайняла 50 хв с перекурами, з врахуванням поїздки на естакаду та хвилин 10-20 довботні щоб якось встромити на місце п'ятак втягуючого на 1 запуск авто з покривала снизу авто наосліп. Було б кому смикнуть чи штовхнуть було б швидше. Авто знов на ходу
по червоному - перевір цукор.
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: Допоможіть перевірити логіку в пошуку несправності
[Re: Djohny] 6 августа 2024 в 18:34
Djohny 06.08.2024 17:44 пишет:


по червоному - перевір цукор.


можу відсипати, А щеподілитися ішемієй, гіпертонієй та повним букетом
Gavik | Достоевский *
Re: Допоможіть перевірити логіку в пошуку несправності
[Re: Djohny] 7 августа 2024 в 09:22
В ответ на:

Авто знов на ходу




Наступного разу краще в курилці пиши
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Допоможіть перевірити логіку в пошуку несправності (3/3)

Додаткова інформація
Модератор:

 Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

0 користувачів і 21 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2018