autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Вокі-токі - чи потрібні в господарстві?

Andrey-Mil | СуперСтар **
Вокі-токі - чи потрібні в господарстві?
6 августа 2024 в 17:45
Оце потроху відкриваю для себе китайщину з алі експрес. Оце побачив там всяких баофенгів з екранчиками/кнопками, яких в моєму дитинстві не було і я в них не награвся.
Чи потрібно воно в господарстві як якийсь альтернативний засіб звязку? Чи зовсім від них зиску нема?
(шукаю аргументи шоб купити, і шоб не просто валялося, а іноді якось знадоблювалось. Чи мобільні наше всьо?)
Сапожник | Супер писатель! ****
Re: Вокі-токі - чи потрібні в господарстві?
[Re: Andrey-Mil] 6 августа 2024 в 18:03
Andrey-Mil 06.08.2024 17:45 пишет:

Оце потроху відкриваю для себе китайщину з алі експрес. Оце побачив там всяких баофенгів з екранчиками/кнопками, яких в моєму дитинстві не було і я в них не награвся.
Чи потрібно воно в господарстві як якийсь альтернативний засіб звязку? Чи зовсім від них зиску нема?
(шукаю аргументи шоб купити, і шоб не просто валялося, а іноді якось знадоблювалось. Чи мобільні наше всьо?)


Єдине, коли мені така цяцька допомагала, коли їдеш далеко групою машин. Але тоді інету не було, щоб групові групові робити.
Ну може ще дитина пограється з друзяками...
Я б не брав
GreenMile | V.I.P ***
Re: Вокі-токі - чи потрібні в господарстві?
[Re: Andrey-Mil] 6 августа 2024 в 18:38
+1, просто так - бесполезная вещь, один раз использовали при поездке группой на моря, но в итоге просто поигрались с часик и потом звонили по обычным телефонам, т.к. качество звука по мобильному просто разы выше было
Andrey-Mil | СуперСтар **
Re: Вокі-токі - чи потрібні в господарстві?
[Re: Andrey-Mil] 6 августа 2024 в 19:46
Подякував! Закенсилив 😁
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: Вокі-токі - чи потрібні в господарстві?
[Re: Andrey-Mil] 6 августа 2024 в 20:05
В мене баофенгів ціла купа вокі токі та всіляких інших на які я ніколи не дивився - зараз працюють на повну.
Для навчання військових великий радіус не потрібен. В межах навчального центру достатньо.
Навіть для несення служби в тилу не обов'язково використовувати цифрові дорогі рації - звичайна 5тиватка типу ув-5 та вміення користуватися ШТ достатньо.

Чому в дорозі багато хто каже що погано - то від неправильного користування раціями.
Так, триндіти як по телефону не вийде.
Змінено kkk_GAZ240 (20:07 06/08/2024)
Професор | СуперСтар ***
Re: Вокі-токі - чи потрібні в господарстві?
[Re: Andrey-Mil] 6 августа 2024 в 20:39
Andrey-Mil 06.08.2024 17:45 пишет:

Оце потроху відкриваю для себе китайщину з алі експрес. Оце побачив там всяких баофенгів з екранчиками/кнопками, яких в моєму дитинстві не було і я в них не награвся.
Чи потрібно воно в господарстві як якийсь альтернативний засіб звязку? Чи зовсім від них зиску нема?
(шукаю аргументи шоб купити, і шоб не просто валялося, а іноді якось знадоблювалось. Чи мобільні наше всьо?)




Баофенгі беремо, коли їдемо командою на коп, де розходимось по лісу.
BorisB | гроза таксистов *
Re: Вокі-токі - чи потрібні в господарстві?
[Re: Професор] 6 августа 2024 в 20:47
Професор 06.08.2024 20:39 пишет:

Andrey-Mil 06.08.2024 17:45 пишет:

Оце потроху відкриваю для себе китайщину з алі експрес. Оце побачив там всяких баофенгів з екранчиками/кнопками, яких в моєму дитинстві не було і я в них не награвся.
Чи потрібно воно в господарстві як якийсь альтернативний засіб звязку? Чи зовсім від них зиску нема?
(шукаю аргументи шоб купити, і шоб не просто валялося, а іноді якось знадоблювалось. Чи мобільні наше всьо?)




Баофенгі беремо, коли їдемо командою на коп, де розходимось по лісу.


чи по гриби
nosatiy | V.I.P **
Re: Вокі-токі - чи потрібні в господарстві?
[Re: GreenMile] 7 августа 2024 в 08:21
GreenMile 06.08.2024 18:38 пишет:

+1, просто так - бесполезная вещь,




пробивает с квартиры через весь дом в подземный паркинг, что довольно полезно, т.к. мобильной сети там нет
за городом, в селе, довольно далеко берет и тоже можно общаться

так что кому как
TanDEN | member **
Re: Вокі-токі - чи потрібні в господарстві?
[Re: Andrey-Mil] 7 августа 2024 в 11:35
можливо на зараз вже не дуже актуально,
але було зручно в умовній Туреччині\Єгипті, коли дитина бігає сама по території готелю, і ти завжди на зв'язку, без думок про телефон\роумінг і т.п.
opexkiev | СуперСтар **
Re: Вокі-токі - чи потрібні в господарстві?
[Re: Andrey-Mil] 7 августа 2024 в 12:08
Єдиний критерій який я бачу - де нема мобільного зв'язку. Ліс, гори, далеке село. Або такі професії специфічні, от недавно кабель тягнули хлопці з підвалу - так рації працювали а мобілки ні.
Або - групові виклики, як уже писали вище. Сповістити про щось команду одразу.
Змінено opexkiev (12:09 07/08/2024)
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Вокі-токі - чи потрібні в господарстві?

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

6 користувачів і 48 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 797