autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Дитяче харчування - де замовити?

Makovsky | V.I.P **
Дитяче харчування - де замовити?
12 августа 2024 в 15:11
Памятаю в совковому дитинстві була якась Дитяча кухня ...молоко/творог
зараз є щось подібне - натуральне?
Makovsky | V.I.P **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: Makovsky] 13 августа 2024 в 09:30
невже ніхто не цікавився даним питанням...
Roksimama | Еще та! **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: Makovsky] 13 августа 2024 в 09:56
Makovsky 13.08.2024 09:30 пишет:

невже ніхто не цікавився даним питанням...



Мені здається зараз можна купити в магазині/аптеці будь що і натуральне в тому числі.
Ще років 15 тому та дитяча кухня існувала при поліклініці, але я туди не ходила
harald67 | подсевший на форум **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: Makovsky] 13 августа 2024 в 10:30
Моєму малому зараз 13 років. Коли йому було півроку-рік, вже не було цих дитячих кухонь. Мабуть зараз тим більше немає. Купували щось в звичайних магазинах дитячих типу антошка, ньолайф, ... може просто в інеті. Пробували готувати йогурти у йогуртниці з заквасок - не їв абсолютно (можу продати йогуртницю занедорого), купили блендер-пароварку і там самі щось готували (оце насправді класна штука, також десь валяється) і т.д. і т.п.
R.Karp | СуперСтар **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: Makovsky] 13 августа 2024 в 11:50
Шукати самому по базарах магазинах. Наприклад на Печерському ринку є кіоск, в якому ми постійно беремо домашню молочку (сметана, молоко, сири і т.д). Знаємо, що жінка сама це все робить. Також є "Молоко від фермера", наче нормальна продукція.
Rucha | Достоевский *
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: R.Karp] 13 августа 2024 в 12:04
R.Karp 13.08.2024 11:50 пишет:

Знаємо, що жінка сама це все робить.


А в яких умовах та з чого вона все це робе? Були в неї на "виробництві"?
R.Karp | СуперСтар **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: Rucha] 13 августа 2024 в 13:06
Rucha 13.08.2024 12:04 пишет:

R.Karp 13.08.2024 11:50 пишет:

Знаємо, що жінка сама це все робить.


А в яких умовах та з чого вона все це робе? Були в неї на "виробництві"?



Я в такі ігри не граю. Бо якщо пройтися по виробництву всього, що купуємо, то можна з голоду померти.
Rucha | Достоевский *
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: R.Karp] 13 августа 2024 в 13:27
R.Karp 13.08.2024 13:06 пишет:

Rucha 13.08.2024 12:04 пишет:

R.Karp 13.08.2024 11:50 пишет:

Знаємо, що жінка сама це все робить.


А в яких умовах та з чого вона все це робе? Були в неї на "виробництві"?



Я в такі ігри не граю. Бо якщо пройтися по виробництву всього, що купуємо, то можна з голоду померти.


Але це не заважає вважати, що ця жінка якась унікальна.
Змінено Rucha (13:32 13/08/2024)
Makovsky | V.I.P **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: Makovsky] 13 августа 2024 в 13:39
Передивився всіх виробників - і то що є на ринку з написом "Дитяче" має термін зберігання 180 діб...
Чи то я дуже заморочуюсь?
думав що це буде проблемою знайти молочку без консервантів та всяких антибіотиків
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: Makovsky] 13 августа 2024 в 14:01
Makovsky 13.08.2024 13:39 пишет:

Передивився всіх виробників - і то що є на ринку з написом "Дитяче" має термін зберігання 180 діб...
Чи то я дуже заморочуюсь?
думав що це буде проблемою знайти молочку без консервантів та всяких антибіотиків




та береш ультрапастеризоване молоко, та й потому. Там нема консервантів і антибіотиків.
nickka | продавець овочів **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: Makovsky] 13 августа 2024 в 14:10
треба зрозуміти яку саме продукцію ти шукаєш? молоко-кефір? яготинський в склі 200г щось коло тижня термін придатності. Сир для дітей агуша і той самий яготинський є, тільки не у всіх мережах. вони не влаштовують? новус, варус, атб навіть такий товар дає. хіба у нього 180 діб? пишуть 21 день, а це можливо при сучасних технологіях. ось
Змінено nickka (14:12 13/08/2024)
R.Karp | СуперСтар **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: Rucha] 13 августа 2024 в 14:43
Rucha 13.08.2024 13:27 пишет:

R.Karp 13.08.2024 13:06 пишет:

Rucha 13.08.2024 12:04 пишет:


В ответ на:

...



А в яких умовах та з чого вона все це робе? Були в неї на "виробництві"?



Я в такі ігри не граю. Бо якщо пройтися по виробництву всього, що купуємо, то можна з голоду померти.


Але це не заважає вважати, що ця жінка якась унікальна.


По-перше, я її не рекламую і нікому не пропоную. По-друге, все вирішується власним досвідом. І мене її продукція серед багатьох інших продавців повністю влаштовує. По-трете, рік тому дізнався і побачив статтю в газеті маленького містечка, з якого вона родом, що три покоління займаються саме виготовленням молочної та мясної продукції. Мені цього досить.
alex_b | пользователь **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: R.Karp] 13 августа 2024 в 18:31
В ответ на:

три покоління займаються саме виготовленням молочної та мясної продукції. Мені цього дос



І рівень бактеріального забруднення продукту неуклінно залишається таким самим, як у першому поколінні. Егеж?
alex_b | пользователь **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: Sashok_Accent] 13 августа 2024 в 18:36
В ответ на:

та береш ультрапастеризоване молоко, та й потому. Там нема консервантів і антибіотиків.



Ніхто тобі не повірить. Народ твердо знає, що треба купувати "с землі" або ж з причепу у дворі.
shcherb | опытный писатель **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: alex_b] 13 августа 2024 в 19:04
В ответ на:

І рівень бактеріального забруднення продукту неуклінно залишається таким самим, як у першому поколінні. Егеж?



ще невідомо що гірше для імунітету та довгострокового здоров'я - нормальний рівень бактеріального забруднення чи ультрапастеризована стерильність їжі для дитини. Та й не тільки для дитини.
Roksimama | Еще та! **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: Makovsky] 13 августа 2024 в 20:29
Makovsky 13.08.2024 13:39 пишет:

Передивився всіх виробників - і то що є на ринку з написом "Дитяче" має термін зберігання 180 діб...
Чи то я дуже заморочуюсь?
думав що це буде проблемою знайти молочку без консервантів та всяких антибіотиків



Насправді так, дуже заморочуєшся.
Який вік дитини? Вона ще не облизувала колеса візочку і не їла пісок? На цьому етапі всі стерилізовані пустушки, пляшечки і супер еко їжа викидаються в смітник і батьки нарешті мають спокій.
alex_b | пользователь **
Re: Дитяче харчування - де замовити?
[Re: shcherb] 13 августа 2024 в 23:47
shcherb 13.08.2024 19:04 пишет:

В ответ на:

І рівень бактеріального забруднення продукту неуклінно залишається таким самим, як у першому поколінні. Егеж?



ще невідомо що гірше для імунітету та довгострокового здоров'я - нормальний рівень бактеріального забруднення чи ультрапастеризована стерильність їжі для дитини. Та й не тільки для дитини.



У філософському сенсі - так. Звісно, можна експериментувати з різними штаммами та їх вірулентністю, або чи бабуся кинула лєвоміцетін, щоб не скисло, чи ні. Кожному своє.
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Дитяче харчування - де замовити?

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

6 користувачів і 45 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 655