autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Ant-ua | подсевший на форум *
Re: Після розлучення
[Re: DimonDSV] 20 августа 2024 в 12:01
DimonDSV 20.08.2024 10:59 пишет:

а в чому недолік id карти?



Паспорт книжечка бессрочная, а пластик только на 10 лет. Фото вклеить в книжечку бесплатно, а пластик стоит 500 грн.
Вот вроде и все минусы
opexkiev | СуперСтар **
Re: Після розлучення
[Re: jia] 20 августа 2024 в 15:54
Замінив півроку тому книжечку на пластик. По перше, нема російської мови але є англійська (уже знадобилось коли в банку зробили помилку на імені і намагалися на мене спихнути а я їм тикнув на копію яку вони самі зробили). По друге - картка як на мене зручніша, менша, її важче пошкодити - порвати чи під дощем намочити.
vladd | V.I.P **
Re: Після розлучення
[Re: opexkiev] 20 августа 2024 в 17:05
А простирадло з пропискою треба носити з собою чи як це зараз реалізовано?
Stor | подсевший на форум **
Re: Після розлучення
[Re: jia] 20 августа 2024 в 18:46
jia 16.08.2024 11:09 пишет:

Як отримаю Рішення суду, що набуло законної сили.

Нести його в паспортний стіл чи ЦНАП?
Я так розумію його там внесуть в свою базу
А в паперовий паспорт поставлять штамп про розлучення чи заставлять робить пластик?

В військомат нести теж це рішення чи паспорт з відміткою про розлучення?
ЧИ можна через резерв+ оновити дані, що розлучений?




В суді одразу попроси собі три екземпляри рішення, коли набуде чинності.

В РАЦС занести одне рішення суду щоб вони внесли в базу, при наступному одруженні все одно попросять.

В ТЦК РП відправ заказним листом з повідомленням про вручення заяву про те що змінив сімейний статус, ось документ що підтверджує (заява в вільній формі + рішення суду). Заодно якщо ще щось мінялось за цей час - напиши і про це теж.
Stor | подсевший на форум **
Re: Після розлучення
[Re: vladd] 20 августа 2024 в 18:47
vladd 20.08.2024 17:05 пишет:

А простирадло з пропискою треба носити з собою чи як це зараз реалізовано?




в Канаді не треба, в Україні можуть просити витяг, можуть самі сканувати ід картку і побачити прописку.
opexkiev | СуперСтар **
Re: Після розлучення
[Re: vladd] 20 августа 2024 в 19:30
vladd 20.08.2024 17:05 пишет:

А простирадло з пропискою треба носити з собою чи як це зараз реалізовано?




Роздруківка А4 у мене в кишені валяється але за півроку нікому вона потрібна не була.
vladd | V.I.P **
Re: Після розлучення
[Re: opexkiev] 20 августа 2024 в 19:54
opexkiev 20.08.2024 19:30 пишет:

...але за півроку нікому вона потрібна не була.



Саме на цьому місці й стояв акцент. Подивишся ззовні - наче й ідея зробити була «як у нормальних людей». Так ні, десь якісь та «якорі» волочаться слідом.
Дякую за відповідь!

Stor 20.08.2024 18:47 пишет:

в Канаді не треба



Бачу ще один з тих, у кого канадійська віза вклеєна у паспорт пропадає!?
Не розчаровуйся, до кінця року в Канаду громадян України ще пускають і дозвіл на роботу надають. Народ їде пачками, встигнеш і ти за бажання. Якщо не рукожоп місце під сонцем знайдеш.

Ну...? Або терпи якось, в собі носи жабу тримай емоції.
Зрештою, я у тебе твого нічого не брав.
YSK | V.I.P **
Re: Після розлучення
[Re: vladd] 20 августа 2024 в 21:43
vladd 20.08.2024 17:05 пишет:

А простирадло з пропискою треба носити з собою чи як це зараз реалізовано?



Витяг з Дії робиться за хвилину у форматі пдф, далі відправляєш кому він потрібен. Два тижні тому оформлював картку, представники банку приходили в офіс, витяг перекинув через вайбер. В самому відділенні скоріш за все просто б зчитали ІД картку і отримали потрібні дані.
vladd | V.I.P **
Re: Після розлучення
[Re: YSK] 20 августа 2024 в 22:29
Прикріплені файли (0 завантажити)
YSK 20.08.2024 21:43 пишет:

Витяг з Дії робиться за хвилину...



Дякую за роз'яснення!
Однак десь у якійсь з гілок ми вже торкалися моменту, що не всі громадяни воліють встановлювати собі цифрові продукти, створені за сприяння ФСБ педерації.

Не розумію, навіщо робити ті «хвости» у вигляді додаткових документів, якщо прописка/реєстрація прекрасно вказується у пластиковій картці не перший день.
Змінив житло - змінив картку на нову і все. У новій вказана актуальна адреса.

Дякую за роз
YSK | V.I.P **
Re: Після розлучення
[Re: vladd] 20 августа 2024 в 22:57
vladd 20.08.2024 22:29 пишет:

YSK 20.08.2024 21:43 пишет:

Витяг з Дії робиться за хвилину...



Дякую за роз'яснення!
Однак десь у якійсь з гілок ми вже торкалися моменту, що не всі громадяни воліють встановлювати собі цифрові продукти, створені за сприяння ФСБ педерації.

Не розумію, навіщо робити ті «хвости» у вигляді додаткових документів, якщо прописка/реєстрація прекрасно вказується у пластиковій картці не перший день.
Змінив житло - змінив картку на нову і все. У новій вказана актуальна адреса.



Я не страждаю на параною відносно цифрових продуктів, бо трохи на тому розуміюсь. Хто страждає, то хай і надалі користується книжечкою. Ти навіть не уявляєш як Дія спрощує життя, хоча тебе я навряд переконаю, в тебе своя правда. До речі, в Дії можна змінити місце проживання при цьому не змінюючи пластик, отримати довідки, продати/купити авто, розшарити авто, змінити посвідчення водія і ще багато чого не встаючи з дивану. Й справді, навіщо та цифровізація, воно ж простіше вірити в теорію про феесбе, бо таким чином можна приховати своє не бажання чи боязнь розвиватись в плані технологій.
Змінено YSK (22:58 20/08/2024)
vladd | V.I.P **
Re: Після розлучення
[Re: YSK] 21 августа 2024 в 00:38
YSK 20.08.2024 22:57 пишет:

бо трохи на тому розуміюсь.



Так так, й справді трохи. Вже помітив.

YSK 20.08.2024 22:57 пишет:

Хто страждає, то хай і надалі користується книжечкою.



А хто не страждає, їм теж можна користуватися книжечкою, як вважаєш?

YSK 20.08.2024 22:57 пишет:

Ти навіть не уявляєш як Дія спрощує життя



Звісно уявляю. Ти стукаєш тут по клаві, а у москві на сервак лягає все те, що ти на стукав. Чи в умовній москві.
Там у моїй темі хтось закидав про щастя, яке любіт тішину. То що, з документами тішина вже не треба? Не працює правило щастя?

YSK 20.08.2024 22:57 пишет:

хоча тебе я навряд переконаю, в тебе своя правда.



Правда - вона одна. Просто не всі готові її бачити.

YSK 20.08.2024 22:57 пишет:

До речі, в Дії можна змінити місце проживання при цьому не змінюючи пластик



Я пластик міняв три рази. І то, тому що хати міняв.
Зато ніякі простирадла з пропискою тягати не треба. Замінити пластик тут - хвилин 15-20 від заїзду машиною на парковку до виїзду. Надсилають додому поштою фізичну картку.
А загалом то, коли живеш на постійному місці, то його міняти треба раз може в 5 чи 10 років, не трагедія. Грошей - ніскільки, лише фото (підійти у окремий куток, морду показати, там зроблять).

YSK 20.08.2024 22:57 пишет:

отримати довідки



Дуже не отримував, на пошту зазвичай приходить потрібне.

YSK 20.08.2024 22:57 пишет:

продати/купити авто, розшарити авто, змінити посвідчення водія і ще багато чого не встаючи з дивану.



Я бачив, читав відгуки як воно (криво) працює. Рукожопі мабуть робили
Як купляється/продається авто - демонстрував у своїй темі. На колінах папірець переписав і все.

YSK 20.08.2024 22:57 пишет:

Й справді, навіщо та цифровізація, воно ж простіше вірити в теорію про феесбе, бо таким чином можна приховати своє не бажання чи боязнь розвиватись в плані технологій.



Дякую, але хай краще буду на свободі і з архаічним, тупЯщім, несучасним банком (як часто кажуть вихідці з Україні), але й з баблом власним та майном. Мене влаштовує.
З сучасних технологій: сподобалося, як Ларіса Доліна своєї квартирки у цифровому форматі позбулася. Жалко лише, що одну так продала.
YSK | V.I.P **
Re: Після розлучення
[Re: vladd] 21 августа 2024 в 07:31
vladd 21.08.2024 00:38 пишет:

YSK 20.08.2024 22:57 пишет:

бо трохи на тому розуміюсь.



Так так, й справді трохи. Вже помітив.

YSK 20.08.2024 22:57 пишет:

Хто страждає, то хай і надалі користується книжечкою.



А хто не страждає, їм теж можна користуватися книжечкою, як вважаєш?


В ответ на:

...




Дуже не отримував, на пошту зазвичай приходить потрібне.

YSK 20.08.2024 22:57 пишет:

продати/купити авто, розшарити авто, змінити посвідчення водія і ще багато чого не встаючи з дивану.



Я бачив, читав відгуки як воно (криво) працює. Рукожопі мабуть робили
Як купляється/продається авто - демонстрував у своїй темі. На колінах папірець переписав і все.

YSK 20.08.2024 22:57 пишет:

Й справді, навіщо та цифровізація, воно ж простіше вірити в теорію про феесбе, бо таким чином можна приховати своє не бажання чи боязнь розвиватись в плані технологій.



Дякую, але хай краще буду на свободі і з архаічним, тупЯщім, несучасним банком (як часто кажуть вихідці з Україні), але й з баблом власним та майном. Мене влаштовує.
З сучасних технологій: сподобалося, як Ларіса Доліна своєї квартирки у цифровому форматі позбулася. Жалко лише, що одну так продала.



Звісно, куди ж мені, далекому від "свободи" розумітись на технологіях. От інша справа ти, знаєш все, але боїшся елементарних речей, а знаєш чому? Бо ти реально далекий, закритий в своєму світі фантазій, в тому числі й на тему кацапських серверів. Ще раз А твої приклади, типу кончених долін і тд, то окремий вид.
vladd | V.I.P **
Re: Після розлучення
[Re: YSK] 21 августа 2024 в 16:31
YSK 21.08.2024 07:31 пишет:

Звісно, куди ж мені, далекому від "свободи" розумітись на технологіях. От інша справа ти, знаєш все, але боїшся елементарних речей, а знаєш чому? Бо ти реально далекий, закритий в своєму світі фантазій, в тому числі й на тему кацапських серверів. Ще раз А твої приклади, типу кончених долін і тд, то окремий вид.



Геній комп'ютерних наук та цифровізації вже вивчив що таке однина, а що таке множина?
З закінченнями розібрався?

Бо на язик вас розумників багато, а як до діла то й «пшик», одразу язика прикуСССюєте.
Змінено vladd (16:33 21/08/2024)
Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

5 користувачів і 44 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1819