autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Електронний реєстр нерухомості (2/2)

ТруКиевлянин | старожил **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: Juliet Capulet] 20 августа 2024 в 16:28
А хтось проходив цей шлях внесення інфи у той реєстр через ЦНАП?
Бо,наскільки бачу, Дія у Києві не працює для цього.
harald67 | подсевший на форум **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: SARS] 20 августа 2024 в 16:37
SARS 20.08.2024 11:05 пишет:

nickka 20.08.2024 09:47 пишет:

так у техпаспорті правильно все, виготовити неправильний? Проблема, як я зрозумів, у договорі купівлі.



Саме так. I навiть фiктивне перепланування не допоможе, бо жилплощу зменшувати заборонено. До того ж кожен раз(на рiк) техпаспорт оновлювати треба, якщо якiсь дii з нерухомiстю. А договiр ще з академiею наук був, з'ясувати навiть чому так уклали а нотарiус цю лажу завiрив зараз майже нереально.




Так а у чому власне проблема? Ну є у тебе техпаспорт в якому метраж вірний і договір в якому метраж на пару метрів відрізняється. Про існування цього техпаспорту не знає ніхто, крім старого БТІ де десь порохом припадає копія. Замовляєш новий техпаспорт в якому буде вказаний метраж, що відповідатиме тому, що в договорі. Все це несеш до цнапу і вносиш у реєстр. І все легалізовано.
nickka | продавець овочів **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: ТруКиевлянин] 20 августа 2024 в 16:39
Так. Віддаєш документи і чекаєш. Я віддавав прихватизаційне свідоцтво, техпаспорт. Потім прийшло повідомлення що справу призупинено через якісь причини, в цнапі відповідають що це нормально і що термін невизначений, потім через місяць прийшло повідомлення можеш забрати готові документи. Весь цей час без оригіналів документів
SARS | Супер писатель! **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: harald67] 21 августа 2024 в 09:04
harald67 20.08.2024 16:37 пишет:


Так а у чому власне проблема? Ну є у тебе техпаспорт в якому метраж вірний і договір в якому метраж на пару метрів відрізняється. Про існування цього техпаспорту не знає ніхто, крім старого БТІ де десь порохом припадає копія. Замовляєш новий техпаспорт в якому буде вказаний метраж, що відповідатиме тому, що в договорі. Все це несеш до цнапу і вносиш у реєстр. І все легалізовано.




Хтось так вже робив, чи то тільки припущення? Бо у них всі ходи записані. Вони самі роблять запит в БТІ, тому так довго і чекати інколи. Хіба не виникне питання куди поділись кілька метрів? Це не торкаючись того, чи візьме(навіть приватне БТІ) на себе відпівідальність за невірні заміри, та як в подальшому бути якщо виникне необхідність того житла позбутися.
harald67 | подсевший на форум **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: SARS] 21 августа 2024 в 13:48
SARS 21.08.2024 09:04 пишет:

harald67 20.08.2024 16:37 пишет:


Так а у чому власне проблема? Ну є у тебе техпаспорт в якому метраж вірний і договір в якому метраж на пару метрів відрізняється. Про існування цього техпаспорту не знає ніхто, крім старого БТІ де десь порохом припадає копія. Замовляєш новий техпаспорт в якому буде вказаний метраж, що відповідатиме тому, що в договорі. Все це несеш до цнапу і вносиш у реєстр. І все легалізовано.




Хтось так вже робив, чи то тільки припущення? Бо у них всі ходи записані. Вони самі роблять запит в БТІ, тому так довго і чекати інколи. Хіба не виникне питання куди поділись кілька метрів? Це не торкаючись того, чи візьме(навіть приватне БТІ) на себе відпівідальність за невірні заміри, та як в подальшому бути якщо виникне необхідність того житла позбутися.




Техпаспорт новий, якщо є бажання і час, можна замовити і у тому старому бті. Далі домовитися із замірникрм щоб площа збігалася із тією, що у договорі.. Пояснення просте : cтарий техпаспорт був просто перемальований з проєкту, а криворукі будівельники отак збудували. Далі в бті вже буде копія нового техпаспорта. А щодо купівлі/продажу то і купував і продавав квартири (свої, батьків, собі і батькам) у т.ч. з техпаспортами, які істотно відрізнялися від реального стану квартири і були зовсім несвіжими (у моєї старої квартири техпаспорт був датований десь 1995 роком, але містив інформацію ще з часів , коли в будинку ще офіційно не зробили капремонт з тимчасовим відселенням усіх мешканців.(приблизно 1979 року). Тобто лише загальна площа квартири, розташування вікон, вхідної двері та газу відповідало фактичному стану справ. Якщо покупця це не засмучує то ніяких проблем не було.
Juliet Capulet | Водитель троллейбуса **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: K@rlson] 21 августа 2024 в 17:12
K@rlson 20.08.2024 10:00 пишет:

Не правда.
Мій будинок був знищений, по висновку експертизи на 90%, повний демонтаж.
Коли почали подавати документи, то для підтвердження "шо он такі мой" довелось підіймати архівні дані з якоїсь там біржі, на якій був весь процес купівлі (середина 90-х). Звичайно, всі документи в паперовому вигляді були присутні.
Тепер ніби то все й зібрали, і все ніби то одобрили, але "дєнєг нєт"...
А що робити, якось держусь.



Але ж я не про гроші запитувала, а про Єдиний реєстр.
Вам вдалося поставити нерухомість на облік вже після знищення?
Співчуваю Вам...
Juliet Capulet | Водитель троллейбуса **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: ТруКиевлянин] 21 августа 2024 в 17:15
ТруКиевлянин 20.08.2024 16:28 пишет:

А хтось проходив цей шлях внесення інфи у той реєстр через ЦНАП?
Бо,наскільки бачу, Дія у Києві не працює для цього.



Складність тільки в тому, що потрібна присутність всіх власників одномоментно в цнапі з їх документами особистими і на власність.
Якщо когось з власників немає, потрібна довіреність від нього.
Якщо хтось з власників закордоном, потрібна довіреність плюс нотаріальний переклад.
K@rlson | Супер писатель! **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: Juliet Capulet] 21 августа 2024 в 22:30
Juliet Capulet 21.08.2024 17:12 пишет:


Але ж я не про гроші запитувала, а про Єдиний реєстр.
Вам вдалося поставити нерухомість на облік вже після знищення?
Співчуваю Вам...





Для більш грунтовної відповіді, довелось провести виховну роботу з дружиною, пригостити її морозивом, тортом, і вона все розповіла... ))
Так от, в дію податись можна просто так, і все вони там приймуть. От тільки відповідь дали через деякий час (місяць, чи більше) - і шо ви думаєтє, оні сказалі? - уви, мадам, ваша нерухомість не знайдена, чи щось типу такого.
Після цього стресу довелось самолічно дружині їхати в адміністрацію гостомельську, там на пальцях пояснили що несіть, мовляв, документ з архіву. Знову, подача запиту в архів (то вже платно), знову чекання близько місяця. Принесли, і там якийсь державний реєстратор то всьо зареєстрував в електронному вигляді. Після цього по новому подались в дію. Знову чекали. І тільки тоді, - вуаля...
ТруКиевлянин | старожил **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: Juliet Capulet] 22 августа 2024 в 12:38
В ответ на:

Складність тільки в тому, що потрібна присутність всіх власників одномоментно в цнапі з їх документами особистими і на власність.
Якщо когось з власників немає, потрібна довіреність від нього.



Угу, дякую. Це,звичайно, ускладнює процес. Це ж власники за законом, тобто і діти, і всі,хто має частку? ЧИ ті,хто в свідоцтві на право власності?
Але той факт,що без цього клятого реєстра власність вже може і не твоя, мотивує...Як завжди, негативна мотивація.
Змінено ТруКиевлянин (12:40 22/08/2024)
Vindsor | подсевший на форум *
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: nickka] 23 августа 2024 в 10:39
nickka 20.08.2024 09:47 пишет:

так у техпаспорті правильно все, виготовити неправильний? Проблема, як я зрозумів, у договорі купівлі.


Яка різниця? Тут має бути, як в армії: бєзобразно, але єдінообразно!
nickka | продавець овочів **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: Vindsor] 23 августа 2024 в 11:15
різниця лише в тому чи згодиться хтось на таке. а так порада правильна.
Vindsor | подсевший на форум *
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: nickka] 23 августа 2024 в 13:31
nickka 23.08.2024 11:15 пишет:

різниця лише в тому чи згодиться хтось на таке. а так порада правильна.


Бабло вирішує все! А те, чого не вирішує бабло, вирішить велике бабло!
harald67 | подсевший на форум **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: nickka] 24 августа 2024 в 06:39
nickka 23.08.2024 11:15 пишет:

різниця лише в тому чи згодиться хтось на таке. а так порада правильна.




З власного досвіду спілкування із замірщиками з того, справжнього БТІ - вони не тількі згодні, вони досить наполегливо пропонують "послуги за додаткову неофіційну доплату".
Juliet Capulet | Водитель троллейбуса **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: Juliet Capulet] 3 сентября 2024 в 20:42
Отже, справи такі.
Одну квартиру подали в Єдиний реєстр через ЦНАП 1,5 місяці тому.
Другу квартиру подали в Єдиний реєстр через ЦНАП 1 місяць тому.
На обидві справи надійшли смс, що розгляд документів призупинено. Треба їхати в ЦНАП з'ясовувати, за якою причиною призупинили. В обох випадках у нас - подали запит в БТІ, оскільки з квартирами не відбувалося ніяких дій довгий період часу. Чекайте.
Скільки очікувати відповіді від БТІ, ніхто сказати не може.
А декларують, що ставлять нерухомість на облік за 5 робочих днів...

Словом, я б усім радила цим зайнятися, поки не припекло. Бо, як завжди, довго і нудно.
nickka | продавець овочів **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: Juliet Capulet] 3 сентября 2024 в 20:50
. Це їх стандартна відповідь для цієї послуги, вони навіть попереджають що так буде. Скоріше за все за деякий час отримаєте готове рішення. У мене було саме так. Призупинено, десь за місяць надходить смс документи готові.
Juliet Capulet | Водитель троллейбуса **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: nickka] 3 сентября 2024 в 21:43
nickka 03.09.2024 20:50 пишет:

Це їх стандартна відповідь для цієї послуги, вони навіть попереджають що так буде. Скоріше за все за деякий час отримаєте готове рішення. У мене було саме так. Призупинено, десь за місяць надходить смс документи готові.



Це я знаю. За те, що все врешті решт зроблять, я не хвилююся. Мені час важливий. Квартира пошкоджена.
nickka | продавець овочів **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: Juliet Capulet] 4 сентября 2024 в 04:10
В цнапі можна забрати документи в будь-який момент, я питав бо теж не хотів довго чекати, вже збирався їхати забирати, але раптом прийшла смс. І скористатися послугами нотаріуса за гроші, якщо треба швидше. Здається вони також можуть вносити дані до реєстру.
harald67 | подсевший на форум **
Re: Електронний реєстр нерухомості
[Re: nickka] 4 сентября 2024 в 07:40
nickka 04.09.2024 04:10 пишет:

В цнапі можна забрати документи в будь-який момент, я питав бо теж не хотів довго чекати, вже збирався їхати забирати, але раптом прийшла смс. І скористатися послугами нотаріуса за гроші, якщо треба швидше. Здається вони також можуть вносити дані до реєстру.




Нотаріуси точно можуть внести в реєстр. Ім це право було надане ще раніше за цнап. Але ж усе одно первинні матеріали на старі квартири вони мають отримати з старого бті.
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Електронний реєстр нерухомості (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

6 користувачів і 40 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2152